delay בפיליפס 42PFL8404 עזרה .

oshera

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הי ,

בשבוע שעבר רכשתי את הטלויזיה (42PFL8404 ) הנ"ל, מהשימוש הראשוני שמתי לב שיש חוסר סינכרון בין הקול שיוצא מהרסיבר לתמונה. בהתחלה לא הייתי בטוח אז בנוסף לסאונד שעובר לרסיבר (Sony STR-DE585 ) פתחתי גם את הרמקולים של הטלויזיה, ואכן הסאונד מגיע למגבר כמעט רבע שניה מאוחר מדי לעומת הרמקולים של הטלויזיה (וידאתי שהבעיה לא במגבר בעזרת עוד טלויזיה, שעבדה בסדר גמור). תוך כדי הבדיקות ביטלתי את אפשרות ה natural Motion שקיימת בדגם הנ"ל - בעיית הדיליי נפתרה והסאונד חזר להיות תקין.

האם עוד מישהו נתקל בבעיה הזאת? האם זו בעיה של הדגם הזה או שזה זמן טוב להפעיל את האחריות?

בנוסף גם כשחיברתי נגן בלו ריי (LG BD370) הסאונד דרך הטלויזיה היה תקין אבל דרך הרסיבר סבל מדיליי והתמונה לא הייתה ב SYNC .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא מדובר בתקלה, אלא עיכוב זעיר בגלל עיבוד וידאו נוסף.
ברסיברים חדשים יש אפשרות לסנכרן בין האודיו לתמונה - מיועד בדיוק עבור תופעות כאלו.

oshera

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אז מה עושים ?
יש פתרון ברסיבר שלי ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא יודע, תעבור על חוברת ההפעלה.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
הי ,

בשבוע שעבר רכשתי את הטלויזיה (42PFL8404 ) הנ"ל, מהשימוש הראשוני שמתי לב שיש חוסר סינכרון בין הקול שיוצא מהרסיבר לתמונה. בהתחלה לא הייתי בטוח אז בנוסף לסאונד שעובר לרסיבר (Sony STR-DE585 ) פתחתי גם את הרמקולים של הטלויזיה, ואכן הסאונד מגיע למגבר כמעט רבע שניה מאוחר מדי לעומת הרמקולים של הטלויזיה (וידאתי שהבעיה לא במגבר בעזרת עוד טלויזיה, שעבדה בסדר גמור). תוך כדי הבדיקות ביטלתי את אפשרות ה natural Motion שקיימת בדגם הנ"ל - בעיית הדיליי נפתרה והסאונד חזר להיות תקין.

האם עוד מישהו נתקל בבעיה הזאת? האם זו בעיה של הדגם הזה או שזה זמן טוב להפעיל את האחריות?

בנוסף גם כשחיברתי נגן בלו ריי (LG BD370) הסאונד דרך הטלויזיה היה תקין אבל דרך הרסיבר סבל מדיליי והתמונה לא הייתה ב SYNC .

נתקלתי בתופעה זהה לשלך בטלויזיה דגם פיליפס 7404 .
מה קרה לתמונה כשביטלת את הnatural Motion ?

ואגב,
אפשר חוות דעת קצרה על הנגן הזה (LG BD370) ואיך השילוב שלו עם הפיליפס?

oshera

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
נתחיל עם הטלויזיה , לא הבחנתי בשינוי מיוחד אולי ליאור יכול להוסיף כאן מה התרומה של הפונקציה הזאת לתמונה ? ומה השינוי עם ביטולה ?

לגבי הנגן , אני חושב שזאת תמורה מדהימה עבור הסכום ששילמתי עבורו (150$ בדיוטי פרי) .
חייבים לומר שבסכום הזה מדובר ממש במציאה, הממשק שלו נוח מאד יש לו חיבור LAN שמאפשר גישה ליוטיוב וכמובן עדכוני גרסאות . השילוב שלו עם הפיליפס מוצלח מאד .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מנגנון החלקת תנועה מוסיף פריימים חדשים לגמרי בין כל שני פריימים קיימים. יש כאן עיבוד וידאו מורכב שגורם להשהייה קצרה.

oshera

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור תודה .

דבר נוסף שלא ממש הבנתי זה למה זה קורה בנגן הבלו ריי שמחובר ישירות לרסיבר דרך חיבור קואקסיאלי והסאונד שלו לא עובר דרך הטלויזיה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור