מגבר Focal Electra 1038 Be , הגיעו אליי היום אחרי המתנה ארוכה - אשמח לקבל עזרה

pelo911

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0

http://www.focal.com/en/home-audio-loud ... 038-be.php

קניתי את הזוג הזה בלי לשמוע או לראות אותם
רק עפ"י ביקורות שקראתי
מקווה שלא עשיתי טעות (לפי דעתי אין סיכוי)
(אני גר בארה"ב)

מתרגש מאוד מהקנייה שלהם
במחיר שלהם הם אולי הרמקולים הכי טובים בעולם היום.

קניתי ישירות מהיצרן , במחיר מעולה
אם מישהו כאן מעוניין לרכוש כל דגם של היצרן הוא מוזמן לשלוח אליי אימייל , מבטיח למכור במחיר הכי זול שאפשר למצוא.

כל העולם הזה של אודיו יוקרתי חדש לי
כל מה שאני יודע זה שאני מאוד מאוד אוהב את זה , אחרי שיצא לי להקשיב כמה שעות לרמקולים של B&W 802

אני עכשיו צריך להתאים לרמקולים החדשים מגבר רב ערוצי , קדם מגבר (פרוססור)
כבלים איכותיים

לגבי שאר הסט של ELECTRA
סראונד וסנטר יהיו מאותה סדרה
סאב , אני לא בטוח אם כדאי של FOCAL או האם כדאי דגם אחר , אשמח לשמוע המלצות

עד עכשיו תמיד חיברתי את המחשב בכבל אופטי , כרטיס קול מובנה בלוח אם
לא השתמשתי בנגן בלו-ריי
ולא בכרטיס קול יעודי
לא למוסיקה ולא לסרטים
מה דעתכם בנושא?

אני מבולבל מאוד כי אני לא מבין בתחום הזה כמעט כלום , קראתי רק ביקורות אונליין וביחס למחיר חשבתי שאלו הרמקולים הכי טובים שיש.
[FONT=Arial, Arial (Hebrew), Verdana, sans-serif, Helvetica]הם עלו לי הרבה הרבה פחות מהמחיר הרשמי כאן בארה"ב[/FONT]

[FONT=Arial, Arial (Hebrew), Verdana, sans-serif, Helvetica]אני לא יודע אם הכי כדאי לקנות מגבר סטריאו , רב ערוצי , מונובלוק , מגבר משולב [/FONT]

[FONT=Arial, Arial (Hebrew), Verdana, sans-serif, Helvetica]יצרנים שראיתי שמשתלבים טוב עם FOCAL:[/FONT]
[FONT=Arial, Arial (Hebrew), Verdana, sans-serif, Helvetica]PASS LABS[/FONT]
[FONT=Arial, Arial (Hebrew), Verdana, sans-serif, Helvetica]SIMAUDIO[/FONT]
[FONT=Arial, Arial (Hebrew), Verdana, sans-serif, Helvetica]PARASOUND HALO[/FONT]
[FONT=Arial, Arial (Hebrew), Verdana, sans-serif, Helvetica]MUSICAL FIDELITY
[/FONT]MODWRIGHT

תודה רבה על העזרה

תמונות מצורפות

• 123.jpg
    123.jpg
    KB 84.5 · צפיות: 487

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדש, יופי של רמקולים.

כדאי עד כמה שאפשר לקנות את שאר סט הרמקולים, גם הסנטר והסב מאותה חברה... (פחות בלגנים...).

לגבי הגברה, אם העיקר זה השמעה בכל הרמקולים כדאי לרכוש מגבר לסוראונד. אם מוזיקה דו ערוצית היא חלק נכבד מההאזנה נוהגים להמליץ על רכישת מגבר דו ערוצי בנוסף.

חשוב מאוד להשקיע בהצבת הרמקולים במקום הנכון בחדר. הם צריכים להיות חופשיים ולא צמודים לשידות וכו'.

תספר מעט, אם אתה רוצה, מה בדיוק אתה מתכוון לשמוע עם המערכת ועוד פרטים שיכולים לעזור ובטוח הרבה כאן יביעו את דעתם.

תתחדש.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הרמקול הזה צריך מגבר גיבור.

pelo911

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
האמת אני לא באמת יודע מה אני רוצה או מה אני צריך
כי כל העולם הזה של אודיו HIGH END חדש לי מאוד

אני עכשיו מתחיל מאפס
הרבה ממליצים על להפריד סטריאו מקולנוע ביתי
יש כל כל הרבה דגמים ואפשרויות , הלכתי לאיבוד

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לא מבין איך הלכת לאיבוד אם כבר רכשת רמקולים? (טובים אגב)

בעיקרון אם המטרה היא סרטים/רב ערוצי (לא מוזיקה) אתה תהיה צריך
רסיבר חזק ויקר, שגם לא בטוח שידחוף לך את הרמקולים כמו שצריך -אבל תקבל
קולנוע ביתי טוב. כמובן שאם הייתה בונה מלכתחילה מערכת עבור זה, הייתה יכול
לרכוש רמקולים אחרים שיתאימו למטרה זו.

אם אתה מחפש גם סראונד וגם דו ערוצי איכותי עבור מוזיקה? תרכוש רסיבר עם יציאת פרה אאוט (רוב הרסיבים ברמות ביניים יש להם את זה) ובנוסף מגבר טוב (זה יכול להיות גם אינטגרייטד) תחבר ביניהם תעשה השוואת ווליום וכך תוכל ליהנות משני העולמות בלי לאבד איכות בסטריאו.

כדרך אגב אין מחוייבות לרכוש רמקולים תואמים,רק סנטר -במידה וזה לא מיועד למוזיקה רב ערוצית.

בהצלחה

pelo911

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0

אם אתה מחפש גם סראונד וגם דו ערוצי איכותי עבור מוזיקה? תרכוש רסיבר עם יציאת פרה אאוט (רוב הרסיבים ברמות ביניים יש להם את זה) ובנוסף מגבר טוב (זה יכול להיות גם אינטגרייטד) תחבר ביניהם תעשה השוואת ווליום וכך תוכל ליהנות משני העולמות בלי לאבד איכות בסטריאו.

כדרך אגב אין מחוייבות לרכוש רמקולים תואמים,רק סנטר -במידה וזה לא מיועד למוזיקה רב ערוצית.

בהצלחה

נראה לי שאני עכשיו צריך למצוא את ההגברה הכי טובה ושהכי מתאימה לרמקולים שלי
וכשאני אסיים לבנות מערכת סטריאו טובה
אני יעבור הלאה לקולנוע ביתי
ככה שאני יהנה משני העולמות

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
אתה יכול להוסיף גם את mcintosch, accuphase, luxman ,Manley Electrocompaniet וכו...
קח מה שאתה יכול לשמוע ונוגע לליבך ,נסה להקשיב לאורך זמן ועל תתפתה לצליל מאוד מרשים על ההתחלה
שים לב שהמיד נשמע מלא וטוב והגבוהים לא מציקים.
בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

pelo911

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אתה יכול להוסיף גם את mcintosch, accuphase, luxman ,Manley Electrocompaniet וכו...
תיקח מה שאתה יכול לשמוע ונוגע לליבך ,נסה להקשיב לאורך זמן ועל תתפתה לצליל מאוד מרשים על ההתחלה
שים לב שהמיד נשמע מלא וטוב והגבוהים לא מציקים.
בהצלחה

accuphase מדהימים , אבל נורא נורא יקרים
הגברה CLASS A
מתאימים בצורה מושלמת ל-FOCAL

הבעיה היא שאני לא יכול להקשיב לרמקולים כי אין בסביבה שלי שום חנות נורמלית
אין DEMO בכלל
ואין את הסוג של הרמקולים שלי כאן בכלל

הרמקולים יושבים שבוע כבר בסלון , לא זכיתי לשמוע אותם בכלל - לא מחוברים לכלום
:עצוב:

EliA

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
8

בהצלחה

קודם כל תתחדש ותהנה. רמקולים מעולים.
הרבה מהמגברים היום (גם אינטגרייטד וגם pre) מגיעים עם כניסת HT Bypass (או שם דומה) שתחסוך לך את הצורך לעשות השוואת ווליום. זה עדיף בהרבה כי יאפשר לך לנצל יותר טוב גם את מערכת ה room correction שיש במרבית הרסיברים קולנוע ביתי.
אלי

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
נכון הרבה מגברים מגיעים עם HOME THEATER BYPASS
וזה כמובן עדיף

pelo911

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש המלצה על מגבר טוב שיתאים לרמקולים?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
בזמנו שמעתי אותם עם KRELL כזכור לי והיה אחלה.

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
קודם כל מזל טוב ותתחדש על הרכישה(ורד)רכשת רמקולים מצויינים !
להבנתי מרמה מסויימת רמקולים לא יכולים להיות רעים או לא טובים ובמובן הזה לא עשית טעות מאידך כשרוכשים רמקולים ללא האזנה קודמת בחלל שלך מה שכן רצוי זה לכוון לרמקול בעל חתימת צליל שיתאים/ישלוט היטב למגוון סוגות המוזיקה שאתה מאזין להם כולי תקווה שתהיה מרוצה בנקודה זו.
השלב הבא שהוא החשוב ביותר בהליך הוא למצוא להם הגברה דו ערוצית שתעמוד בקנה אחד עם איכות הרמקול לשם כך אתה תצטרך לכוון לרמות מחיר גבוהות שדומות למחיר שבו נרכשו הרמקולים קל וחומר כשאתה מצהיר שרכשת אותם במחיר מוזל מהרגיל,בנוסף על מנת ליצור איזון לרמקול אופי ההגברה רצוי שיהיה ממשפחה נייטראלית עד חמה.
ההמשך מכאן תלוי בהעדפות האישיות בכפוף לתקציב דהיינו האם החלק החשוב ביותר בשבילך יהיה סטריאו דו ערוצי או קולנוע ביתי או שניהם באותה מידה.
מספר המלצות חשובות:
1. כדי למקסם את חווית הקולנוע הביתי מאוד רצוי עד הכרחי שרמקול הסנטר יהיה מאותה משפחה ומאותה סידרה במקרה שלך הרמקול המצוי הוא זה:
http://www.focal.com/en/home-audio-...akers/central-speakers/electra-cc-1008-be.php
,מציאת רמקול מתאים ממותג אחר יביא אותך לטירחה מרובה ואני לא בטוח שאתה רוצה להיכנס לכך.
2. הסאב ממש לא מחייב שיהיה מאותה סידרה של הקדמיים המגוון הוא רחב ויש המון חברות שמוצבות בשורה הראשונה של האיכות בגלל שאתה גר בארה"ב הייתי ממליץ על JL AUDIO מצויינים גם לקולנוע ביתי וגם לדו ערוצי,אותו דין לגבי הסראונד לא מחייב אותה החברה של הקדמיים.
3. תלוי במידת ההשקעה הכלכלית והרצון בקולנוע ביתי איכותי הייתי קונה פרוססור נפרד (אינטגרה,אונקיו,דנון) והגברה רב ערוצית נפרדת,אפשרות מומלצת פחות היא קניית רסיבר עם יציאת preout להגברה הדו ערוצית.
תתחיל מכאן והחברים באתר וודאי יוכלו לכוון אותך בנוסף להמלצות הנ"ל,בכל מקרה בהצלחה.

pelo911

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל מזל טוב ותתחדש על הרכישה(ורד)רכשת רמקולים מצויינים !
להבנתי מרמה מסויימת רמקולים לא יכולים להיות רעים או לא טובים ובמובן הזה לא עשית טעות מאידך כשרוכשים רמקולים ללא האזנה קודמת בחלל שלך מה שכן רצוי זה לכוון לרמקול בעל חתימת צליל שיתאים/ישלוט היטב למגוון סוגות המוזיקה שאתה מאזין להם כולי תקווה שתהיה מרוצה בנקודה זו.
השלב הבא שהוא החשוב ביותר בהליך הוא למצוא להם הגברה דו ערוצית שתעמוד בקנה אחד עם איכות הרמקול לשם כך אתה תצטרך לכוון לרמות מחיר גבוהות שדומות למחיר שבו נרכשו הרמקולים קל וחומר כשאתה מצהיר שרכשת אותם במחיר מוזל מהרגיל,בנוסף על מנת ליצור איזון לרמקול אופי ההגברה רצוי שיהיה ממשפחה נייטראלית עד חמה.
ההמשך מכאן תלוי בהעדפות האישיות בכפוף לתקציב דהיינו האם החלק החשוב ביותר בשבילך יהיה סטריאו דו ערוצי או קולנוע ביתי או שניהם באותה מידה.
מספר המלצות חשובות:
1. כדי למקסם את חווית הקולנוע הביתי מאוד רצוי עד הכרחי שרמקול הסנטר יהיה מאותה משפחה ומאותה סידרה במקרה שלך הרמקול המצוי הוא זה:
http://www.focal.com/en/home-audio-...akers/central-speakers/electra-cc-1008-be.php
,מציאת רמקול מתאים ממותג אחר יביא אותך לטירחה מרובה ואני לא בטוח שאתה רוצה להיכנס לכך.
2. הסאב ממש לא מחייב שיהיה מאותה סידרה של הקדמיים המגוון הוא רחב ויש המון חברות שמוצבות בשורה הראשונה של האיכות בגלל שאתה גר בארה"ב הייתי ממליץ על JL AUDIO מצויינים גם לקולנוע ביתי וגם לדו ערוצי,אותו דין לגבי הסראונד לא מחייב אותה החברה של הקדמיים.
3. תלוי במידת ההשקעה הכלכלית והרצון בקולנוע ביתי איכותי הייתי קונה פרוססור נפרד (אינטגרה,אונקיו,דנון) והגברה רב ערוצית נפרדת,אפשרות מומלצת פחות היא קניית רסיבר עם יציאת preout להגברה הדו ערוצית.
תתחיל מכאן והחברים באתר וודאי יוכלו לכוון אותך בנוסף להמלצות הנ"ל,בכל מקרה בהצלחה.

תודה רבה
קפצתי היום לבסט ביי וקניתי מגבר קטן משולב עם DAC:
http://www.peachtreeaudio.com/nova125-amplifier-with-dac.html

מגבר מאוד זול עם הגברה לא איכותית , CLASS D

חיברתי כדי לשמוע כמה שירים (הגברה כזאת זולה , לא הורסת את התקופה של BURN IN??)

הרמקולים האלו מעולם אחר לגמרי ממה שאני מכיר!!!
פנטסטי !
לא מורגש בכלל שצריך סנטר , הצליל עוטף את כל החדר
הטוויטרים ברלניום האלו מדהימים!

נראה לי שאני עכשיו אלך בכיוון של SETUP של סטריאו ברמה גבוה
זה פשוט הרבה יותר מעניין אותי מקולנוע ביתי
בהמשך אני אקנה את יתר הסידרה של פוקל לקולנוע ביתי , כמובן עם הסנטר שציינת 1008
וגם סראונד מאותה סדרה עם סטנדים של פוקל.
וכמובן סאב (או שאולי כבר עכשיו לקנות סאב כדי להינות ממנו במוסיקה? )

לא ברור אם כדאי לי לקנות את הסאב של הסדרה של פוקל כדי שיתאים גם ויזואלית וגם אולי ווקאלית עם שאר המערכת
או אם לקנות JL AUDIO FATHOM 110 , קראתי אפשהו שכדאי זוג כאלו בסטריאו.

ועכשיו הכי חשוב זה לבחור הגברה
ורצוי שאני אנסה למצוא את ההגברה הכי איכותית ומתאימה לרמקולים , ולחפש את הדיל הכי טוב שאפשר.

אין לי שמץ של מושג מה לקנות
זה החלק שאני מבלבל אותי (גם כבלים איכותיים יש מליון סוגים , אין לי מושג מה כדאי לקנות - ואם כדאי לא להפריז במחיר של כבלים)

מגבר משולב , או רגיל + PRE
איזה יצרן ואיזה דגם משתלב הכי טוב עם האלקטרה 1038
דגם 1028 מתאים לכל הגברה כי הוא רמקול קטן וחלש יותר.
השאלה מה לגבי 1038
איפה אני מוצא הגברה חמה/ניטראלית כמו שאתה אומר?
אני צריך להסגר על כמה אפשרויות ואז לחפש דיל טוב , אולי כדאי אפילו משומש במצב כמעט חדש , בני מקסימום שנה.

DAC , איזה דגם ויצרן - למה בכלל צריך DAC אם יש PRE ?

עוד משהו שלא מובן לי:
הגברה מתחלקת ל-CLASS
האלקטרה עובדים מושלם עם הגברה CLASS A
PASS LABS מייצרים הגברה כזאת , אבל נורא נורא יקרה
יש באמת צורך בקלאס A?
יצרן אחר שיתאים אולי?
class A , מוציאים הספק נמוך של 30-80 וואט בדרך כלל
לעומת 150+ מינימום למגבר AB
מגבר כזה מספיק חזק ? אני לא ארגיש שאני צריך עוד כוח במשך הזמן ואתחרט?

שלחתי מייל אפילו לפוקל עצמם , בקושי מגיבים
אי אפשר להתייעץ איתם
קפצתי לכמה חנויות באיזור , אף אחד לא מבין כלום!
מבחר מצומצם מאוד
הרוב היה זבל
או CLASSE שהם מדהימים אבל אין לי מושג אם הם יתאימו.

מקריאה ברשת אלו החברות שמדברים עליהם בדרך כלל ביחד עם פוקל:
Pass Labs
Simaudio
Modwright
Nad
Parasound Halo
MUSICAL FIDELITY
accuphase

בדרך כלל נהנים ממוזיקה רק כשמאזינים בעוצמה גבוהה , דבר שלא תמיד אפשרי
בגלל שאר בני הבית בסביבה
קיימת הגברה שאפשר יהיה להינות מהצלילים גם לא בעוצמה גבוהה ?

מקור:
בדרך כלל אני מחבר את המחשב עם כבל אופטי שיוצא מהכרטיס קול שמובנה בלוח אם של המחשב
MP3
אני מניח שזה לא מקור טוב , איפה מוצאים מקור טוב יותר?

המון המון שאלות
:בהלם:

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כמי שהיה לו את הרמקול הזה, אני משוכנע שהמגבר שקנית לא ממצה אותו (רחוק מזה).

עד שלא תגדיר תקציב, הכל יהיה מעורפל.
זה רמקוול טוב מאוד, כך שגם הגברה מאוד מאוד יקרה תהיה ראויה לו.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
1. מוסיקה דורשת סטראו בלבד. סנטר,אחוריים - זה רק לקולנוע בייתי.
2. הפיצ'טרי הזה בכלל לא פראייר. עד שתמצא משהו טוב יותר (ויקר בהרבה...) תראה שהוא יכול להוציא לא מעט מהרמקול שלך.
3. ה CLASS לא תמיד מגדיר את איכות הצליל. בכל מקרה יש הרבה מגברים (גם לפאסלאב למשל) שעובדים בקלאס A בוואטים הראשונים ואז עוברים לקלאס AB. תנסה ואולי בכלל תופתע תמצוא שידוך שלא חשבת עליו. יש סיכוי למשל שהרמקולים האלה יעבדו טוב עם פרה מנורות ופאואר קלאס D טוב. שזה בעצם מה שיש לך במגבר היום רק מופרד לשני מכשירים שונים. אתה יכול לנסות הגברת מנורות - באמריקה יש חברות-על כמו מקינטוש, VTL , VAC ועוד. מבין החברות שציינת נאד ומיוזיקל פידלטי הן יותר מאס מרקט, פאס סימאודיו מודרייט פאראסאונד ואקיופייז יותר אזוטריות ומציעות מוצרים יותר מעניינים וכמובן הרבה יותר יקרים.

נערך לאחרונה ב:

pelo911

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כמי שהיה לו את הרמקול הזה, אני משוכנע שהמגבר שקנית לא ממצה אותו (רחוק מזה).

עד שלא תגדיר תקציב, הכל יהיה מעורפל.
זה רמקוול טוב מאוד, כך שגם הגברה מאוד מאוד יקרה תהיה ראויה לו.

לאיזה רמקול עברת אחרי הפוקל אם אפשר לשאול?

לגבי תקציב:
קצת קשה להגדיר במדוייק
כי המחיר מחירון לצרכן בארה"ב זה לא המחיר אני יכול לקנות , אני קונה סביב 25% פחות מהמחיר הרשמי.
מה גם שביד שניה אפשר למצוא מגברים כמעט חדשים עם אחריות לעוד המון שנים במחירים לפעמים עד 50% מהמחיר מחירון של חדש

אני מניח שהתקציב להגברה 5-8K$

יש כל מיני יצרני DAC שמשלבים PRE ביחד
כדאי לקנות מוצר כזה ולוותר על PRE יעודיי ?
או שזה רק יהרוס את האיכות?

אני חושב שאלו משולבים עם PRE:
http://nadelectronics.com/products/digital-music/M51-Direct-Digital-DAC

http://www.wyred4sound.com/webapps/p/74030/117839/457975

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור