Dac סיני חדש אחד המוצרים המענייני עם לא ה

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
http://www.audio-gd.com/R2R/R2R7/R2R7EN.htm
ממיר חדש לאודיו gd בתכנולוגית r2r (נגים)
תכנולוגיה שהיתה קיימת עד היום רק במוצרי קצה קצהו של הקצה דוגמת msb.
אודיו gd זו חברה מוערכת שהממירים שלה מקבלים ביקורות מצוינות באתרים ופורומים מערבים. הממיר r2r החדש שלהם מעורר עניין רב ואני עוקב אחרי שירשור בהד היי פיי שהגיע לעמוד 16 וחולק רשמים מפתיעים מרוכשים ראשונים.
https://www.head-fi.org/threads/new-audio-gd-r2r-7-flagship-resistor-ladder-dac.853902/
ניתן לקרא בפרוט רב על התכנולוגיות שהוכנסו לממיר מעבר לשימוש במודולים r2r בתצורה מודרנית ועוד כל מיני דמייטב שניתן למצוא רק במוצרים אולטרה יקרים.
המחיר בשיווק ישיר הוא 2200$
מעניין
מאוד מעניין

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
2480$ + שילוח + מיסים.
מוכן לשים 15 אלף שקל על ממיר בלי לשמוע?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
עד היום שמעתי מוצר אחד שלהם פרה ממיר עם ציפ של סברה . היה מוצר ברמה גבוהה.
ושמעתי מאלדר שיאיר תמם התרשם מאוד מהמסטר 7 שלהם. לפני 7שנים זה היה הממיר המוביל שלהם עם 8 שבבים של pcm 1704.
מה שאני אומר שהם מביאים חבילה שניתן למצוא כזאת ביצור מערבי בעלויות של 50-100 אלף שח.
והם בכל חלק משלבים את הטוב ביותר שיש אפשר לקרוא באתר שלהם מה חיווט והקבלים עד המודולים של רוקנה.........
יגיעה היום שיסתובב פה בארץ אחד כזה כרגע זה סוג של פנטזיה.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אני מוכן לשים כסף על זה בלי לשמוע http://www.schiit.com/products/yggdrasil

גדי בן עזרא

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
יש לי DAC של audio gd master 7 מאוד מרוצה מהמכשיר מחפש לקנות בשבילו מחשב מיני טוב ללא מאוורר. השמח לקבל המלצות.י

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
כי תוכנן ע"י מייק מופט לשעבר מ-THETA DIGITAL. בגדול, זהו סוג של אבולוציה עדכנית ל GEN V האגדי. בלי DSD וכל שאר החארטות.

והמחיר מצחיק באופן יחסי עקב המכירה הישירה.

מציע לקרא את ה-FAQ.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
גיא, סיקרנת.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
בטח שיש חדש
אתה גם טועה בחלק מהדברים.
גם לי היה נגן עם pcm 1541
וואדיאה עם 2 יחידות 170 משהו לא זוכר בדיוק.
בגדול הציפים הישנים תוכננו בעידן של חוסר מודעות לעניין הגיטר ורמת שבבים יותר נמוכה .
ה1541 וציפ הרסיבר שלו היו שבבים דיי רעשנים ולא מדויקים חשמלית ביחס ליצור מודרני.
כיום מאבר לעניין השבב יש חשיבות עליונה לעניין היסום מסביב . ההבנה בנוסה הטעויות תיזמון (שעון) וטעויות מתח (יצוב) התקדמו המון.
השאיפה של היצרנים היא כמובן להתקרב לצליל האנלוגי ולכן היתה מין הילה סביב הציפים הישנים שהיום יותר מעורפלים בגבוהים ופחות מדויקים באופן כללי שהם יותר טבעים. הדורות לאחר מכן היות יותר חוספניים ולכן ביסומים לא טובים המיד היי והגבוהים היו נשמעים פחות טבעיים.
אבל כיום גם בסכות ההקפדה הרבה על עניין הגיטר והסיגנל שמוזן לציפ וגם בזכות הדורות החדשים מתקבל סאונד יותר שקוף יותר מפורט יותר דינאמי ועים זאת עם פחות ליכלוך דיגיטאלי וגוון יותר טיבעי.
אגב ה1541 שלי קיבל כל פינוק אפשרי שהשוק היה יכול להציעה ממיצבי מתח של טדי פארדו דרך סופר קלוק עם ספק נפרד ועד החלפת כל קבליי הספק בטובים יותר.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
בשביל לחוות את השיפור בדיוק בפרוט בדינאמיות.........צריך גם מערכת שמסוגלת.
ישנה או חדשה כי יש גם וגם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור