D7200

אלינור

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
1
שלום, התייעצוץ קטנה. אני רוצה לרכוש D7200. בתור מתחילה עם איזו עדשה כדאי לקנוץ לצילומים של הילדים?
ואיזה עוד אביזרים חובה? ואיזה חנות לדעתכם המחיר הראלי ביותר.
תודה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שלום אלינור,

אפשר לדעת למה את צריכה ניקון D7200 לצילום ילדים - לא שזו מצלמה רעה, ההפך מכך זו מצלמה מעולה, השאלה האם את באמת צריכה מצלמה כל כך גדול, כבדה ויוקרה עבור כך

למה מצלמה כמו ניקון D5500 או אפילו דגם קודם של מצלמה זו כמו D5300 לא יספק אותך.

יותר מכך גם מצלמה כו סוני A6000 יכולה לספק לך תוצאה טובה ואפילו יכול להיות שפנסוניק LX100 תספק אותך.

השאלה היא מה התוכניות שלך בנושא הצילום בעתיד?

אני לא רוצה סתם לתת לך המלצה על עדשה שיכול להיות שתחבר לגוף יקר לא לצורך

אלינור

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
1
הסיבה העיקרית היא שלאחר בחינה של שני המצלמות הנל d7200 ו d5500. החלטתי להשקיע טיפה יותר ולאורך שנים. כך גם עשיתי בתחומים אחרים בחיי ולא הצטערתי.
תכניות יש לי המון השאלה מה מתממש ומה לא. מקסימום אוכל תמיד למכור את הציוד וגם זו סיבה טובה כי ל d7200 יש יותר ביקוש.

אלינור

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
1
עדשה עדיין אני לא סגורה עליה. הרבה המליצו 18-140 או 15-55.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
עדשת ה 18-55 ממש לא מומלצת בטח לא למצלמה ברמה כזו.
עדשות 18-140 כבר הרבה יותר טובה גם עם טווח זום גדול וגם איכות אופטית מוצלחת.

אם את מתכוונת להעמיק בתחום, אז הייתי ממליץ לך גם על עדשות עם צמצם גדול יותר (מאשפרת עומק שדה רדוד וגם צילום בזמן חשיפה מהיר יותר) - האם להרחיב בנושא?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני מאוד אוהב להמליץ על עדשת סיגמא (או טמרון) 17-50 עם צמצם F2.8 זו עדשה חדה וטובה מאוד (טמרון גם מוצלחת, קצת פחות טובה, אבל הרוב רוכשים טמרון :) ) ראי טבלה של אתר מאוד רציני בתחום עבור דגם קודם ה D7100 אבל זה יהיה מאוד דומה בD7200 - דרך אגב ב ניקון 18-140 כלל נבדקה על המצלמ זאת באתר הזה.
https://www.dxomark.com/Reviews/Bes...zooms/Best-Standard-zoom-models-for-the-D7100

למה אני אוהב להמליץ על העדשה הזאת: היא יחסית בעלת מחיר נמוך, בעלת אופטיקה טובה, עם טווח זום שמתאים לשימוש היום יומי (מי שמחפש יותר טווח זום, עדשה זו לא תתאים).
ויש לה צמצם גדול - מאפשר לצלם עם עומק שדה רדוד (שבו האוביקט בפוקוס מובלט מהרקע שלא בפוקוס - העין אוהבת תמונות כאלו), יכולת נוספת זה כאשר מצלמים עם צמצם גדול, נכנס הרבה אור וניתן לצלם בזמן חשיפה מהיר יותר (צילום בזמן חשיפה מהיר יותר מספק תמונה חדה יותר, בגלל שבזמן קצר יותר המצלמה פחות זזה האוביקט פחות זז מה שמביא תמונה חדה יותר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור