Camera Clips שמחזיק את המלצמה

TempoMempo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום תותחים :)

בזמן האחרון אני מטייל הרבה ויש לי מצלמה גדולה וכבדה + עדשות כבדות.
אני מתלבט אם לקנות קליפ שמחזיק את המצלמה לתיק הטיולים. מישהו מכיר את המוצר הבא ?
https://www.peakdesign.com/collections/clips/

אשמח לקרוא דעות על המוצר מכאלו שהתנסו בו.

תודה מראש :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בו נגיד שהמצלמה תיהיה מחוברת לתיק זה יהיה לך נוח המשקל של נמצלמה תלוי על התיק?
אני לא בטוח שזה נוח משקל נוסף מחוץ לתיק - זה ימשוך את התיק לכיוון המשקל

TempoMempo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בו נגיד שהמצלמה תיהיה מחוברת לתיק זה יהיה לך נוח המשקל של נמצלמה תלוי על התיק?
אני לא בטוח שזה נוח משקל נוסף מחוץ לתיק - זה ימשוך את התיק לכיוון המשקל
תודה רבה :)
יש לך ניסיון עם המוצר הנ"ל ?

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
אין לי ניסיון עם המוצר הזה,יש לי ניסיון עם סט צילום כבד מאוד שהולך איתי,בארץ ובחו"ל,מרחקים די גדולים וברגל.

למוצרי הנשיאה האילו צריך שתהיינה שתי פונקציות:

1. יכולת נשיאה של משקל כבד ובנוחות.
2. יכול לשלוף את הסט מהר וביעילות לצלם ולהחזיר למתקן,שוב מהר ובבטיחות של האדם ושל הציוד עצמו.

כשחיפשתי פתרון נשיאה,שהוא לא מצלמה על הצוואר...,נתקלתי גם במוצר הזה אבל העדפתי מוצר,של חברה מתחרה,שכולל מתקן נשיאה וחגורה שיושבים על או מעל למותניים וכוללים יכולת נשיאה של משקל כבד וגם שיחרור והתקנה מהירים של המצלמה והעדשה.

אם לתיק הצילום שלך יש רצועת חזה,כזו שיושבת על החזה בין שתי רצועות הכתפיים של התיק,ההתקן הזה מאפשר לחלק את משקל התיק על הגב,המותניים וגם על בית החזה. אם תוסיף,לאחת הרצועות,את המתקן הזה ותקפיד להדק את רצועות הכתף,באמצעות מתקן החזה,כך שהמשקל יתחלק על פלג הגוף העליון אז...המוצר הזה הוא פיתרון מצויין. אם אני לא טועה אז גם את המוצר הזה אפשר לחבר לחגורת המכנסיים ...כחלופה לחלוקת משקל הנשיאה.

מנחם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור