HOVLAND- כנראה הסוף

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הקישור מסטריאופייל:
http://www.stereophile.com/news/hovland_calls_it_quits/

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
while US distributors get their product at 40% off retail, international distributors receive a 52–56% discount.

מי שעדיין לא הבין כיצד הולך התמחור של מוצרי אודיו-שילמד את המספרים לפני הויכוח הטפל שמופיע מידי פעם בפורומים בארץ (לרוב אותו אדם מתחיל זאת) לגבי התמכור של יבואנים כאן

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
דיז בגלל זה הם פושטים רגל
56% כנראה מישהו נפל על השכל.
כדי להרויח או כדי להתקיים הם מוכרים במחירים מטורפים של עשרות אלפי דולארים ואז המכירות יורדות בשורה התחתונה המשווקים גורפים את הרווח של 35% אחרי עלויות הובלה חדר תצוגה וכו כשהיצרן אולי הרויח 10% אם בכלל הפתרון הפשוט לשנות את השיווק כמו שעושים Axion ו emotiva ללא חדרי תצוגה ללא משווקים ואז אפשר להוריד ללקוח הסופי את המחיר ב 30% כולם יצאו מרוויחים

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
while US distributors get their product at 40% off retail, international distributors receive a 52–56% discount.

....הטפל.... התמכור של יבואנים כאן

:מה??????????:

מכיר כו"ל פלושׂ מא"מ (lol)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0

מי שעדיין לא הבין כיצד הולך התמחור של מוצרי אודיו-שילמד את המספרים לפני הויכוח התפל שמופיע מידי פעם בפורומים בארץ (לרוב אותו אדם מתחיל זאת) לגבי התמחר של יבואנים כאן

הרבה חברות יפסיקו לפעול או יכנסו להקפאה עמוקה בגלל המצב הכלכלי.
פחות כייף כיום לקנות מוצרי אודיו ובמיוחד מוצרי אודיו יקרים.

ערכים של 40% למשווק הסופי הם מקובלים .ערכים גבוהים יותר למשווק מחוץ לאיזור הייצור גם מקובלים- ראה דוגמה של סונוס פרבר שהמחיר המחירון שלהם בארה"ב גבוהה יותר מאיטליה .

יש כל מיני מודלים של חיסכון בעלויות אבל-בסופו של דבר, כל מוצר שנמכר דרך משווק- אנחנו משלמים למשווק כ40% על שרותיו.
לכן, למשל, אם מישהו רוצה לבנות מגבר מצויין ולשים בו קבלים יקרים , או שנאים וכו'- הוא בבעיה היות היות וקפיצה במחיר הסופי הרבה מעבר לתוספת של "החומר" והיא נגררת כמכפלה עד למחיר שהצרכן הסופי משלם.
לכן,
מי שרוצה לקנות היי אנד במחיר גבוהה- עדיף מול היצרן עצמו. יש מקרים שהיצרן יהיה מוכן למכור ישירות לצרכן הסופי .
על מוצרים זולים יחסית של עד כמה אלפי דולר-הרבה יצרנים לא ירצו להתעסק עם הקונה הסופי ולכן אותו קונה יקנה את המוצר מהמשווק וישלם את כל שרשרת התשלומים.

נערך לאחרונה ב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אני הפסקתי לקנות חלב כי בעל המכולת עושה עלי קופה. כנראה שאפסיק גם עם הלחם. עם המים המינרלים הפסקתי מזמן. הכי נהנה כרגע מאויר כי הוא בחינם למרות שהוא לא נקי כבעבר.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מי שרוצה לקנות היי אנד במחיר גבוהה- עדיף מול היצרן עצמו. יש מקרים שהיצרן יהיה מוכן למכור ישירות לצרכן הסופי .
על מוצרים זולים יחסית של עד כמה אלפי דולר-הרבה יצרנים לא ירצו להתעסק עם הקונה הסופי ולכן אותו קונה יקנה את המוצר מהמשווק וישלם את כל שרשרת התשלומים.

יופי טופי (lol), אתה יודע , המשוואה הזו של עשירים נעשים עשירים יותר ידועה משחר ההיסטוריה (lol), אתה לא מחדש דבר . יש רק בעיה קטנה אחת עם היישום של זה , מה המחיר שאתה מוכן לשלם כדי להיות עשיר ?(lol), והאם אז באמת תהנה מהעשירות הזו (lol), ובזה אני בספק . ואני בספק גדול אם באודיו המשוואה הזו שווה . כי בעולם של החזר יורד ככול שהעלות גדילה , מעל מחיר מסויים אתה משלם על יוקרה ועל שינוי מיניאטורי באיכות , שעליו אתה צריך לשלם המון כדי להשיג את הכסף (lol)
וד"א אתה זוכר אולי את הסיפור המפורסם על הדייג ומר פורד (פורד של המכוניות )?(lol)
אז בזמנו הכרתי שני אודיופילים שהחליפו ציוד כול פעם כשלא היה אינטרנט , ואודיופילים כבדים היו מראה שקשה לראות כמו נווה מדבר בסהרה , ושניהם היו אנשים שאני חושב שעם ההפסדים שלהם על ציוד היו יכולים לקנות דירה בת"א . לומר לך שהתרשמתי שהם מאושרים מזה ? מצטער לא

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אז זהו- שאני לא מספיק עשיר כדי לשלם סכומים שאולי ניתן לחסוך (במצבים מאוד מסויימים)

לגבי עלות מול תועלת- נדמה לי שהנושא הנ"ל כבר הוזכר בעבר וכמה וכמה פעמים . :D(ורד)

בכל אופן אשמח אם במקום הצהרות גבוהות-תתן לנו מידע קונקרטי
תן איזו רשימה של סטאפ במחיר סביר שאוכל להנות ממנו (עדיף משהו שקיים פיזית אצל יבואן -כדי שרבים יוכלו להתרשם מהמלצתך) ויתן בראש לסטאפים יקרים מיננו, באשר הם.
הסיפורים על סט אפ יקר כדירה בתל אביב\ניו יורק או טוקיו, שנשמע גרוע- הוא אחד המשפטים השגורים אצל האודיופיל המצוי באשר הוא .

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אז זהו- שאני לא מספיק עשיר כדי לשלם סכומים שאולי ניתן לחסוך (במצבים מאוד מסויימים)

לגבי עלות מול תועלת- נדמה לי שהנושא הנ"ל כבר הוזכר בעבר וכמה וכמה פעמים . :D(ורד)

בכל אופן אשמח אם במקום הצהרות גבוהות-תתן לנו מידע קונקרטי
תן איזו רשימה של סטאפ במחיר סביר שאוכל להנות ממנו (עדיף משהו שקיים פיזית אצל יבואן -כדי שרבים יוכלו להתרשם מהמלצתך) ויתן בראש לסטאפים יקרים מיננו, באשר הם.
הסיפורים על סט אפ יקר כדירה בתל אביב\ניו יורק או טוקיו, שנשמע גרוע- הוא אחד המשפטים השגורים אצל האודיופיל המצוי באשר הוא .
היות ואני לא ממש צמכיר את הטעם שלך אין צורך שאני אעשה את זה . ולגבי סטאפים אולי זה משפט שגור ואולי אנו משכנעים את עצמנו , אבל העובדה היא שזה קרה לי אישית כמה פעמים . כך שיכול להיות שזה חדוות הONERSHIP (מצטער על האנגלית), אבל יכול להיות שזה משהו אחר , מכול מקום בהשוואה ראש בראש שעשיתי עם כמה כאלו בזמנו , ההבדלים היו די גדולים , ולא לטובת המערכת היקרה

ובאופן עקרוני המשוואה עושר = אושר , הופרכה כבר גם במחקר (שאני לא זוכר ויודע היכן להשיגו כדי לתת סימוכין לכך (lol)) כך שפשוט נעזוב את זה כך .
מה עוד שההתנגדות שלי הייתה לכיוון המרומז ש("עניים= אנשים שקונים מיבואנים) <( "עשירים" =אנשים שקונים מיצרני בוטיק ) בהכרח האי שיווין הזה קיים . אולי הוןא קיים אבל אז אדם חייב או לצאת מהתחביב או לעבוד בעבודה שאינה מוצאת חן בעינו כדי להתעשר (לברי המזל שיכולים לבחור ), או להיות תמיד נחות בגלל מזל רע . אני לא חושב שזה נכון .
אני בהחלט חושב שמידת האושר שלך תלוייה מאוד באיך שאתה מתייחס למה שיש לך במקום להתייחס למה שאין . ואנשים שרודפים כול הזמן אחרי האיכות האולטימטיבית , לא מקבלים אותה רק חיים עם פחות אושר מהמערכת הקיימת שלהם מאחרים שיודעים שזה מה יש

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
שוב
אין שום קשר בין מידת העושר האישי ואיכות הסטאפ.
אין חשיבות ועיניין כמה יש למישהו בבנק. זה פשוט לא רלוונטי ומעניין.
רוב האנשים העשירים- קונים מערכות אודיו ממוצעות ומטה וגם לא יקרות. אני בטוח שזו עובדה סטטיסטית. יש גם עשירים שקונים מערכות יקרות אבל הם לא הרוב. את הרוב זה לא מעניין.

החיבה של כולנו בתחום הוא להקשיב למערכת יקרה ולדעת שהסאונד שיוצא ממנה הוא לא טוב. זה נותן תחושה טובה כי בעל הסטאפ יצא פראייר ואנחנו לא. עדיין יש מקרים שמערכת יקרה עלולה להשמע טוב.
לגבי בקשתי לסטאפ מועדף- תן דוגמה לסטאפ המועדף עליך ולטעמך.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני מבטיח לחזור אליך עם סטאפ מועדף אחרי שאני אחליט לבדו אופציות לשידרוג , כי כרגע המצב הוא שיותר מעשור לא נגעתי במערכת ואין לי שמץ של מושג מה מסתובב היום בשוק . אני צריך ללכת לשמוע קצת דברים אבל בגלל בעיה אישית זה לא יוצא לי
מכול מקום הסטאפ שחלמתי עליו לפני המון זמן היה פרה יותר טוב של טרילוגי , ומגבר הספק הרבה יותר טוב מהגולדן טיוב (שנקנה בגלל שיקולי מחיר ובידעה שהוא זמני - מה שאומר משהו על זמני וקבוע אבל זה נושא אחר(lol))
היום זה כנראה יהיה SS כי כבר נמאס לי הבאס העמום שאני מקבל , ואני לא שומע רוק אבל אני אוהב את המוסיקה חדה ומפורטת ומהירה גם בבאס , וזה דבר שכבר מתחיל לעצבן אותי , הרמקולים הנוכחיים הם צרפתיים שאייל מכר בזמנו ואני לא ממש חושב שהם מתאימים לSET ופוש פול הוא לא ממש מנורות ולא דד טוב כך שאני אסתפק בפרה מנורות טוב (אם אמצא משהו יותר שקוף מהטרילוגי שלי ), ומגבר SS טוב
האמת הבסיסית היא שהחדר שמיעה שלי זקוק לטיפול אקוסטי דחוף אבל בגלל מגבלות עם המשפחה , אני נאלץ לוותר על זה . כך שאני צריך להשתפר רק במערכת ולא במסביב , וזה למרות שאני מודע לחסרון הענק בגישה שלי . אבל כרגע אין לי ברירה . אם זה ישתנה אני אעשה את זה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור