רסיבר HARMAN KARDON AVR 142

Lieber

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם.. לפני כשבוע קניתי בבאג דיוטי פרי מערכת קולנוע ביתית חדשה.
המערכת כוללת:
רסיבר דגם:
HARMAN KARDON AVR 142
סט 5 רמקולים BOSE AM10 IV
והסאב וופר הוא גם של BOSE
DVD דגם:
LG BLURAY

דבר ראשון אני חדש פה, בחיים לא הייתה לי מערכת קולנוע ביתית ואני לא מבין כמעט כלום בזה.
אז ככה לרמקולים יש צד אחד של אדום ושחור וצד שני של כמו בננה אחת כזאת, כל כבל של רמקול בצבע אחר.
עם הסאב וופר קיבלתי צד אחד כמו של מסך מחשב וצד שני של מלא חוטים דקים של שחור אדום כמו ברמקולים הקטנים בנוסף עוד כבל אחד שהוא כמו בננה.
חיברתי את כולם לרסיבר איך שצריך מבחינת מיקום הרמקולים (אחורה ימין , אחורה שמאל וכ"ו) וחיברתי באמצעות HDMI את הממיר לכניסה של הרסיבר ובכבל HDMI נוסף שמחובר לטלויזיה וליציאה של הרסיבר.
אז מבחינת צפייה - רואים טוב ואפילו מעולה, אבל הבעיה היא שלא שומעים.. הסתכלתי קצת באינטרנט ואמרו לי שאני צריך כבל אופטי כדי שישמעו, אז הלכתי וקניתי כבל כזה וחיברתי אותו לממיר ולרסיבר.
עכשיו שומעים בעיוות נוראי שאפילו אי אפשר להבין מה אומרים.
אשמח אם תעזרו לי ותגידו מה עלי לעשות.
בתודה,
עומרי.

NuXeR

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אני חושב שאם חיברת HDMI מהממיר לרסיבר, ומשם לטלוויזיה.... אתה לא צריך גם כבל אופטי בנוסף.

Lieber

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני כן , אחרת לא שומעים בכלל

NuXeR

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אולי לא בחרת את הכניסה הנכונה ברסיבר?

Lieber

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הכניסה של מה ? הכל נכון, עבדתי גם לפי החוברת הוראות

NuXeR

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
יש כניסות בשלט, תלחץ על HDMI. (ויש גם HDMI 2 אולי?)

Lieber

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זה מכוון הכל נכון .. גם האודיו וגם הHDMI .. האודיו מחובר של optic 1 והHDMI מחובר על HDMI 1 ..
אני רואה הכל טוב רק שומע מעוות ואני שומע רק מסאב וופר , לא מהרמקולים עצמם

UzerName

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אין תמיכה באודיו דרך כניסת HDMI בדגם הנ"ל ולכן נדרש חיבור אופטי קואקסלי או אנלוגי בנוסף.
לגבי העיוות שאתה מתאר , ניסית לחבר לכניסה קואקסיאלית ? האם אותו עיוות קיים גם כשאתה משמיע מהנגן ולא מהממיר ? ניסית לאפס את הרסיבר ?

Lieber

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כן וכן .. יש עיוות תמידי וגם שומעים רק מהסאבוופר ולא מהרמקולים עצמם ..
ואיפסתי את הרסיבר ולא עזר ..

UzerName

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
זה קורה לך רק ב DD ? נסה לשנות ברסיבר למצב שמע אחר במידה ועדיין אין שינוי זה נשמע כמו תקלה במפענח

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור