קולנוע ביתי

DUAL SIM במכשיר אחד

הנושא בפורום 'פורום סמארטפונים, טאבלטים וגאדג'טים' פורסם ע"י luvangar1, ‏18/12/16.

1. menahem

menahem כתב האתר

לייקים:
    266
    נושא טעון ומרובה דיעות שלא מכריעות לידי מסקנה אחת.

למיטב ידעתי סים אחד או שניים לא משנה משהו מהותי בנושא הקרינה מהמכשיר.

על פי חוק: מצווה יצרן המכשיר/יבואן המכשיר לציין את עמידתו ברמות הקרינה שרובן באות מתקינה בינ"ל שהתקבעה בישראל. אם המכשיר מיובא ומופץ בישראל הוא,על פניו,עומד בתקני הקרינה הבלתי מיננת כמקובל בא"י ארץ הקודש.

אני לא רוצה להטות את הדיון פה לדיון בנושא הקרינה מכמה סיבות:

1. זה לא הוגן לקחת פוסט של משהו ולרכב על גביו בתתי נושאים או נושאים אחרים שלא רק שלא קשורים לפוסט עצמו אלא גם מעוררי מחלוקת.

2. אין הכרעה עד כמה קרינה ממכשירי הסלולר מסוכנת או לא לבריאות.

3. נושא טעון זה מצריך צלילה לשלל נושאים בתחום הפיסיקה שקשורה בסוגי קרינה בכלל וזו שנובעת ממכשירים אלקטרוניים בפרט - משהו שהוא מחוץ לסקופ של האתר הזה.

4. גם אם נחרוג מכללי הנימוס ומהסקופ של הפורומים באתר הזה ונצלול לנושא הקרינה בכלל וקרינה ממיכשור אלקטרוני - נגלה שגם אם נבלה מהרגע ועד לשארית ימינו במקלט אטומי מוגן מכל סוג של קרינה שהיא - גם אז קצת מהדבר הזה יגע בנו..... ואיך שלא נהפוך בזה גם ללא מקלט אטומי ו/או וגם בתוכו פרק הזמן מהרגע ועד לשארית ימינו מושפע מעט מאוד מעניין הקרינה,בכלל,וזו המיננת (כדוגמת הטלפון הנייד) בפרט.

מנחם

GEORGE ARNON אוהב/ת את זה.
  2. shainy

shainy חבר מתחיל

לייקים:
    0
    שלום,
    אני משתמש חדש בפורום ואשמח לעזרה בנושא dual sim וספציפית לגבי הנושא של שימוש בטלפון כזה גם בישראל וגם בארה״ב.
    1) האם יש טיפים ואינפורמציה שחשוד לדעת ?
    2) מה הטלפון או הטלפונים המומלצים לקנייה למי שרוצה להיות מסוגל לקבל/להוציא שיחות לשתי המדינות גם בזמן שהוא נמצא במדינה האחרת.
    בתודה,
    שי

3. tomertsin

tomertsin מומחה

לייקים:
    1,036
    תקנה סלולר עם Dual SIM, חלק מהמכשירים, בעיקר מכשירים סיניים מבוססי אנדרואיד (אבל לא רק), כוללים תמיכה בשני כרטיסי סים. עם מכשיר כזה תוכלו להשתמש בקו הפרטי ובקו של העבודה במקביל, כאשר כל קו יכול לקבל או להכניס שיחות לפי בחירתכם. לרוב, רק קו אחד יכול לשמש לגלישה.

תבדוק את הנושא בחברות הסלולר לשימוש בטלפון כזה גם בישראל וגם בארה״ב.

תומר

4. Yellow

Yellow חבר מתחיל

לייקים:
    0
    היי, אנצל ברשותכם את האשכול.

רכשתי את הפלאפון הזה,שיומי מיקס 2, https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_786413.html?wid=21 שאמור להגיע אלי כבר השבוע.

חשוב לי מאוד עניין הסים הכפול, ובעיקר ההפרדה ביניהם.
    מעוניין שעל הסים המשני, יהיה פייסבוק נוסף, סקייפ נוסף, ווטסאפ נוסף, ומייל נוסף, ובכל אחד מהם לא יהיה שום שיתוף בינו לבין הסים הראשי.
    לדוגמא, שחבר שמקושר איתי לסים2, לא ידע בכלל שיש לי סים נוסף/מספר נוסף/מייל נוסף/פייסבוק נוסף. וכמובן גם הפוך.

תודה מראש.

5. tivan

tivan אוהב את התחום

לייקים:
    25
  6. Yellow

Yellow חבר מתחיל

לייקים:
    0
    תודה.
    שמעתי וראיתי (ביוטיוב) גם על אפליקציה Parallel Space - Multi Acounts שעושה משהו דומה, או זהה.
    מכיר?

(מדגיש שוב את הרצון להפרדה מוחלטת בין 2 הסימים, כאילו יש לי פיצול. 2 אישים שונים עם חברים שונים, שחבר מסים א' לא יודע/לא רואה/לא יכול לראות את חבר מסים ב'.)

7. AK1

AK1 חבר משקיען

לייקים:
    894
    היי, תומר!

זו המלצה משנת 2007.
    האם יש משהו עדכני יותר באותה רמת מחיר?

בתודה ובברכה!
    עמיר

8. tomertsin

tomertsin מומחה

לייקים:
    1,036
    למה אתה כותב סימן קריאה אחרי המילה "תומר" ואחרי "בתודה ובברכה" (לרוב במשפט קריאה או ציווי)?
    השאלה נשאלה ב-2016 וכך גם ההמלצה.
    למה זה כל כך חשוב לך באיזה שנה זה הומלץ :eek:?

תומר

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/17
  9. AK1

AK1 חבר משקיען

לייקים:
    894
    כך אני נוהג מזה שנים בכל המכתבים שאני כותב, ולא הייו תלונות. נדון בזה בשיעור הדיקדוק הבא :)

אם ההמלצה הייתה מלפני 10 שנים, כפי שחשבתי בטעות (התייחסתי לתאריך הראשון שראיתי, בלי לקרוא מהו, וזה הייה תאריך ההצטרפות), זה רלוואנטי -- מאז השתנה העולם. אם זה מלפני שנה, אין בעייה.

תודה! (עם סימן קריאה!) :)
    עמיר

10. tomertsin

tomertsin מומחה

לייקים:
    1,036
    עמיר,

עצה מידיד לידיד, יהיה נעים יותר עם תכתוב רק "תומר" ורק "בתודה ובברכה", זה פחות מאיים :).

תומר

11. GEORGE ARNON

GEORGE ARNON חבר מתחיל

לייקים:
    0
    שלום חברים,
    המון מידע שכתוב על ידי אנשים שאיכפת להם. כיף לקרוא !
    יש לי מכשיר מדהים ONE PLUS 5 שבא עם שני כרטיסי סים.הראשי הוא בסלקום. .......אם אני יוצא לחו"ל מה האפשרויות שלי לגבי סים נוסף..אולי סים מקומי ? האם ניתן להשתמש בסים השני ברמת השימוש בסים הראשי?

בתודה על תשובתכם המלומדה

12. menahem

menahem כתב האתר

לייקים:
    266
    אני לא מכיר את המכשיר שבידך. ברמת העקרון:

אפשר בסים השני/משני לשם סים מקומי (בחו"ל). בהתאם להוראות השימוש בטלפון ניתן להוציא ממנו שיחות ואם יש לו גלישה אז גם לגלוש אם לא אז לא..

ברמת העיקרון:כשיש בנייד שני סימים הראשון הוא תמיד הראשי וברירת המחדל והמשני הוא...כשמו משני וכדי להשתמש בו צריך בהתאם להוראות ההפעלה של הנייד,לקנפג אותו.

אם אתה לא יודע איך עושים את זה או סתם לא בא לך להתעסק או מה שלא יהיה:תמיד אפשר לקחת סים מקומי ובחו"ל (פיזית במדינה שאליה טסת לא בעודך בישראל) להחליף כלומר לשם את הסים המקומי בראשי/ראשון ואת זה של סלקום במשני.
    במצב הזה ממליץ עם יציאתך מהארץ לבקש מסלקום סיסמא שאותה יצטרך להקיש מי שרוצה לצלצל אליך למספר בסלקום בעודך בחו"ל. ההמלצה הזו היא כי: שיחות נכנסות בחו"ל כרוכות ב Roaming שעולה כסף גם בשיחות נכנסות. את הסיסמא תן רק למי שחשוב שיצלצל אליך כשאתה בחו"ל.

אגב,אותו הדבר נכון לסים מקומי. אם תיתן למשהו את המספר של הסים המקומי והוא יתקשר אליך מישראל תשלם עבור השיחה הנכנסת ובלא חבילה מוסדרת חברת/חברות הסלולר יחגגו על הכיס שלך.

מנחם

13. יעקב ח

יעקב ח חבר משקיען

לייקים:
    119

תמונות מצורפות:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!