canon 350d VS nikon d50

רוני סמואל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אולי למבינים שבינכם ההשוואה נראת תמוהה (אינני יודעת)....

אבל לאחר סקר שוק קצר נראה ששתיהן די תואמות את מה שאני מחפשת:
- מצלמת רפלקס
- יד שנייה כדי שאני לא אבכה עליה אם יקרה משהו
- מתאימה לטיול במזרח של חמישה חודשים
- מקצועית אך מתאימה למתחילים
- תקציב של עד 1000 שקלים (לא כולל עדשה)

אני בטוחה שיש הבדלים רבים בין המצלמות ואין שום צורך להיכנס ולפרט את כולם. אני רק רוצה לשמוע את דעתכם האישית וניסיונכם... האם הן נוחות? ניתן לחבר אליהם עדשות רבות או שהן מגבילות בקטע הזה? יש מצלמות שיותר מתאימות למה שאני מחפשת?

בכל מקרה ברור לי שכ"מתחילה" גם המצלמות ה"ישנות" האלו הן הרבה יותר ממה שאני צריכה לכן למרות שזה יכול להראות קצת מוזר לקנות מצלמה שהוציאו לפני חמש שנים או יותר- במקרה שלי זה נראה לי נכון...

תודה רבה!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מצלמות ותיקות בעולם הדיגיטלי, לשתיהן יש מאגר קיים גדול של עדשות. מהיכרות, איכות הבניה של הניקון טובה יותר מזו של ה- 350. הן גם שונות להחזקה ותפעול וזה כבר ענין של נוחות אישית.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
במחיר הזה חפש 20d

רוני סמואל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מצאתי D20 ב900 שקלים. למה דווקא D20?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כי הגוף שלה הרבה יותר קשיח ועמיד מזה של ה- 350D הפלסטיקית וגם יש יותר לחצני קיצור לפונקציות השונות. קחי בחשבון שהיא גם גדולה וכבדה יותר.

רוני סמואל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אוקי. ואני מבינה שהעדשה המומלצת כמו לכל המתחילים היא 18-55?
סליחה על הבורות שוב, אבל האם העדשה הזו נותנת לי רק ענין של מרחק, או גם מיקרו?
אם תוכלו לכתוב בכמה מילים מה בעצם אומרים המספרים האלו או פשוט לקשר אותי לתגובה שהם כבר נאמרו בה בהרחבה, אשמח מאוד!
תודה שוב.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בקנון מכפילים את המספר בערך של 1.6 ומקבלים טווח במונחי מצלמת 35 מ"מ שזה אומר במקרה הזה טווח זום 28.8מ"מ-88מ"מ.
מיקרו = התכוונת למאקרו? תוכלי לצלם מטווח קרוב, אבל לא כמו עדשות מאקרו מטווח של ס"מ ופחות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור