HISENSE LED 3D

adir221

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לקוראי הפורום
הגיע אליי היום אלון שמפורסם בו טלוויזיה במחיר אטרקטיבי מאוד עבורי
הדגם שלה LEDN46T39X3D
המבצע הוא של "חבר" והמחיר 3990 בלבד
ממה שאני מבין לפי הנתונים שרשומים היא טלוויזיה טובה מאוד אך חשובה לי גם הדעה של מומחי הפורום וגם מי שהתנסה בה
אז שאלתי היא:
הטלוויזיה נותנת תמורה טובה למחיר ?
אני יכול למצוא באותו מחיר טלוויזיה יותר טובה ?
אני גם מקבל במסגרת הרכישה גם משקפי 3D לא יודע עם איכותיים אבל לפחות מתנה :)
מקווה שלא חפרתי לכם :בעד:
http://www.hisenseil.co.il/pdf/46T39X3D.pdf

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
לפי הנתונים שרשומים היא דווקא לא טובה מאוד אלה בסיסית מאוד זה אותו מסך הנסיס שיש בדגמי 24-42
שהציעו אז בפרסומת של יס למתחברים האיכות בטלוזיות האלו היא די בסדר אבל היא לא ממש טובה ואני רואה שהם גם חיקו את העיצוב של סמסונג ברגלים האלו המחיר מאוד אקטריטיבי 4 אלף לגודל 46 ותלת מימיד אין כאלו הצעות בשום מקום....
אבל אני ממליץ שתשקיע עוד 1800 שקל ותקנה כבר את LG LX6500 47
שאני בעל הטלוזיה הזאות והיא דווקא לא רע בכלל אפילו מציוניות זה לא היי אנד אבל דווקא נותן תמונה מציוניות ב2D

adir221

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הטלוויזיה תהיה בסלון ותחובר אליה ממיר יס (כנראה רגיל) וPS3 מדי פעם לצפיה ב 3D שזה יקרה משהו 1 לחודש
לפי דעתי להוסיף על טלוויזיה עוד 2000 שקל ותמונה דו ממדית ממש לא יספק אותי

אני לא מצפה לטלוויזיה מעל רמת הבסיס שיש בשוק הטלוויזיות אל תשכח שזה רק 4000 שקל ולא צפונה
זה נראה לי דיל ממש שווה להיום +3 שנות אחריות שזה מאוד חשוב לי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
המפרט נראה בסדר ביחס למחיר, אבל צריך לראות את איכות התמונה במציאות, המספרים הללו לא יכולים להוות בסיס יחיד להחלטה.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
עם אתה לא מצפה לאיכות תמונה מזהירה או איכות יוצאת מן בכלל הנסיס הזאות יכולה להיות די טובה אני צפיתי בנסיס אחר בגודל 32 עם מפרט אותו דבר התמונה בSD היתה די טובה לא היתה מריחה משמעותית הצבעים היו טבעים לא היה גווני פנים לא טבעים כמו אדום כתום סגול אלה לבן חום כמו שצריך הנקדיות היתה בסדר והשחורים בסדר עדין לא שחורים עמוקים אבל מה אפשר לצפות מסמסך כזה קיוצר מסך פשוט לא לאניני טעם
לא חייב להיות תמונה דו ממדית LG LX6500 הוא מסך תלת מימיד אכן התלת מימיד שלו לא הכי מוצלח אבל זה לא היעדים היעקריים שבהם אתה צופה..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור