HDMI / SPDIF

samisamisami

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הי, חברתי את כרטיס המסך שלי nvidia GTS250 בכבל HDMI TO HDMI לפלאזמה ואני לא מקבל סאונד בטלויזיה (panasonic x10 42'). במחשב אין לי חיבור SPDIF(מחשב HP משרדי) . מכיוון שהבנתי שחלק מהפורמטים לא נתמכים ב- SPDIF , השאלה האם החיבור הכרחי? האם הסאונד אמור לעבור ללא קשר לחיבור הכרטיס מסך ל SPDIF ?האם הפתרון שלי הוא הוספת כרטיס קול? תודה מראש.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
במקרה שלך, תצטרך לחבר כבל מיציאת האוזניות במחשב אל הטלויזיה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
האם בNVIDIA CONTROL PANEL מסומן:
HDMI-HDTV (Audio-Enabled
?

samisamisami

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני עובד ב- clone כך שהאופציה לא קיימת. ב- dual view קיימת האופציה אך מכיוון שאני עם XP אין אפשרות לשחק עם זה ( לפי ה- HELP של NVIDIA :
<LI class=p-Bullet2>HDMI - HDTV (Windows XP) applies to an HDTV with an HDMI connector.
<LI class=p-Bullet2>HDMI - HDTV (Audio Enabled) (Windows Vista and later) applies to an HDTV with an HDMI connector.
Select this option if your HDMI display does not produce audio. If applicable, make sure the S/PDIF audio cable is connected to your NVIDIA graphics card.
NOTE.GIF
Note: Some HDMI displays are incompatible with certain audio formats. Incompatible displays may go blank or malfunction during content playback.)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור