fujifilm HS35EXR

arnon7501

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם. אני מעוניין להתחיל לצלם בשביל הכיף, עם תקציב יחסית נמוך, ציפורים ובעלי חיים בטבע. לשם כך אני מעוניין במצלמת פוינט אנד שוט, עם עדשת סופר זום.
אני מעוניין בפוגי HS35EXR מכיוון שבה השליטה ידנית- כמו במצלמת DSLR רגילה.

אשמח לדעת אם מישהו מכיר את המצלמה ו\או יודע עליה דבר או שניים. שבוע טוב!

yuvalgb

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שליטה ידנית

השתמשתי בדגם כמעט זהה - HS20 מטעמים דומים.
מצלמה מצוינת, זום פנטסטי, אך אם אתה רוצה שליטה ידנית, תרכוש DSLR עם עדשת זום טובה,
יד 2 אתה יכול להשיג בכ- 2000-2500 ש"ח.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
זה שהיא נראה כמו DSLR זה לא נותן למצלמה שום יתרון !
ובטח אין יתרון בשליטה ידנית מול מצלמות קומפקטיות אחרות בשוק ושלא יהיה ספק היא למרות הצורה ממש התפעול שלה ממש לא דומה לזה שיש ב DSLR.
יותר מכך אני אישית לא אוהב מצלמות מסגנון הדמוי SLR או הסופר זופ בגלל שהן מספקות חיישן קטן עם עדשה בינונית (אומנם עם טווח זום גדול) לכן העלות איכות תמונה לא מדהימה.

צילום ציפורים הוא תחום מאוד ממוקד עם צורך בעדשה מאוד מוצלחת, מערכת פוקוס מהירה וזמן תגובה מהיר ואין לי המלצה טובה עבורך בטווח מחיר הזה.

arnon7501

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מכיוון שאני מתגייס לצבא בנובמבר אין הגיון בלקנות מצלמת DSLR, אני מחפש מצלמה שאיתה אוכל לעשות מגוון של תמונות, נוף, מאקרו, זום וכולי. השאלה שלי היא אם הHS35 תוכל לתת לי מענה בכל אלו?

תודה על ההיענות!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כך את הקנון SX280 או פנסוניק TZ40 שהן קטנות יותר עם יכולות תפעול לא פחות מוצלחת ומביאות עדשה הרבה יותר מוצלחת כך שמתקבלת תמונה טובה יותר והן גם זולות יותר.

שהגדול לא יהיה הגרום לבחור מצלמה - מצלמה גדולה לא אומר מצלמה טובה יותר

אני אישית חושב שהקנון S110 היא מוצלחת עוד יותר בגלל חיישן יותר גדול ועדשה עוד יותר טובה - רוב האנשים חוששים ממצלמה זו בגלל שהיא קטנה ובגלל שיש לך טווח זום קטן (בדרך כלל טווח זום גדול מוריד את איכות העדשה)
http://www.dtown.co.il/articles/2697.html

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אותו דבר - יש גם מצלמות כאלו של קנו,אולימפוס ... פנסוניק ...
אז אני חוסך לך את השאלות כל המצלמות דמוי SLR זה אותו דבר - גוף גדול בלי הרבה תמורה

יש מצלמות יצאות מהכלל בנושא הזה כמו סוני RX10, פנסויק FZ1000, אולימפוס STYLUS 1
אבל הן מאוד יקרות ולדעתי יש תמורה טובה יותר לכסף מהן.

כאמור בתקציב שלך רשמתי לך מה מומלץ - למה הן לא נראה לך?
הן לא מספיק גדולות כדי להיות טובות? :)

נערך לאחרונה ב:

arnon7501

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שמע, חווית הצילום צריכה להיות חשובה לא פחות מאיכות התמונה לדעתי, ואם האיכות במצלמות ה"גדולות" סבירה בהחלט, מה שאני מתאר לעצמי שנכון, זה הכיוון שלי כרגע..

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני חולק על כך שמצלמה דמוית SLR נוחה יותר לשימוש מקנון S110
אם אתה רוצה מצלמה נוחה לשימוש ועם איכות תמונה טובה והגודל לא מפריע לך
לך על מצלמת DSLR אמיתית כמו קנון EOS1100D עם עדשת קיט, ניתן לרכוש אחת בפחות מ 1400 ש"ח

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור