IsoTek Evo3 Polaris – מפצל חשמל למערכת האודיו

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
יוחזר רוברט לאלתר!

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
אלדר , יש סיכוך בפנים . ומזה השחור בחוץ , shrink ?

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
איתן, אני בטוח שמדגדג לו בקצה האצבעות.. אך הוא בחר לכבד את הלך הרוח בפורום.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רוברט לא בחר. בחרתי בשבילו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כשהכתב טוען שההבדל שהמפצל עושה הוא בסדר גודל של "הפערים באיכויות עם המפצל ובלעדיו מגלים ניואנסים שמפצל ביתי רגיל אינו מסוגל לחשוף, כמו למשל את המפגש בין הפטיש ל״עור״ בתוף הרגל, את עוצמת הידוק ה״עור״ עצמו" וגם טוען שההבדל הזה מדיד... אז כן, דמאיט, בהחלט אכפת לי לראות את השורה הזו מתורגמת למספרים. אני חושב שזה גם האינטרס של אתר אודיו שמתיימר להחזיק איזשהו משקל מקצועי בתחום.

לא. זה לא האינטרס שלי ושל האתר משום שמדידות לא מלמדות על איכות צליל. לכן, לזרוק מדידות לא יסבירו לך איך הוא נשמע. וזה הדבר היחיד החשוב.

שנית.
האתר הזה לא מתיימר. אחרי 8 שנות פעילות בתחום, 3 תערוכות (הכי מיקצועיות שהיו) המוקדשות במיוחד לאודיו, מפגשים וטונה של ביקורות שמשמשות את היצרניות עצמן, כנראה שיומרנות זו לא. יותר נכון לאמר ״אמירה בתחום״.

שלישית.
שמע בעצמך ותחוש את ההבדלים. נורא פשוט. לא חשת הבדלים אז כנראה שבלבלתי במוח. :)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אלדר , יש סיכוך בפנים . ומזה השחור בחוץ , shrink ?
השחור בחוץ זה אריג של שחפצים ותרמילי שטח שתפרתי את הכבל לתוכו ,יש סיכוך נחושת בפנים

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
השחור בחוץ זה אריג של שחפצים ותרמילי שטח שתפרתי את הכבל לתוכו ,יש סיכוך נחושת בפנים
מתי הפנסיה, אלדר? אני בטוח שכולנו יודעים מה יקרה כשתצא לגמלאות. להתחיל לחשוב מעכשיו על שם לחברה?

Schniztel Wire
Schnitzel Acoustics
Schnitzel Quest

Eldar Innovations
Eldartech Cables
Eltech Industires

והפייבוריט שלי: Eldar Chords

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מתי הפנסיה, אלדר? אני בטוח שכולנו יודעים מה יקרה כשתצא לגמלאות. להתחיל לחשוב מעכשיו על שם לחברה?

Schniztel Wire
Schnitzel Acoustics
Schnitzel Quest

Eldar Innovations
Eldartech Cables
Eltech Industires

והפייבוריט שלי: Eldar Chords

השם המועדף -ALLAYUSTOR CABLES

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
כשהכתב טוען שההבדל שהמפצל עושה הוא בסדר גודל של "הפערים באיכויות עם המפצל ובלעדיו מגלים ניואנסים שמפצל ביתי רגיל אינו מסוגל לחשוף, כמו למשל את המפגש בין הפטיש ל״עור״ בתוף הרגל, את עוצמת הידוק ה״עור״ עצמו" וגם טוען שההבדל הזה מדיד... אז כן, דמאיט, בהחלט אכפת לי לראות את השורה הזו מתורגמת למספרים. אני חושב שזה גם האינטרס של אתר אודיו שמתיימר להחזיק איזשהו משקל מקצועי בתחום.

זה אכן נשמע מפוצץ בביקורת, אבל אם הייתי אומר לך שמפצל טוב בעל סינון EMI פאסיבי, הוריד ב3DB רעש שהיה קיים ב50Hz אז זה יותר נח לך?
כי הורדת רעש ולו הכי מינורית במערכת שקופה מאוד- חושפת עוד פרטים קטנים שלמעשה מוסתרים ע"י רעש זה או אחר .
לכלוך בתחום הבאס מאפיל על המיד ועל הניקיון הכללי בתוצאה. יתכן שחלק מהאפקט על מוחנו הוא פסיכו אקוסטי
אך זה אינו משנה את השורה התחתונה- שסינון רעש קל בתחום 50Hz חשף עוד פרטים במערכת.

Ilyan

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
זה אכן נשמע מפוצץ בביקורת, אבל אם הייתי אומר לך שמפצל טוב בעל סינון EMI פאסיבי, הוריד ב3DB רעש שהיה קיים ב50Hz אז זה יותר נח לך?
כי הורדת רעש ולו הכי מינורית במערכת שקופה מאוד- חושפת עוד פרטים קטנים שלמעשה מוסתרים ע"י רעש זה או אחר .
לכלוך בתחום הבאס מאפיל על המיד ועל הניקיון הכללי בתוצאה. יתכן שחלק מהאפקט על מוחנו הוא פסיכו אקוסטי
אך זה אינו משנה את השורה התחתונה- שסינון רעש קל בתחום 50Hz חשף עוד פרטים במערכת.

ערן, אני לא פוסל על הסף את הרעיון שגם רכיבים פסיביים יכול להועיל כמו שאתה מתאר אבל אני גם מאוד ספקן כמה זה ניתן לבידוד ברמה של מע' שלמה.

לדעתי אם הייתה פה מדידה כזו שמדגימה את היכולת של המפצל הנסקר לעשות זאת, זה יכול היה להועיל לא פחות מכל המלל התיאורי שנפרש במיומנות ע"י מר נמר, שלא מאמין שלמדידות יש השפעה על הצליל אבל באותו זמן טוען שלמבחן עיוור אין מקום בבחינת ציוד כי הרי אפשר פשוט למדוד ולאשר את מה שהאוזניים שומעות.

טוב נו, קטונתי.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מה יש כבר במפצל פסיבי שיוריד 30 DB של רעש ?בכלל לא מאמין לזה !

morpheauss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
עצם העובדה שהשקעים יושבים בתוך מארז מסגסוגת מתכתית עבה , (במקום רחמנא ליצלן ,רב שקע ישראלי של ניסקו מפלסטיק) , וכבל טוב בכניסה , ובאופן טיבעי מרחיק את ריכוז הכבילה מהמכשירים עצמם ,אין ספק שיוסיף שקט ,אם ב-30db?
את זה בודאי ניתן למדוד .

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
עצם העובדה שהשקעים יושבים בתוך מארז מסגסוגת מתכתית עבה , (במקום רחמנא ליצלן ,רב שקע ישראלי של ניסקו מפלסטיק) , וכבל טוב בכניסה , ובאופן טיבעי מרחיק את ריכוז הכבילה מהמכשירים עצמם ,אין ספק שיוסיף שקט ,אם ב-30db?
את זה בודאי ניתן למדוד .
ועל זה ייאמר טלפון שבור:

* ערן: 3DB
* אלדר: 30DB?????
* אתה: לא יכול להיות 30DB!

3, כפרה, 3! לא 30.

ואגב, הנימוקים שלך לדעתי אכן נכונים אבל הם לא מסבירים באופן מלא את נושא ה"שקע האודיופילי" בקיר, שגם הוא עושה אחלה עבודה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
להוריד רעש ב AC זה לא דבר ככ מסובך...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נכון אורי.
אבל להוריד רעש בלי להוריד עוד דברים יחד איתו הופך להיות כנראה יותר מסובך.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נכון אורי.
אבל להוריד רעש בלי להוריד עוד דברים יחד איתו הופך להיות כנראה יותר מסובך.

לא נמר.
זו פיזיקה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דווקא אמר לי את זה פיזיקאי די מוכשר.

״לטפל ברעשים זה קל. החכמה היא לטפל רק ברעשים שלא קשורים למוסיקה״.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
דווקא אמר לי את זה פיזיקאי די מוכשר.

״לטפל ברעשים זה קל. החכמה היא לטפל רק ברעשים שלא קשורים למוסיקה״.

פיזיקאים לא יודעים הכל.
גם לא מהנדסים.

מאידך הפיזיקה עצמה היא המדע שמאחורי כל מה שיושב לך בסלון ובאולפן.

אתה מוזמן ללכת וללמוד בזמנך החופשי באונ' תואר ראשון בזה ולהבין לעומק את הנושא.

אתה מה שמוגדר : " בודק קופסא שחורה" יש לך קופסא, אתה מכניס מוזיקה ומה שיוצא אתה בודק. זהו.

אבל צריך קצת יותר בשביל להבין מה הולך בפנים.
ולא, ויקיפדיה ופורומים זה לא המקום ללמוד את זה.
או לשאול פיזיקאי על רגל אחת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור