CES 2011: הניידות על-פי ASUS

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: CES 2011: הניידות על-פי ASUS

Roman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ASUS מעצמה

בהחלט ניתן לאמר שבשנים האחרונות ASUS קיבלה תאוצה טכנולוגית מדהימה וכיום היא מעצמה בזכות יצירותיה ופיתוחיה המאתגרים-וזאת אני אומר כי לי יש גם במחשב לוח -אם של ASUS.
כל הכבוד-דור העתיד....

א

אורח

אורח
בושה!

ASUS הבטיחו מכאן עד הודעה חדשה ולא קיימו!
הבטיחו סוללה למעלה מ10 שעות- בפועל הם רשמו באמזון שזה מקסימום 3 שעות- וזה הנתון של החברה! זה נקרא מחשב נייד?
הבטיחו מקלדת מודולרית שמתחברת ללוח באופן מרהיב- בפועל תקבל מקלדת בלוטוס עקומה ומכוערת ותצטרך לחפש מעמד מתאים מסורבל ומכוער.
הציגו לוח דקיק בעל קוים נקיים ומתכתיים- בפועל תקבל לוח עבה יחסית (1.7 ס"מ) ששוקל יותר מק"ג (1.160) מצופה בפלסטיק לבן ומחורר באינסוף חריצי אוורור- באנו לסבול?
הבטיחו ממשק מלהיב הכולל לוח עבודה רץ עם גדג'טים מופלאים ועיצובים מרהיבים- בפועל רק האנדרואידים קבלו, מי שרוצה אופיס או פוטושופ יאלץ להסתפק בממשק המגע הארכאי והמזעזע של וינדוס' 7
לסיכום, מה קיבלנו: לוח מכוער כבד מרעיש ופולט חום עם תוכנה שמעוצבת כמו סבתא ושקית הכוללת מעמד, מקלדת מכוערת ומטען לשקע קרוב, וכל זה ב1100 דולר (!) פשוט עצוב, מה ביקשנו? אף אחד כבר לא יכול לתת לי טאבלט אופנתי עם וינדוס 7???

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
זה מה שאתה רוצה ? טאבלט עם ןידוס 7 ?? לא מציאה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור