Hyperion

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לאחרונה גיליתי אתר הורדות מעולה למוזיקה קלאסית, מצאתי בו אלבומים שאין בפרסטו ולא בhdtracks. מעבר לכך יש אלבומים שבפרסטו ניתן להוריד באיכות דיסק ובאתר הזה יש את הגירסה בהיירז. גם הדאונלואוד מנג׳ר שלו יותר נוח מזה של פרסטו...
https://www.hyperion-records.co.uk/

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זה לא בדיוק "אתר הורדות" אלא האתר של הלייבל הבריטי של מוזיקה קלאסית Hyperion Records.

יש לציין שה-hi-res של הייפריון הוא בחלק מהמקרים 24/44.1, אם כי יש להם גם 24/192. לא בדקתי את העניין לעומק.

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
זה אמנם לייבל אבל שים לב שיש להם באתר גם אלבומים של לייבלים אחרים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זה אמנם לייבל אבל שים לב שיש להם באתר גם אלבומים של לייבלים אחרים.
אכן.

כנראה שזה התחיל אחרי הפעם האחרונה שניגשתי לאתר שלהם, שזה הייה ממש מזמן -- אני לא נוהג להוריד קבצים, וקניית דיסקים שלהם זולה יותר ממקורות אחרים.

מתישהו בעבר הרחוק הורדתי כמה קבצים שלהם כחלק מהבדיקה מה עדיף, קובץ hi-res או Red Book CD.

אצלי מהמחשב, תוך שימוש ב-DAC של הנגן, קבצי hi-res נחותים או לכל היותר משתווים ל-RBCDs, שלא לדבר על SACDs או Blu-rays, אז בינתיים אני ממשיך לקנות דיסקים.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
אני קונה המון תקליטורים של מוסיקה קלאסית מפרסטו בחודשים האחרונים והיפריון היצרן האהוב עליי גם מבחינת איכות ההקלטה וגם מבחינת המבצעים. צריך לעקוב אחרי מבצע ההנחות המתחלף של הלייבלים. ליפניי כמה חודשים היה 20% הנחה על היפריון וגם בבוקס סייל היה אפשר למצוא היפריון בהנחה רצינית.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
הפסנתרן Marc-André Hamelin (את שמו הוגים משהו כמו Am-le) הוא אחד הפסנתרנים עם הטכניקה המבריקה בעולם, והוא הקליט הרבה דברים שבכלל אי אפשר לנגן אותם, אבל הוא הצליח בלי קושי נראה לעיין.

עם זאת, לא תמיד יש לו משהו מעניין/חדש/מקורי/מיוחד לומר, או יכולת להציג זוויות אחרות ביצירה. אז כן, אנחנו מקבלים את כל התווים ברצף מסחרר, מעוצבים בצורה מוזיקלית בהחלט, אבל לא תמיד זה מעבר למה שבני תמותה אחרים עושים באותה יצירה.

לא שמעתי ספציפית את הרחמנינוב, ואת יצירות מדטנר אני לא כל כך אוהב, אבל אין ספק שזה שווה האזנה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור