LCD LED Philips 7606H וקולנוע ביתי

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
After calibration I measured black depth to 0.13 cd/m2, which is not on par with today’s standards. LG actually got 0.08 cd/m2 black depth from the same panel (Philips 7606 uses a LG panel) so we are a bit disappointed to find that Philips is not able to match LG LW6500 in this area.

Perfect black requires 0.00 cd/m2 black but only backlit LED models offers those levels today. Compared to other LCD models, Samsung D8000 was measured to 0.03 cd/m2, http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1316001274
Sony EX720 was measured to 0.03 cd/m2 and Sharp LE830/LE835 was measured to 0.04 cd/m2.

הינה תראה... הגיע ל0.13 מה אחרי כוויול ולפני כוויול 0.23 שזה גרוע ונקדיות 1.4000
לפי הבקרורת הזאות מדובר במסך בנוני לכול דבר
תקרא תבקורת הזאות ותבין...
שוב אתה כבר קניתה ותנהנה אבל תפקידנו באתר לומר גם את החסרונות של המסך שזה במקרה זה רמת שחורים נמוכה ונקדיות נחותה חוץ מזה מדובר במסך טוב אבל אני גם ראיתי תמך מול LG LX6500
והחלטתי לקות את LG LX6500 יכלתי לקנות את LG LW651
אבל היא היתה יקרה ב3 אל והחלטתי להתפשר קצת על איכות התמונה ולחסוך עדין לא ראיתי הבדלים יותר מדי דרמטים בין 6500 ל651

נערך לאחרונה ב:

morenoy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני רואה שזה אבוד.
מתן לקחת אשכול ייעוץ לגבי משהו אחר לגמרי והחרבת לי אותו רק בגלל ההתמכרות שלך לדגמי LG והניסיון לשכנע אותנו שהיא יותר טובה.
שמעת את המשפט "על טעם ועל ריח אין מה להתווכח"? אם לא אז כדאי שתפנים שמה שאתה חושב שיותר טוב לא בהכרח
כך לגבי אחרים.
אני אישית ראיתי גם את הטלוויזיה הזו וגם את מה שקניתי והתקציב של הLG התאים לי יותר ובכל זאת אהבתי יותר את הפיליפס.
ראיתי את הפיליפס עם הכיול הכי טוב שאפשר והתמונה עברה את התמונה של LG עם כיול הכי טוב.

השחורים של פיליפס מצוינים לאחר כיול, סביר שגם של הLG.

תפסיק עם השטויות ותלך לאשכול אחר כדי לדון על הדברים האלה, שאלתי שאלה מאד ספציפית, אם היית קורא אותה היית מבין שכבר קניתי את הפיליפס ואין טעם לנסות ולשכנע אותי לקנות את הLG.

די עם השטויות, אם אתה לא יכול לעזור פשוט תרד מזה.

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
The Philips PFL7606 has an excellent picture in both 2D and 3D, although the poor contrast ratio of 950:1 produced by its IPS display lets it down. That's the only thing that prevents it from gaining an extra star in our rating.
אל תתיחס למתן,הוא מנסה לעזור בדרכו שלו, מתן הנה ביקורת על הפיליפס 7606 שטוען בניגוד אליך שלמרות שרמת השחורים לא מדהימה מדובר בטלויזיה מצויינת גם בדו מימד וגם בתלת מימד אז תפסיק לחרב לאנשים את מצב רוחם ע"י עצות אחיתופל על LG,
ולפותח השרשור, אצלי לטלויזיה מחובר כבל HDMI בכניסה (ממחשב) ואני מנסה לבדוק כיצד לחבר יציאה מהטלויזיה למגבר דו ערוצי איכותי. במידה שלא אצליח אעשה זאת כך:
1. חיבור למגבר דו ערוצי איכותי דרך RCA לדעתי האופציה לא קיימת (אני אבדוק)
2. שדרוג הרסיבר, לרסיבר עם כניסה של HDMI שתגיע מהטלויזיה,
23 כרגע יש לי רסיבר ללא HDMI שאנסה להכנס אליו דרך הכניסה האופטית אך זה רק אם לא אצליח להתחבר לאינטגרייטד שהוא איכותי בהרבה מהרסיבר.

נערך לאחרונה ב:

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני מצטער עם נשמעתי כאילו אני רוצה לדחוף את LG לך אבל אני בהתחלה לא ידעתי שכבר קניתה תמוצר ורציתי להציע לך טלוזיות אחרות עם תמרוצה מפלפיס 7606 מי אני בכלל שיגד לך שהיא ל טובה על טעם ועל ריח אין להתווכח אני לא התחברתי לתמונה של הפליפיס לא מתחבר לאמבילייט כול כך ואני חושב שעם זה םליפיס אז כבר 8605 היה יותר טוב...
אבל שוב זה רק דעתי.
עם אתה רוצה לחבר את המערכת לטלוזיה קודם כול אזה מערכת יש לך?
בריסיביר יש חיבור HDMI?
עם יש חיבור HDMI תחבר מHDMI - HDMI של הטלוזיה ככה לפחות אני עושה....

morenoy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מתן, זה בסדר.
רציתי להסב את תשומת לבכם לנושא פתיחת האשכול.
בכל מקרה תודה לכולם על העזרה.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
עם אתה מעונין בהצלה למערכת קולנוע ביתית טובה פה זה לא המקום תפנה לאודיו רב ערוצי ושמה יעזרו לך

morenoy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אחלה, תודה.
שאלתי את זה פה פשוט כי ידעתי שלטלוויזיה הזו אין תמיכה בDTS...
ככה לפחות שמעתי.

תודה בכל מקרה, אשאל שם.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אין לה תמיכה בDTS
תמיכה בDTS יש למיטיב ידעתי רק לסמסונג

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור