פלזמה D550 VS LW570 בבקשה עזרה צריך תשובה כמה שיותר מהר

דניאלהבוס

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חברים בבקשה אם אפשר עזרה

על איזה מבין הטלויזיות אתם ממליצים ומה החסרונות והיתרונות של כל אחד ואיפה ה-HD ו -ה3D יותר טוב

הדגם הראשון LED LG LW570

הדגם השני פלסמה PS51D550

הכי הכי חשוב לי תמונת HD הכי טובה.וגם 3D

שימוש עיקרי- HD-3D-SD

אני יודע שאחת זה LED ואחת פלסמה אבל בכל זאת על איזה טלויזיה אתם הייתם הולכים

תודה רבה רבה לכל העוזרים

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
האם הסלון שלך מואר במיוחד? הפלזמה תהיה רגישה יותר להשתקפויות.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני יסבר לך בקצרה על החסרונות ל כול אחד LG LW570 מציע תלת מימיד מוצלח במיוחד בהיר חד ללא כפליות יותר מדי ועם זווית צפייה רחבה מאוד לפי מה שראיתי החסרונות במסך כמו שציין גם לאור קורן היקר הוא בנקדיות המסך מ ציג נקדיות די נמוכה מה שמציג צבעים לא מספיק בהירים וחדים די חווירים וחלבים הנקדיות נמוכה מה דאומר שגוון צבעים לא היה במיטבו אני שמתי לב לצבעים מאוד חיוורים ורכים לא מספיק בשרנים לא מספיק צבעונים לא מספיק בהירים עומק שחור מאוד נמוך לא שחור אבסלןטי יש זליגות אור ועננות מה שדמקשה על הצפייה בחשוך בכלל בעיה לצפות במסך הזה בגלל הנקדיות הנמוכה הצבעים מלא בהירים מספיק לא צבעונים מספיק רכים וחורים וזה מאוד מקשה על צפייה בחושך השחור גם לא מספיק עמוק ונטע לגווון אפרפר ככה ולא שחו עמוק מספיק מה בעצם השחור השחור נותן לך גוון צבעים רחב יותר יותר אחדות במסך יותר עומק יותר בהירות שהשחור מעולה כם הלבן מעאולה המסך טוב אני לא אומר שהוא גרוע אבל בתקציב שלו אפשר לקח את D6400 גודל 47 שעולה 5900 שקל שטובה מנו בכול פרמטר בתמונה חוץ מהתלת מימיד שמשעותית הוא טוב יותר ב570 עכשיו נדבר על D550 אין שיפורים רבים משנה שעברה מC550 ויש בקרות שמצנים שגם הנקדיות פחות טובה בכל עין השתקפיות החמיר מה שהיא נותן זה מסך FULL HD כולל תלת מימיד במחיר ריצפה של 5200 שקל שזה מאוד מפתפץה אבל על איכות דיברנו המסך לא מתאים לואדיופיל שמצפה לדלמות או לאיכות מציוניות שוב ז דעתי יש אנשים שנהדמים מהטלוזיה הזאות אני פשוט לא אני אישית קניתי את LG LX6500 ואני אישית אוד מרוצה אבל שוב אני אומר עם יד על הלב זה בכל לןא טלוזיה מתקרבת למשלומת והיא לא לואדופיל אלה לאדם פשוט מן המנין שמצפה לאכות טובה פשוט התקציב שלי היה נמוך כן קניתי אותה אני כרע מתכנן לחסוך מעכשיו ולקנות את ES800 גודל 55
וסים אותה בחדר שלי ממרחק ני מטר וחצי עכשיו אני יושב 47 ממרחק מטר וחצי וזה מעולה אני ירח תמיטה ויצא 2.5 מטר וזהו שוב אי מציע שתראה שני טלוזיות אחת D6400 גודל 47 עולה 5900 שקל ואחד LG LX6500 עולה 5500 שקל
אני ממליץ שתשקיע עוד 400 שקל ותקנה את D6400 חוץ מאמניות צבעים ודיוק צבעים D6400 לוקחת בהכל וגם בזליגות אור ועננות יש יתרון LG LX6500בזכות הלוקאל דמנייג לכול שאלה פניה ופנה עלי בפרטי או בסקיפ הזה MATAM6589884

אורי_נציג_חי

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום דניאלהבוס

הי, דניאל, השאלה הראשונה היא באמת עד כמה מואר הסלון או החדר בו אתה רוצה להציב את הטלוויזיה. אין לי מספיק מידע על ה-PS51D550 אך אני יכול לספר על LW570 כי מדובר בדגם שמשלב גם תלת מימד וגם SMART-TV (טלוויזיה חכמה שמאפשרת גישה לתכני אינטרנט ומדיה חברתית). התלת מימד בדגם זה הינו בטכנולוגיית FPR המאפשרת צפייה באמצעות משקפיים פאסיביות (משקפיים פשוטים רגילים כמו משקפי השמש שלך) ללא צורך בהטענה ועם אפשרות צפייה מטווח רחב של זוויות.

מקווה שעזרתי,
אורי נציג קבוצת חי
http://www.dtown.co.il/forum/members/דניאלהבוס.html

דניאלהבוס

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
החדר הוא לא חדר מואר חוץ ממנורה בתקרה מרחק הצפייה שלי הוא 3.3 מטר והדילמה היא כזאת אם אני לוקח את ה LG זה יהיה גודל 42 אינץ׳ בגלל חוסר תקציב ואם אני ייקח את הפלזמה זה 51 אינץ' הכי חשוב לי זה התלת מימד ו ה HD ו FULL HD תודה רבה לעוזרים

maorhassan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לא קיים היוזר הזה
MATAM6589884 בסקייפ

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור