Hyperion 938 - רמקול בשני חלקים, ביקורת

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

ולדיסלב

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
עושה רושם מסקירה על המורל שהם (מורל), הרבה, הרבה יותר טובים וכמעט בחצי מחיר.
והכי חשוב, הם משלנו.
אנחנו על המפה ונשארים......

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
ידידי הנכבדים....כל רמקול ,יקר או זול, לא יהיה "שוס גדול" באים לא תמקמו אותו נכון בחדר ללא בעיות אקוסטיות ובאים לא תתאימו לו הגברה,CD+dac ,וחיווט שמתאים לו...וזהו במילה אחת סוד הקסם של ה Matching הנכון שבמידה שיהיה קיים לגבי כל רמקול ...כן יהפוך אותו ל"שוס-גדול" ...כנ"ל לגבי ה 968 (ורד)

על מה אתה מדבר?
(shocked)
אתה מכיר מישהו שיש לו בעיות אקוסטיות בחדר שמונעות ממנו להגיע לסטאפ אופטימאלי?
ואם החדר לא אופטימאלי (מה שבדרך כלל לא קורה)- הבחירה של הרמקול והסטאפ-"מתקנת אותו"

דרך אגב- בגלל זה אנחנו לא זקוקים למכשירים שנמדדים טוב או נטראלים. אנחנו זקוקים למכשירים שצובעים כדי לעשות תיקונים (מינימאלים, מאחר והחדר מותאם כבר מראש לסטאפ),למצב בו העמדת הרמקולים בחדר האופטימאלי שלנו מוגבלת בגלל אלמנטים של WAF או אחרים- שהם כשלעצמם מקרים מאוד נידירים מאחר ויש כבר מתחילה סינרגיה מופלאה.

נערך לאחרונה ב:

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
אני קורא את השרשור בעניין. בהזדמנות זו תודה לכל החיזוקים (ורד)

אני מציג את ה 938 עם מגוון מקורות ומגברים. התוצאה לא קולעת לטעם כל הלקוחות וזה
נורמלי לחלוטין. יש כאלה שאוהבים ויש כאלה שלא. תלוי מאוד מאיפה באים ומה מחפשים.
אצל נמר באמת לא נשמע מי-יודע-מה, שונה מהתוצאה אצלי בתצוגה. זו היתה התוצאה בתנאי
הבדיקה אצל נמר. יכלנו להמשיך עם שיירת בורמה של מקורות, הגברות, כבלים והשד יודע
מה עוד עד שהיה יוצא עשן לבן. אבל צריך לדעת מתי לעצור. זו היתה אכזבה בשבילי וגם
בשביל נמר שבאמת רצה לפרגן אבל כשזה לא הולך צריך לדווח ביושר כי בשביל זה הוא כאן.
בכל מקרה, הרמקול עומד בתצוגה קבועה וכל אחד יכול לבוא להתרשם.

עופר.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אני קורא את השרשור בעניין. בהזדמנות זו תודה לכל החיזוקים (ורד)

אני מציג את ה 938 עם מגוון מקורות ומגברים. התוצאה לא קולעת לטעם כל הלקוחות וזה
נורמלי לחלוטין. יש כאלה שאוהבים ויש כאלה שלא. תלוי מאוד מאיפה באים ומה מחפשים.
אצל נמר באמת לא נשמע מי-יודע-מה, שונה מהתוצאה אצלי בתצוגה. זו היתה התוצאה בתנאי
הבדיקה אצל נמר. יכלנו להמשיך עם שיירת בורמה של מקורות, הגברות, כבלים והשד יודע
מה עוד עד שהיה יוצא עשן לבן. אבל צריך לדעת מתי לעצור. זו היתה אכזבה בשבילי וגם
בשביל נמר שבאמת רצה לפרגן אבל כשזה לא הולך צריך לדווח ביושר כי בשביל זה הוא כאן.
בכל מקרה, הרמקול עומד בתצוגה קבועה וכל אחד יכול לבוא להתרשם.

עופר.

(Y)

danielo

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
hyperion 938

סקירה מצויינת !
אם כי אני חייב להודות שהרושם שלי והחוויה מ 938 הייתה לגמרי שונה ..
בחיפוש אחר שידרוג הרמקולים שלי שמעתי לא מעט רמקולים מצויינים אצל מייטב הסוחרים בטווח מחירים של 20 - 30 K בינהם אופרה קווינטה, BW , focal,dali,nola
ואני חייב לומר שה 938 פשוט עשה לי את זה ביג טיים בכל הסגנונות .
שמעתי אותו עם מקור של פרימה לונה הגברת EDGE G3.. והוקסמתי מהרמקול גם ששמעתי עם המגבר שלי MF5.5.

על זה נאמר המשפט הסיני העתיק : " דברים שרואים מכאן לא רואים משם...."

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
חשבתי שמדובר על שמע ולא ראייה

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר היקר, שמעתי היום ארוכות, יחד עם ארבעה אחרים, את הרמקולים שסקרת (היפריון 938), וההתרשמות שלי שונה מאוד משלך. שמעתי אותם עם הגברה טרנזיסטורית מלאה (מגבר וקדם של EDGE), ועם מקור דיגיטלי (ממיר של אודיו לוג'יק וטרנספורט של YBA), ומצאתי שהם עובדים מצוין עם הגברה טרנזיסטורית. שמענו מוזיקה שאני אוהב: ג'ז והרבה מוזיקה מן הרנסנס ומטה, וההתרשמות שלי היא שהם מאוזנים, עם מיד עשיר, מפורטים ועם במה יפה, גם אם הם אינם שיא הנייטרליות. במחירם, קשה לבקש נייטרליות מושלמת, אבל לפחות הם נוטים קלות לצד המלטף את האוזן, ולא לצד הדוקר אותה. השתדלתי לחפש את המגרעות שמנית (מיד רזה וכיו"ב) ופשוט לא מצאתי. מה שכן מצאתי הוא רמקול מוזיקלי ומענג, השווה כל אגורה ממחירו, וכזה שגרם לחמשת הנוכחים להקשיב למוזיקה, לדבר על מוזיקה ולרצות להקשיב עוד ועוד. והרי לשם כך התכנסנו, לא?

נערך לאחרונה ב:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
משה,
כנראה שעל טעם וריח באמת אין מה להתווכח.
גם אני שמעתי את הרמקולים האלה אצל עופר, עם הגברה של Edge ולמיטב זכרוני המקור היה של Edge. הושמעו סגנונות מוזיקליים מגוונים כי הגיעו מקבץ של אנשים (שאינם קשורים זה לזה) וכ"א הביא את מה שהוא אוהב - ג'אז, קלאסי, ישראלי, אתני. גם אני הרגשתי בדיוק כמו נמר. אכזבה. אפילו התבאסתי. הרמקול רזה ואנמי ולטעמי לא מוזיקלי ובוודאי שאינו מאוזן. בניגוד אליך לי הוא ממש לא עשה חשק לשמוע עוד ועוד, להפך. די ביאס אותי כי קיוויתי שרמקול בקונפיגורציה כזו יישמע הרבה יותר טוב, ובמחירו זו הייתה יכולה להיות עיסקה פנטסטית, לכאורה.
אני מסכים שכמעט כל רמקול הוא סוג פשרה. ברמקול הזה לא שמעתי שום דבר שהוא עושה טוב. להפך, הוא די מעצבן לטעמי. למה לשמוע מוזיקה ולסבול, כשיש לעופר כמה מוצרים הכי טובים שכסף יכול לקנות?
אוהב את עופר ומעריך אותו גם כבנאדם נהדר וגם כמבין גדול במוזיקה (קלאסית), ומאוד אוהב חלק גדול מהמוצרים המצויינים שהוא מייבא, אבל אין קשר.
איך אומרת החברה ג. יפית: הרמקול הזה לא טוב. נ-ק-ו-ד-ה! :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר היקר, שמעתי היום ארוכות, יחד עם ארבעה אחרים, את הרמקולים שסקרת (היפריון 938), וההתרשמות שלי שונה מאוד משלך. שמעתי אותם עם הגברה טרנזיסטורית מלאה (מגבר וקדם של EDGE), ועם מקור דיגיטלי (ממיר של אודיו לוג'יק וטרנספורט של YBA), ומצאתי שהם עובדים מצוין עם הגברה טרנזיסטורית. שמענו מוזיקה שאני אוהב: ג'ז והרבה מוזיקה מן הרנסנס ומטה, וההתרשמות שלי היא שהם מאוזנים, עם מיד עשיר, מפורטים ועם במה יפה, גם אם הם אינם שיא הנייטרליות. במחירם, קשה לבקש נייטרליות מושלמת, אבל לפחות הם נוטים קלות לצד המלטף את האוזן, ולא לצד הדוקר אותה. השתדלתי לחפש את המגרעות שמנית (מיד רזה וכיו"ב) ופשוט לא מצאתי. מה שכן מצאתי הוא רמקול מוזיקלי ומענג, השווה כל אגורה ממחירו, וכזה שגרם לחמשת הנוכחים להקשיב למוזיקה, לדבר על מוזיקה ולרצות להקשיב עוד ועוד. והרי לשם כך התכנסנו, לא?

שמעון.

ראשית מה שלומך?

היום הייתי אצל עופר שחורי, היה שם בחור שרכש את ה-968 {חיה אחרת מה-938}. אותו בחור קרא את הסקירה שלי ולא הסכים איתי. כאשר ביקשתי את עופר להפעיל אותם בנוכחותו והסבתי את תשומת ליבו לכמה דברים הוא הבין בדיו למה אני מתכוון. לעיתים, כששומעים המון רמקולים באותו חדר, מגלים דברים שהם מעבר ל-"נעים" לי, לא "נעים" לי.

כמובן שעל טעם ועל ריח אין מה להתווכח, אבל אם תשווה אותו ל-968 אתה תבין את המגרעות של ה-938 ולא תוכל להתעלם מהם.

מכיוון שאינני מחפש להוכיח שמה שכתבתי נשמע בפועל ברמקול {אחרי הכל זה רמקול מאוד נעים להאזנות ארוכות} אשמח {באישורו של עופר} לעשות אצלו השוואה {מול מוצרים אחרים שלו, גם זולים יותר} יחד עם כל החמישה שהיו שם ועם המוסיקה שלי. אני מוכן להבטיח לך שכולם בסופו של דבר יסכימו איתי באופן גורף.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר, שכולם יסכימו איתך "באופן גורף"? למה לך, ידידי? לא טענתי שה-938 טוב יותר מן ה-968, אלא רק שהוא רמקול מוזיקלי ומענג כשלעצמו, שהסב לי ולנוכחים הנאה רבה. ואם כבר מדברים על השוואה עם רמקולים אחרים, אני אישית לא שמעתי רמקול באותה קבוצת מחיר שהצטיין ממנו.

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
נמר, שכולם יסכימו איתך "באופן גורף"? למה לך, ידידי? לא טענתי שה-938 טוב יותר מן ה-968, אלא רק שהוא רמקול מוזיקלי ומענג כשלעצמו, שהסב לי ולנוכחים הנאה רבה. ואם כבר מדברים על השוואה עם רמקולים אחרים, אני אישית לא שמעתי רמקול באותה קבוצת מחיר שהצטיין ממנו.

לי יצא להאזין לרמקול הזה גם אצל עופר וגם אצל נמר, בהחלט ניתן לאמר שהחוויה היתה שונה בין שתי סביבות האזנה הנ"ל , מצד שני גם לא ניתן להתעלם מהביקורת של נמר - שהיתה מאד "קולעת" ונכונה בעיניי.

שמעון- אין מדובר ברמקול רע- אם כי לכל אחד טעם אישי משלו- אני אישית מצאתי רמקולים
זולים ממנו שנשמעו כטובים יותר באוזניי.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לי יצא להאזין לרמקול הזה גם אצל עופר וגם אצל נמר, בהחלט ניתן לאמר שהחוויה היתה שונה בין שתי סביבות האזנה הנ"ל , מצד שני גם לא ניתן להתעלם מהביקורת של נמר - שהיתה מאד "קולעת" ונכונה בעיניי.

שמעון- אין מדובר ברמקול רע- אם כי לכל אחד טעם אישי משלו- אני אישית מצאתי רמקולים
זולים ממנו שנשמעו כטובים יותר באוזניי.

למשל?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

שמעון.

הוא אכן מענג כאשר מאזינים שעות ארוכות, הוא בהחלט רמקול מאופק ומעודן. אבל אני חושב שכל אחד מסיק את המסקנות המלומדות שלו בהאזנה מרוכזת. אתה הסקת את שלך וזה מקובל ולגיטימי. את המסקנה שלי מהרמקול הזה כתבתי באופן די מפורט בכתבה. אין ביננו ויכוח.:)

אגב.
אוטוטו מגיע הרמקול החדש שלי, תכין את עצמך לביקור.

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
למשל?[/Q

sonus faber electa amatour

opus 35

focal 826

morel signature

yo-ss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
סה"כ לא רמקול רע, למרות שאני אף פעם לא התחברתי אליו.
מה שיפה בביקורת כזאת, זה שהכותב חשב 8 פעמים לפני כל מילה שכתב ואפשר להתרשם מדעתו האמיתית!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור