B&W cdm7-nt

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מישהו מכיר ? מישהו יכול להמליץ?? לתת חוות דעת על הרמקול...
קיבלתי אפשרות נדירה לשדרוג הרמקול שלי לרמקול הנ"ל....היתי מעוניין לקבל מחברי הפורום כוון...
כמובן שהכל תלוי אם אהבתי או לא...אבל טיפה רקע בבקשה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שמעתי בעבר את Cdm7 (לא זוכר אם זה היה Nt).
רגיש למיקום - בחדרים בעיתיים הבס יהדהד קשות.
טוויטר "קשה" במקצת, צליל דינמי.

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
טוויטר קשה ?? מה הכוונה.??
אני מתכוון לשים אותו בחדר של 4x3 הוא יכול להיות אובר בבאס??

qprlpt2

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום רב
אני לא ממליץ לך על Bַ&'W ולמה ? רמקולים כאלו לא יתנו לך צליל טבעי מה שכן הם צעקניים מעט ולכן אני ממליץ
על רמקולים צלולים וטובים של CAV תכנס לאתר של ארט אודיו ותבקש את ליאור הוא מקצוען הוא יתן לך אוזן קשבת והמלצה לפי התקציב שיש לך עכשיו למהCAV תראה אני כבר מ1971 מתעסק בזה והיו לי המון דגמים מאז יקרים ויקרים מאוד ... ותמיד היה חסר משהו היום למדתי דבר חשוב אחד מה שהאוזן אומרת זה תקנה .....רק CAV

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
היה לי כזה מזמן , שלא תעיז אפילו לחשוב עליו, נראה טוב אבל נשמע חארה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
רק cav

שלום רב
אני לא ממליץ לך על Bַ&'W ולמה ? רמקולים כאלו לא יתנו לך צליל טבעי מה שכן הם צעקניים מעט ולכן אני ממליץ
על רמקולים צלולים וטובים של CAV תכנס לאתר של ארט אודיו ותבקש את ליאור הוא מקצוען הוא יתן לך אוזן קשבת והמלצה לפי התקציב שיש לך עכשיו למהCAV תראה אני כבר מ1971 מתעסק בזה והיו לי המון דגמים מאז יקרים ויקרים מאוד ... ותמיד היה חסר משהו היום למדתי דבר חשוב אחד מה שהאוזן אומרת זה תקנה .....רק CAV
אתה לדעתי קרוע לגמרי, מאיפה יצאת לנו עם הcav , אתה קולט אולי שלאנשים כאן יש רמקולים שרק הספייקים שלהם עולים כמו cav חדש, מאיזה מדינה מגגיעים הרמקולים הללו , תן לינק לאתר היבואן , ותרגיע את המישפטים כמו "רק cav ", למה עושה לך תדמית של חמור.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
הכוונה היתה לקנות רק קוויאר

שלום רב

אם משנת 1971 אתה "מתעסק בזה " וזו המלצתך ממליץ לך לפנות לפורום אחר

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כן, השעה 0100 ולא שמתי לב שזה עוד שרשור שחברים מהפרומים הכחולים והשחורים החליטו כבכל ראש שנה להעלות באוב.

עלובים.:נגד:

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
שלום רב
טוב שלא הגבת להודעה של מישהו משנת 2000.
האמת שזו לא רק בגללך, מנהל האתר עדיין לא הבין כבר אחרי חצי שנה "ששידרג את האתר" שיש לו באג במערכת חחח
שוב בפעם המי יודע כמה: כשלוחצים על כפתור "הודעות אחרונות מצד שמאל למעלה בפורום דו ערוצי מקבלים בלחיצה הראשונה הודעות משנת תרפפו שהראשונה מבינהם היא זו: B&W cdm7-nt ורק בלחיצה השניה מקבלים באמת את ההודעות האחרונות.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
:)

נערך לאחרונה ב:

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
לליאור -אנא טפל בבאג שלא נצטרך להגיב על הודעות מלפני 4 שנים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור