Cary CD 306 SACD - נגן Hi End במבחן

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אורי, איפה ראית אותי מתווכח? אני עדיין סבור שאין מקום לפערי מחירים גבוהים בין מחירי ארץ וחו"ל,
מכיוון שזהו המצב אני אישית מעדיף לרכוש ביד שניה ואין לכך שום קשר אישי ליבואן זה או אחר .
נמר ,האיזכור של On every street היה במקום וגרם לי להפוך ת'בית בנסיון נואש לאתר את הדיסק,
כמובן מאמצי עלו בתוהו ,האים יש חשיבות באם הדיסק תוצרת חוץ או הארץ?

רבאק , זה כמעט ברור (אחרי שדיז הפנה את תשומת ליבי לעניין , וכאן המקום לומר לו תודה (lol) ) שדברים כאלו צריך לקנות באודיוגון ולא חדש מהניילונים
ולגבי דיסקים , אני מניח שעדיף תוצרת חוץ . משום מה כול מה שמודפס בארץ יוצא כמעט תמיד יותר גרוע מהדפסות בחו"ל . אבל יכול להיות שזו סטיגמה שהתקבעה אצלי לאחר המון נסיונות גרועים והיא לא נכונה:D

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ג'וקר.

ביד אחת אתם רוצים שציוד איכותי יגיע לארץ וביד השניה אתה טוען לקנות באודיוגון.:)

במילים אחרות אתה רוצה שהיבואנים יבזבזו כסף, אנחנו נעשה סקירות ואתם הצרכנים תלכו לקנות ממקומות אחרים?
איך יתפרנסו היבואנים ואיך ישתכנעו "לפנק" בתצוגות עשירות אם המגמה היא לקנות בחו"ל?

תחשוב על זה.(ורד)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אל תדאג

מיעוט שבמיעוט קונה באודיוגון וגם אז זה בקטנה.

הקניה באודיוגון נעשית אטרקטיבית כאשר מחירי המכשירים יקרים- לא מכיר כמעט אנשים שהלכו בדרך הזו.
למוצרים זולים- כל ההתעסקות מסביב לא בטוח שחוסכת הרבה כסף בקניה באודיוגון (תלוי מה)

וזה שמחיר מוצרים אצל סוחרים בארץ "שפוי" ביחס למוצר חדש בחו"ל זה לא בגלל ג'סטה שהם עושים-
זה בגלל תחרות.
אין הרבה כמו טופ אודיו שחיים בפלנטה אחרת.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
ג'וקר.

ביד אחת אתם רוצים שציוד איכותי יגיע לארץ וביד השניה אתה טוען לקנות באודיוגון.:)

במילים אחרות אתה רוצה שהיבואנים יבזבזו כסף, אנחנו נעשה סקירות ואתם הצרכנים תלכו לקנות ממקומות אחרים?
איך יתפרנסו היבואנים ואיך ישתכנעו "לפנק" בתצוגות עשירות אם המגמה היא לקנות בחו"ל?

תחשוב על זה.(ורד)

נמר מה הטעם ליקנות מוצר אודיופילי באודיוגון שטרם יצא לך לשמוע אותו אצלך בבית?
שלא נדבר על זה שאודיוגון הוא אתר אמריקאי ורוב המכשירים עובדים שם על 110.
מוצר שאתה קונה בחול כיד שנייה אין לו אחריות מיבואן.
אין דבר יותר טוב מאשר שיבואן מביא לך מוצר ושם לך אותו בסלון לפרזנטציה מושלמת בלי ליפול בפח מכל מני מכשירים שיוצאים לך העיניים מהם, ושזה מגיע אליך ואתה מחבר אתה מתחיל בשיכנוע עצמי שזה נשמע טוב:)
יש דברים שאני באופן אישי מאד ממליץ ליקנות באודיוגון וזה כבלים, וגם רק אחרי שהיו אצלי על המערכת ואני יודע מה אני קונה, גם לא תמיד יש אפשרות כזו. גם רמקול זו אפשרות אבל זה יותר מורכב לא ניסיתי ואין לי נסיון בזה.
אני חושב שזה המקום להגיד תודה ליבואנים שיש להם ביצים להביא לתצוגה מכשירי קצה להדגמה
שמקסימום לא ימכרו במחיר מלא ימחרו ב20% פחות והיבואן לא מפסיד.

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
רמקולים אקזוטיים/יקרים זה יכול להצדיק

panter

רוב הרוכשים בדרך כלל יודעים מה הם רוצים -ובנוסף אף אחד לא קונה על עיוור.

צא מנקודת הנחה שמי שרוצה לרכוש מוצר באמת קצה? ולא יכול לרכוש את זה כאן
עקב מחיר גבוה,אודיוגון זה אחד המקומות שאפשר להגשים את ה"חלום" הזה.
והסבירו למעלה יפה, שמדובר על מוצרים יקרים? הכדאיות משתלמת -למשל רמקולים
בטווח מחירים של 30/20K$ הם בגדר משאלה שקשה להגשים,אודיוגון יכול להגשים את המשאלה
שם הם נמכרים לעתים ברבע -גם אם תוסיף את ההובלה,מיסים וכד' לא תגיע אפילו לחצי.

כמובן שהרכישה שם לא מומלצת למי שלא בקיא ומיומן. {diz1 למשל שולט בחומר טוב}

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
panter

רוב הרוכשים בדרך כלל יודעים מה הם רוצים -ובנוסף אף אחד לא קונה על עיוור.

צא מנקודת הנחה שמי שרוצה לרכוש מוצר באמת קצה? ולא יכול לרכוש את זה כאן
עקב מחיר גבוה,אודיוגון זה אחד המקומות שאפשר להגשים את ה"חלום" הזה.
והסבירו למעלה יפה, שמדובר על מוצרים יקרים? הכדאיות משתלמת -למשל רמקולים
בטווח מחירים של 30/20K$ הם בגדר משאלה שקשה להגשים,אודיוגון יכול להגשים את המשאלה
שם הם נמכרים לעתים ברבע -גם אם תוסיף את ההובלה,מיסים וכד' לא תגיע אפילו לחצי.

כמובן שהרכישה שם לא מומלצת למי שלא בקיא ומיומן. {diz1 למשל שולט בחומר טוב}

עופר מה שאני מנסה לומר זה שאתה לא יכול לרכוש מוצר קצה שטרם שמעת, זה שאנחנו מכירים את החברה זה לא מספיק בשביל לדעת איך זה ישמע אצלנו.
אפשרות נאותה ביותר זה להסתובב קצת בתערוכות בחו"ל ושם אפשר לקבל התרשמות ראשונית כדי לקבל כיוון אם מדובר ברמקול של20 /30k $ שהסיכוי שיגיע לתצוגה בארץ קלוש ביותר. ולך תתאים לאותו רמקול אלקטרוניקה באותו טווח מחיר פחות או יותר שגם היא לא כל כך מצוייה אצל היבואנים השונים, שלא נגיד נדירה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מיכאל.

המטרונום הוא נגן מעולה וגם הקארי.

שניהם מציגים רמת סאונד דומה ב-CD רגיל אבל לקארי ישנם כמה יתרונות שחלקם יתרונות נוחות וחלקם טכנולוגים שמובילים ליתרון משמעותי באיכות הצליל.
תוכל להרחיב במה ה CARY טוב באייכות הצליל מהמטרונום?
( כבעלים של מטרונום מעניין מה הפסדתי(sad)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
עופר מה שאני מנסה לומר זה שאתה לא יכול לרכוש מוצר קצה שטרם שמעת, זה שאנחנו מכירים את החברה זה לא מספיק בשביל לדעת איך זה ישמע אצלנו.
אפשרות נאותה ביותר זה להסתובב קצת בתערוכות בחו"ל ושם אפשר לקבל התרשמות ראשונית כדי לקבל כיוון אם מדובר ברמקול של20 /30k $ שהסיכוי שיגיע לתצוגה בארץ קלוש ביותר. ולך תתאים לאותו רמקול אלקטרוניקה באותו טווח מחיר פחות או יותר שגם היא לא כל כך מצוייה אצל היבואנים השונים, שלא נגיד נדירה.

דבר ראשון מי שרוכש רמקולים בסכום המתואר בודק ושומע אותם לפני רכישה.

כמו שאתה אומר {וזה נכון} שאין בנמצא רמקולים ברמות הללו -לכן מי שרוצה
לרכוש רמקולים ברמות האלה ועשה את שעורי בית לגבי התאמת מגברים/נגנים?
יודע בדיוק לאין לכוון.

כמובן שזה מיועד למי שיודע מה לחפש? ויש לו מספיק ניסיון שמיעתי ברמות הללו
ומוכן/יודע לקחת סיכונים,אומנם מחושבים-אבל זה כמובן לא יתאים כל אחד
וצריך כיס עמוק להרפתקה הזו, שטומנת בחובה גם סיכון מסוים
אבל התמורה בסופו של דבר לא משתווה לשום תמורה זהה בכסף.

שים לב שכמעט ולא תמצא רמקולים ברמות הקצה ביד שנייה בארץ. ולא בגלל שאין
פשוט הם עוברים ידיים בחשאיות מלאה.:)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תוכל להרחיב במה ה CARY טוב באייכות הצליל מהמטרונום?
( כבעלים של מטרונום מעניין מה הפסדתי(sad)

אם אתה לא שומע SACD שניהם ברמה דומה.

אין יתרון לאף אחד מהם.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר מה הטעם ליקנות מוצר אודיופילי באודיוגון שטרם יצא לך לשמוע אותו אצלך בבית?
שלא נדבר על זה שאודיוגון הוא אתר אמריקאי ורוב המכשירים עובדים שם על 110.
מוצר שאתה קונה בחול כיד שנייה אין לו אחריות מיבואן.
אין דבר יותר טוב מאשר שיבואן מביא לך מוצר ושם לך אותו בסלון לפרזנטציה מושלמת בלי ליפול בפח מכל מני מכשירים שיוצאים לך העיניים מהם, ושזה מגיע אליך ואתה מחבר אתה מתחיל בשיכנוע עצמי שזה נשמע טוב:)
יש דברים שאני באופן אישי מאד ממליץ ליקנות באודיוגון וזה כבלים, וגם רק אחרי שהיו אצלי על המערכת ואני יודע מה אני קונה, גם לא תמיד יש אפשרות כזו. גם רמקול זו אפשרות אבל זה יותר מורכב לא ניסיתי ואין לי נסיון בזה.
אני חושב שזה המקום להגיד תודה ליבואנים שיש להם ביצים להביא לתצוגה מכשירי קצה להדגמה
שמקסימום לא ימכרו במחיר מלא ימחרו ב20% פחות והיבואן לא מפסיד.

שני דברים :
1 - לא יודע מה איתך , אבל לגבי יש הבדל מהותי מאוד בין לשמוע אצל היבואן ובין שיביא לי אותו הבייתה . אני מודע היטב שאולי אני אהיה סיבה ללעג מסויים , אבל יש לי "שריטה" של הכרת הטוב . וזה אומר שאם הוא יביא לי מוצר יקר להשאלה , אני כנראה לא אתרשם ממנו כמו שצריך , כי צריך "להחזיר" וסביר להניח שאני אטעה בגלל רצון ל"רצות" . לכן לגבי הנושא של שמיעה בבית שלי לגבי ציוד יקר זה כמעט לא אופציה .
אני מעדיף לשמוע אצל היבואן ולקבל רושם ראשוני , ואז לשלם את המחיר של מכירה בתור יד שניה . שם זה רק הפסד של כסף . וכסף לפחות אצלי הוא דבר משני לחלוטין

2 - מנסיון רב שנים בעסקי האודיו , ציוד טוב באמת לא מגיע בד"כ ליבואנים . היום הנושא הזה השתפר מאוד , אבל עד לפני כמה שנים זה בכלל לא היה אופציה . מוכרים ומייבאים מה שיודעים שהשוק בשל לקנות . וזה אומר המכנה המשותף הנמוך ביותר . בהגדרה זה אומר שאם אתה רוצה באמת משהו טוב במחיר הוגן אזי הסיסמה של נשרי המדבר (מקווה שאני לא טועה בשם היחידה :D ) "המעיזים מנצחים" עובדת גם בנושא הזה

זה לא מתאים לכול אחד , לא כול אחד יכול לפתח חוש שישי ולא להתאכזב , אבל לאלו שיש זה שווה
רק לאחרונה היגיע ציוד שרק מלשמוע שהיגיע כבר ידעתי שאני רוצה לדעת עוד , לא יודע מתי אוכל לנסות להשיג השמעה מהיבואנים המדוברים , ואם בכלל (כי זה ציוד יותר מידי יקר לכיס שלי עכשיו ), הנקודה כאן היא שאם תסכים להעיז אתה תפסיד כמה פעמים , אבל אחרי המון פעמים אתה כבר תידע מה באמת מתאים לך ומה לא בלי לשמוע . אני יודע שאף אחד לא מאמין לי עכשיו , וזה בסדר , אבל לאלו שמוכנים לשלם את המחיר זה שווה לנסות

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ג'וקר.

אני מבין שאתה מדבר על רכישה עיוורת, כן?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אם אתה לא שומע SACD שניהם ברמה דומה.

אין יתרון לאף אחד מהם.
כלומר הבאס אותו באס, המיד אותו מיד, הגבוהים אותם גבוהים, הבמה אותה במה, הטון אותו טון (כמו שאוהבים בפורום הכתום)?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
כלומר הבאס אותו באס, המיד אותו מיד, הגבוהים אותם גבוהים, הבמה אותה במה, הטון אותו טון (כמו שאוהבים בפורום הכתום)?

מה יותר טוב, כינור של סטרדיוורי או של גוורנרי?
אני שמעתי את דגם של CARY אחד מתחת, וכמו שנמר כתב, הוא כנראה שבור (shocked)

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
שני דברים :
1 - לא יודע מה איתך , אבל לגבי יש הבדל מהותי מאוד בין לשמוע אצל היבואן ובין שיביא לי אותו הבייתה . אני מודע היטב שאולי אני אהיה סיבה ללעג מסויים , אבל יש לי "שריטה" של הכרת הטוב . וזה אומר שאם הוא יביא לי מוצר יקר להשאלה , אני כנראה לא אתרשם ממנו כמו שצריך , כי צריך "להחזיר" וסביר להניח שאני אטעה בגלל רצון ל"רצות" . לכן לגבי הנושא של שמיעה בבית שלי לגבי ציוד יקר זה כמעט לא אופציה .
אני מעדיף לשמוע אצל היבואן ולקבל רושם ראשוני , ואז לשלם את המחיר של מכירה בתור יד שניה . שם זה רק הפסד של כסף . וכסף לפחות אצלי הוא דבר משני לחלוטין

2 - מנסיון רב שנים בעסקי האודיו , ציוד טוב באמת לא מגיע בד"כ ליבואנים . היום הנושא הזה השתפר מאוד , אבל עד לפני כמה שנים זה בכלל לא היה אופציה . מוכרים ומייבאים מה שיודעים שהשוק בשל לקנות . וזה אומר המכנה המשותף הנמוך ביותר . בהגדרה זה אומר שאם אתה רוצה באמת משהו טוב במחיר הוגן אזי הסיסמה של נשרי המדבר (מקווה שאני לא טועה בשם היחידה :D ) "המעיזים מנצחים" עובדת גם בנושא הזה

זה לא מתאים לכול אחד , לא כול אחד יכול לפתח חוש שישי ולא להתאכזב , אבל לאלו שיש זה שווה
רק לאחרונה היגיע ציוד שרק מלשמוע שהיגיע כבר ידעתי שאני רוצה לדעת עוד , לא יודע מתי אוכל לנסות להשיג השמעה מהיבואנים המדוברים , ואם בכלל (כי זה ציוד יותר מידי יקר לכיס שלי עכשיו ), הנקודה כאן היא שאם תסכים להעיז אתה תפסיד כמה פעמים , אבל אחרי המון פעמים אתה כבר תידע מה באמת מתאים לך ומה לא בלי לשמוע . אני יודע שאף אחד לא מאמין לי עכשיו , וזה בסדר , אבל לאלו שמוכנים לשלם את המחיר זה שווה לנסות

ג'וקר אני בסרט הזה כבר הייתי, מה שאתה אומר יכול בהחלט להתאים למישהו שסיכונים מרגשים אותו. אם יצא לך לראות שלשום בטלויזיה הראו קטע חדש על אנשים שקונים ב200$ טיסה בהפתעה!
הם מגיעים לשדה התעופה וממש עד לרגע האחרון הם לא יודעים לאן הם טסים.
כמו שאתה מבין בשני המקרים יש סיכון והאפשרות שתהנה בהחלט קיימת, אם מדובר בטיסה
ליעד לא ידוע ולא נהנת הלכו 200$ , באודיו אם לא תהנה ממה שקנית אתה לא תישאר אם הציוד והשדרוג הוא רק עניין של זמן שיעלה המון המון כסף שיכולת לחסוך לו היית שומע קודם מה אתה רוכש ולא חתול בשק.
בקשר ל"המעיזים מנצחים" לדעתי אתה טועה והריגוש לא שווה את הכסף. בעניין הזה אין מנצחים יש רק מפסידים, מה שמתחיל במגבר שלא אהבת נגמר בעוד שלוש ארבע שידרוגים שבקלות מגיעים למאה אלף ש"ח ואנחנו די נוטים לשכוח מה היה אצלנו רק ליפני כמה חודשים:D

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
MICHAEL123
אבל קודם צריכיים להבחין שמנגנים שני כינורות שונים.
אחרי זה להחליט מי משמח יותר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

לא רוזי.

שני הנגנים מציגים איכות צליל מרשימה ב-CD רגיל.

שניהם מאוד מפורטים ומאוזנים.
שניהם נטרלים וטבעיים.
שניהם מנגנים בס הדוק עמוק ומאוד מוגדר.
שניהם מנגנים מיד מלא מפורט עם הפרדת כלים מרשימה.
שניהם מנגנים גבוהים טבעיים ולא חריפים.

מה שנותר זה גוון הצליל.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לא רוזי.

שני הנגנים מציגים איכות צליל מרשימה ב-CD רגיל.

שניהם מאוד מפורטים ומאוזנים.
שניהם נטרלים וטבעיים.
שניהם מנגנים בס הדוק עמוק ומאוד מוגדר.
שניהם מנגנים מיד מלא מפורט עם הפרדת כלים מרשימה.
שניהם מנגנים גבוהים טבעיים ולא חריפים.

מה שנותר זה גוון הצליל.

אז מה ההבדל בגוון הצליל?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הקארי והמטרונום שניהם מהמשפחה הנטרלית.

לקארי יש גוון צליל מעט יותר "חמים" מאשר למטרונום.
המטרונום לעומת זאת יותר "FLAT" באופיו {לכיוון החיובי}.

שניהם נגנים מעולים והבחירה בניהם תהיה יותר עיניין של טעם מאשר טיב.
במידה והמאזין שומע SACD המטרונום אינו תומך בפורמט, במידה והמאזין אינו שומע SACD מבחינתי שניהם בחירה טובה באותה מידה.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ג'וקר אני בסרט הזה כבר הייתי, מה שאתה אומר יכול בהחלט להתאים למישהו שסיכונים מרגשים אותו. אם יצא לך לראות שלשום בטלויזיה הראו קטע חדש על אנשים שקונים ב200$ טיסה בהפתעה!
הם מגיעים לשדה התעופה וממש עד לרגע האחרון הם לא יודעים לאן הם טסים.
כמו שאתה מבין בשני המקרים יש סיכון והאפשרות שתהנה בהחלט קיימת, אם מדובר בטיסה
ליעד לא ידוע ולא נהנת הלכו 200$ , באודיו אם לא תהנה ממה שקנית אתה לא תישאר אם הציוד והשדרוג הוא רק עניין של זמן שיעלה המון המון כסף שיכולת לחסוך לו היית שומע קודם מה אתה רוכש ולא חתול בשק.
בקשר ל"המעיזים מנצחים" לדעתי אתה טועה והריגוש לא שווה את הכסף. בעניין הזה אין מנצחים יש רק מפסידים, מה שמתחיל במגבר שלא אהבת נגמר בעוד שלוש ארבע שידרוגים שבקלות מגיעים למאה אלף ש"ח ואנחנו די נוטים לשכוח מה היה אצלנו רק ליפני כמה חודשים:D
לא ראיתי את הסרט כי אין לי טלוויזיה (lol)
אני לא מדבר על סיכון כזה כי שם לא הייתי מסכן גם 10 ש"ח (lol)
זה לא ריגוש
האמת הפשוטה היא שזה התחיל כשהייתי נער והתחלתי בתחביב , הלכתי לשמוע המון אצל המון אנשים שהכרתי דרך כמה סוחרים בציוד משומש שהסכימו להמליץ עלי לקנינים שלהם . שמעתי המון מערכות יקרות בטירוף , והבנתי עד כמה המערכות שלי היו רחוקות מהן . היה ברור לי שאין לי את התקציב , אבל כבר היה לי ברור גם מה הסאונד שאני רוצה באותו זמן , ואיכשהו הייתה לי "תמונה" מה צריך בשביל זה
אז לא היו כ"כ הרבה יבואנים , וציוד משומש היה עולה הון (אף אחד לא ידע על אודיוגון :D ומי שרצה ציוד היי אנד נאלץ לקנות חדש ישירות מחו"ל או לקנות משומש שהוא יכול לשמוע אצל המוכר ) , והציוד בחנויות היה די מצומצם . אז הלכתי וקראתי סקירות והייתי עושה הצלבה בפרטים הקטנים כדי לדעת מי מייפה את האמת והיכן . קל מאוד לדעת היכן אנשים מייפים את האמת אם יש לך כמה סקירות על אותו מוצר ואתה מכיר את הכותב מכמה ביקורות שלו .
קניתי כמה דברים שהתאכזבתי מהם והייתי צריך לשנות , אבל המשכתי ואיכשהו בפעמים האחרונות שקניתי ציוד הגעתי למצב שאני כמעט יכול לצייר לי בראש איך הוא ישמע . אני לא מחליף ציוד , אני אדם מהסוג של IF IT AIN"T BROKEN DON't FIX IT כך שלוקח לי המון זמן לעשות תחלופה , וגם אז זה מתבשל המון זמן , ולעיתים גם קורים "אסונות" בדרך (של אובדן כסף שהיה מיועד אבל הלך למשהו אחר וצריך להמתין יותר :D ), אבל בד"כ אין לי בעיות של ציוד שצריך למכור כי הוא לא מצליח . אני כבר שילמתי המון רבע געלט על הנושא

היום כשהיכולת שלי לנוע ולבדוק נמצאת על הקרשים אני מודה לכך שאני יכול לקנות דברים ע"פ זה

אבל אני חייב להסכים שיש אנשים שבגלל הרבע געלט הגבוהים להגיע למצב הזה , ירתעו מזה וזה יתפס כסיכון כמו שתיארת

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור