Lcd הצעות בבקשה

• פותח הנושא dupo
  • פורסם בתאריך

shlafirg

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
גל, יש מסכים שמיועדים לשוק המזרחי (סין וכו') ויש לשוק האירופי (אנחנו) והשוני במסכים נובע משוני ביעוד ובהתאם לתימחור זול יותר (כמובן ההוזלה היא לשווקי המזרח) ולכן גם ההבדלים בחיבורים. במרבית הפעמים היבואן הרשמי הוא זה שמיבא את הדגם הרישמי לארץ (האירופאי) ואילו היבואן הפרללי את הדגם הזול יותר... לא תמיד אבל לרוב... אבל עדיין יש שוני בין הדגמים בסיומת... לרוב אחרי סימון הדגם מתווספת עוד אות (e או משהו) שמסמנת את הדגם המדויק.... ומה הוא כולל.
אני מבין שירדת מזה, אבל סתם לידיעה...

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
אם מישהו יתיחס לדברי בצורה רלוונטית אשמח ...

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
בדגמי סאמסונג שאני מתעניין בהם(s81'r81) אין כניסת סקארט לדעתי , האם זה קריטי???

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אלו דגמים מייבוא של היבואן המקורי או ייבוא מקבילי ?

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
נראה לי מקורי אבל איך אני בודק את זה ?

sprunknwn

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הנה כמה המלצות

טוב אז ככה, בגלל שאני פדנט רציני בכל מה שקשור לאיכות תמונה, ואני נמצא באותו מצב כמוך, סטודנט עם הגבלת כסף ורצונות רבים, חיפשתי ומצאתי מספר טלויזיות שיכולות להתאים, נתחיל:

1. Samsung LA32R81B - איכות סבבה, 3 כניסות HDMI מחיר אפשר למצוא גם בסביבות ה 4000, הכל תלוי אם אתה יודע להתמקח P:
2. LG32LC41-51 או LG32LC7R - שלושתם אפשר למצוא בסביבות ה 4000-5000 שקל. עכשיו בקשר לשני הדגמים הראשונים, LG יודעת מה אנשים רוצים בנוסף לתמונה וזה מסך יפה והם מצטיינים בזה, המסכים נראים פגז, אך, שני הדגמים הראשונים ידועים כדגמים בעייתיים בכל מה שקשור לזליגת אור, הדגם השלישי, שהוא הטוב מהשלושה לפי דעתי יש חסרון אחד קטן, הוא לא מיובא דרך היבואן הרשמי ולכן אם תהיה תקלה כנראה שתשלם כפול.
3. Hitachi LD9000TA - טלויזיה ברמה, קצת יותר יקרה מהאחרות בסביבות 5300, אפשר אפילו פחות, כל הכניסות שרק תרצה, איכות תמונה מצויינת, גם בתכני HD, קונסולה ומחשב.
יש עוד כמה טלויזיות ששווה לבדוק כמו ה 5331 של פיליפס אבל אפסו כוחותיי, אני פשוט רוצה יותר מידי במחיר סמלי....אוי כמה שאני רוצה את ה KDL40W2000 של סוני, אם רק היו לי 16000 שקל מיותרים....

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
איפה אפשר למצוא את ה - R81 במחיר שאתה מדבר עליו והאם כללת במחיר אחריות יבואן רשמי של שלוש שנים ומזה סביב ? 4100 או 4700 ?

תודה.

sprunknwn

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
סקר שוק

תלך לחנויות גדולות, או אפילו לחנויות פרטיות באזורך ותתחיל להתמקח, אתה תראה שהמחיר צונח.

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
יש חנות ספציפית שמצאת את ה-r81 ב-4000 או ששלפת מהמותן , חשוב לי מאוד לדעת , תודה.

sprunknwn

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אין חנות ספציפית

אך זאת גם לא שליפה מהמותן, יותר כמו ניחוש מושכל אחרי התנסות והתמקחות רבה עם מוכרים מכל הארץ.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור