FULL HD בגודל 32INCH, שווה את ההשקעה?

tomeryona

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ראיתי שני דגמים,
הראשון הוא Samsung la32a550
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=708361

והשני Lg 32lg53fr
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=717922

התקציב שלי הוא 3500 ושניהם מעליו, השאלה היא אם שווה להשקיע בזה בתור השקעה לעתיד (2-3 שנים לפחות) למרות שאין לי כרגע PS3 (יהיה בעתיד מתישהו) מרחק צפייה פחות מ2.5 מטר
או שעדיף להשאר על la32a450, או 32lg60ur שזולים כמעט ב1000 שקל, אך לא FULL HD (מי עדיף דרך אגב, ראיתי את שניהם אבל לא אחד ליד השני, ואני לא בטוח מה עדיף..)

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
אם תמתין עוד קצת, טלוויזיות ה- 32 יהיו בסופו של דבר כולן FHD ממילא ומחירן יהיה כמו של ה HDR כיום (יש לשער). אם הרכישה צריכה להתבצע כעת, לדעתי לאקסטרה 1K יש הצדקה אם השימוש מנצל את הרזולוציה העדיפה. HDR הוא סטנדרט מעבר, ואישית לא הייתי קונה כיום טלוויזיה ברזולוציה הזו, המשמעותית במיוחד עבור חיבור מחשב למסך, וגם בפלייסטיישן FHD יראה טוב יותר. אבל אם זה רק לסרטים, כבלים וכו'- עזובת'ך, חסוך את ה1K.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יש בקושי משחקים שתומכים ב-1080P לסוני. רוב הסרטים שמורידים מהאימיול תומכים רק ב-720P. אני חושב שמהמרחק הזה ההבדלים בין 720P ל-1080P יהיו זניחים וגם רוב הסיכויים שזה לא יהיה לך שימושי.

אם אתה לא צופה הרבה בשידורי טלוויזיה רגילים, ומשחק הרבה ב-PS3 הייתי משקיע את ה-1000 שקל הנוספים כדי לעלות בגודל ולקנות 37". אם לא, הייתי חוסך אותם וקונה HDR "32.

זו דעתי.

tomeryona

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הטלוויזיה לא תהיה לסלון, אלא לחדר השינה שלי, כרגע אני חייל משוחרר טרי שגר בבית ולפחות שנה עד תחילת הלימודים הגבוהים כנראה אשאר פה.. הבדל המחירים הוא 1000 שקל כמעט, התקציב הגבוה שהקצבתי לעצמי היה 3500, שני המסכים שהזכרתי למטה כבחירה הראשונה שלי הם בסביבות ה3000, הFHD שכתבתי נמכרים ב4000 בערך, ואני מוכן לחרוג מהתקציב אם אצטרך.
המסך ישמש לצפייה יומיומית בערוצים הרגילים של יס ויס HD (שאני מקווה שייתרחב, אבל national geographic ויס סטארס אני רואה הרבה) בעתיד הקרוב אני מקווה להביא PS3, אבל כרגע אין ואני לא יודע מתי התקציב יאפשר.
בקשר למרחק, גם בגלל המקום שאין לי כל כך בחדר, גם בגלל המחיר, וגם בגלל שאני פשוט לא חושב שאני צריך טלוויזיה גדולה מ32" בחדר כזה, לקחתי את המידות והצבתי בכאילו במקום המיועד, וממש נראה לי מספיק..
מקווה שזה פרטים מספיקים, אז מה כדאי לדעתכם ברמת העיקרון, ומה ברמת הדגמים הספציפים יותר שציינתי בהודעה הראשונה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בגודל הזה, ממרחק 2.5 מטר ובצפיה בשידור רגיל או HD לא תצליח להבדיל בין FULL HD ל- HD READY. אולי רק במשחקי PS3 וגם שם לא אמור להיות הבדל מהותי.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אוקי סבבה. אם אתה חושב שאתה לא צריך יותר אז סתם חבל על הכסף..עד 3 מטר 32" מספיקה(לפחות לחדר, לא לסלון לדעתי) אבל יש אנשים שמעדיפים יותר לכן שאלתי.

תחסוך את האלפייה.

tomeryona

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אחלה, תודה רבה על העזרה!

אחלה, תודה רבה על העזרה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור