ASR EMITTER EXCLUSIVE 2 - המגבר הטוב ביותר בעולם?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לדברי JEFF DAY אחד מהכתבים הבכירים והמנוסים של POSITIVE FEEDBACK, התשובה חיובית:

As I said in the very first paragraph of this article, the ASR Emitter II Exclusive Version Blue amplifier is the most musically satisfying amplifier I've ever had the pleasure of listening to. I enjoyed listening to music with it more than any vacuum tube or solid-state
amplifier I have ever heard. If you can afford to purchase it I recommend you do so!

ולמי שרוצה להבין למה הוא חושב כך:

http://www.positive-feedback.com/Issue66/asr_emitter.htm

ולמי שרוצה לבוא ולשמוע למה הוא חושב כך:

www.aufi.co.il

ולמי שרוצה לדעת למה כדאי לקנות אותו כאן ולא בארה"ב - מחיר ארה"ב על פיו מתייחס הכתב למוצר הוא הוא 31000 $, מחיר ישראל הוא כ - 23000 $.

12%20ASR%20acrylic%20glass.jpg

14%20Emitter%20back.jpg

15%20Battery%20power%20supply.jpg

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
המשלוח חינם?
:)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
גם אני חושב שזה המגבר הטוב בעולם!

big

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
כאחד שהתחדש לפני שבוע וחצי במגבר זהה לזה שנסקר בכתבה המוזכרת של
POSITIVE FEEDBACK

יכול רק לחזק ולומר שזהו המגבר הטוב ביותר שהיה לי ובכול פרמטר !!!המגבר מאוזן, טבעי,שקוף, שקט, דינמי, עם יכולת הפרדת כלים מדהימה!!!
מבחינתי זהו מגבר שובר מיתוסים, במיוחד לגבי המחזיקים בדעות קדומות כמו " מה שרק מגבר שפורפרות יכול לעשות"
או " סאונד גרמני קר ואנליטי".
וזאת כאחד שהיו לו כמה וכמה מגברים בחיים !
המגבר מושקע ברמת התכנון, ובאיכות הבניה הרבה מעל מכשירים בעלי תג מחיר פלצני ללא כיסוי אמתי ברמת התכנון והבניה.
לדעתי חלק חשוב המסביר את איכותו של המוצר היא העובדה ש 30 שנה המיקוד בהשקעת מחשבה, וביקורת איכות, של האיש שעומד מאחורי יצור המכשיר, מופנה רק למגברים,ולא להתעסקות עם
יצור של כל מגוון מכשרי אודיו ורמקולים.
חג שמח.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לי בכל אופן אין ספק שאם הייתי רוצה מגבר טרנזיסטור ,הייתי מכוון ל ASR.
זאת מהסיבה הפשוטה שהסאונד שלו אינו דומה לשום מגבר טרנזיסטור שאני שמעתי .
הוא דומה יותר,מזכיר במיקצת מגברי מנורות.
היספקתי להכיר הרבה אודיופילים שאכן אוהבים סאונד מנורתי אבל אינם מוכנים או נירתעים,
מההיתעסקות עם מנורות.אכן ישנה היתעסקות ואני מבין.
אין ספק שהמגבר הזה הוא פיתרון ורפרנס .

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
POSITIVE FEEDBACK

יכול רק לחזק ולומר שזהו המגבר הטוב ביותר שהיה לי ובכול פרמטר !!!המגבר מאוזן, טבעי,שקוף, שקט, דינמי, עם יכולת הפרדת כלים מדהימה!!!
מבחינתי זהו מגבר שובר מיתוסים, במיוחד לגבי המחזיקים בדעות קדומות כמו " מה שרק מגבר שפורפרות יכול לעשות"
המגבר מושקע ברמת התכנון, ובאיכות הבניה הרבה מעל מכשירים בעלי תג מחיר פלצני ללא כיסוי אמתי ברמת התכנון והבניה.
לדעתי חלק חשוב המסביר את איכותו של המוצר היא העובדה ש 30 שנה המיקוד בהשקעת מחשבה, וביקורת איכות, של האיש שעומד מאחורי יצור המכשיר, מופנה רק למגברים,ולא להתעסקות עם
חג שמח.
תתחדש :בעד:
אתה לא מפסיק להפתיע,ואתה מוזמן לביקור (ורד)

big

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
מסכים אתך:בעד: !

התגובה של ביג נשמעת לי הכי הגיונית כאן: הוא מדבר על ההתרשמות האישית שלו בלבד,
בלי כל מיני פלצנויות על המגבר הכי טוב בעולם, ובלי ביקורת שנשמעת יותר כמו פרסומת.
חוץ מזה:
א. יש מישהו ששמע את כל המגברים בעולם?
ב. יש מגבר שהוא מושלם לכל הרמקולים בעולם?
ג. יש מגבר שהוא מושלם לכל האוזניים בעולם?
ד. מה עם אבולושיין, דרטזיל, גריפון, MBL, לאם, והרשימה לא קצרצרה?

בקיצור, שכחתי, זה באמת מדור פרסומת.

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
POSITIVE FEEDBACK

חג שמח.

מגבר מעולה :בעד:- תתחדש!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שמח על התגובות ,במיוחד בגלל שגם בעניין של המגבר הזה אני אבא שלו ,הראשון כאן שהביא כזה הייתי אני ,אני אפילו הראשון בעולם שהצליח להשמיד אחד כזה לגמרי ,כך שנאלצתי להביא אחר ממר שפר ,(ברח לי קונקטור פלוס ונגע במינוס כמה שעות טובות ,עד שטיגן לי אותו טוטל לוס)
המגבר הזה לטעמי טוב יותר ממגברי קלאס a עתירי יחסי ציבור ,במחירו מקבלים באמת תמורה לאגרה למרות שאיננו זול ,
אבל אם מותר לי הסתייגות קטנה ,הוא למרות הכל לא יודע לעשות מה שמגברי שפופרות טובים עושים ,וגם לא בטוח בכלל שאיתן צודק בקשר "למגבר הטוב ביותר שהיה בביתי ",המונובלוקים האחרונים שביקרו אצלי ביקור קצרצר היו טובים לא פחות אם לא יותר ,בקשר לקדם -לא אוהב אותו ,אבל עם קדם אחר העסק היה מתרומם אחרת ,אבל כרגיל עניין של טעם ,ולי יש גם asr ,וגם שפופרות ,מחליף ביניהם מידי פעם ונהנה מכל העולמות ,
אם לא היה לי אחד כזה ,הייתי קונה מיד ,כמו שגם המלצתי לרן לוי ולאיתן כמובן ,
ועוד הערה קטנה לרוכשים החדשים , הברייק של הasr ארוך משהו פחד ,כנראה בגלל הקיבוליות העצומה שלו (יותר ממיליון מיקרופאראד) ,בקיצור עניין של חודשים ארוכים- שיהיה במזל !

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
שניצל,
איזה מונובלוקים ביקרו אצלך לאחרונה?

big

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
על טעם,ריח,מיתוסים, ודעות קדומות לא שווה להתווכח !

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
כמו שגם המלצתי לרן לוי
אתמול בישר לי רן שרכש, והוזמנתי לבוא לשמוע.
בגלל אובמה הכל נדחה לשעות שלא התאים לשנינו.
עדיאל ואני הולכים לעשות השוואה עם ניים שלנו (ומה שיהיה בעתיד...)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נהיה פה שרשור אמיתי במדור הפרסומי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
המגבר "הטוב בעולם"??

הביטוי "הטוב בעולם" שמור לילדים קטנים, שעדיין מאמינים בפיות ובשדים.

אין לייחס התבטאות כזו למחבר הביקורת -- הוא כתב משהו שונה לחלוטין, שאיתו אי אפשר אפילו להתווכח:

the ASR Emitter II Exclusive Version Blue amplifier is the most musically satisfying amplifier I've ever had the pleasure of listening to

אבל שייהייה. אינגרייטד מכובד לכל הדיעות שנתקלתי בהן, כולל לדעתי/טעמי, אפילו אם לא "הטוב בעולם".

מבחינתי/טעמי, גם לא בטוח שהוא "הטוב ביותר ששמעתי", למרות ששמעתי קונפיגוראצייה יקרה יותר, עם כמה מודולים של בטריות.

אבל בכל מקרה, בהחלט מצויין!

עמיר

נערך לאחרונה ב:

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
רכשתי מאיתן את ה- ASR EMITTER 1 , ועוד כמה פריטים וכל פעם אני נהנה לבקר אותו מחדש בביתו ,כי עבורי זו
הייתה "חנות ה HI-END " הכי טובה שאני פגשתי.
שמעתי אצלו סטים שתמיד ידע להשמיע ול"מצות" מהם את הביצועים האופטימלים.
בסיום כל ערב השמעה , היה שואל אותי- אתה לא רוצה למכור לי חזרה את ה- ASR ?.
"אתה צוחק עלי"- יש לך את המגברים הכי נחשבים הייתי עונה לו...
עברו אצלו הרבה מגברים וציודים,
ואז ליד דלת כל פעם מחדש היה מסביר לי מה יש ב-ASR שאין באחרים.

האיש יודע לעצב מערכות ברמה הכי גבוהה , לנתח ולספר את האמת של המוצרים
ללא פרמטרים של מותגים ,מחירים, פלצנות , אגו, אלא רק פרמטרים אמת ,יושרה.
ואם הוא קונה שוב ASR. תאמינו לו -הוא יודע למה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
רכשתי מאיתן את ה- ASR EMITTER 1 , ועוד כמה פריטים וכל פעם אני נהנה לבקר אותו מחדש בביתו ,כי עבורי זו
הייתה "חנות ה HI-END " הכי טובה שאני פגשתי.
שמעתי אצלו סטים שתמיד ידע להשמיע ול"מצות" מהם את הביצועים האופטימלים.
בסיום כל ערב השמעה , היה שואל אותי- אתה לא רוצה למכור לי חזרה את ה- ASR ?.
"אתה צוחק עלי"- יש לך את המגברים הכי נחשבים הייתי עונה לו...
עברו אצלו הרבה מגברים וציודים,
ואז ליד דלת כל פעם מחדש היה מסביר לי מה יש ב-ASR שאין באחרים.

האיש יודע לעצב מערכות ברמה הכי גבוהה , לנתח ולספר את האמת של המוצרים
ללא פרמטרים של מותגים ,מחירים, פלצנות , אגו, אלא רק פרמטרים אמת ,יושרה.
ואם הוא קונה שוב ASR. תאמינו לו -הוא יודע למה.
אם מדברים על יושרה, אז השלב הבסיסי הוא לעשות את מה שהוא אומר.
ועד כמה שהבנתי, הוא עדיין לא קנה ASR, למרות שייש כבר מודל מתקדם יותר וטוב יותר...
אז או שחסרה יושרה או שחסר כסף, או -- הכי סביר -- שהוא פשוט רוצה לשמח אותך במה שייש לך! :)

אבל אין צורך להאמין מכלי שני לצד ג' כלשהו -- ה-ASR מוכר ומכובד גם מביקורות מקצועיות, וגם מי שרוצה לשמוע יכול להתרשם במו אזניו ולפי טעמו, לא לפי טעמו של אחר ש"נחשב" בעיני מישהו, ואין הרבה ספק שההתרשמות תהייה חיובית -- החל במראה המרשים וכלה בסאונד.

עמיר

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
לעמיר- למה אתה חייב ,אבל חייב . להפגין את הערס שלך ולהשבית שמחות.
שוני קנה מוצר מוצלח בהחלט , נהנה מהמוצר שבהחלט מרשים באיכות המוזיקלית שלו וגם מקבל פידבקים חיוביים על כך .מי אתה שתסביר לו את מה שבוודאי יודע בעצמו ,אבל מרגיש טוב עם זה. בנוסף מי שמכיר את איתן יודע שהוא מתכוון למה שהוא אומר.
לעומת זאת אם היה אינטרנט בימי ואגנר ייתכן מאוד שלא היה ואגנר. והיינו מרוויחים מכך אנחנו וכל האנושות , כאילו שאין יותר מוזיקה אחרת טובה להאזין לה חוץ מאשר לאנטישמי שמשמח צוררים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לעמיר- למה אתה חייב ,אבל חייב . להפגין את הערס שלך ולהשבית שמחות.
שוני קנה מוצר מוצלח בהחלט , נהנה מהמוצר שבהחלט מרשים באיכות המוזיקלית שלו וגם מקבל פידבקים חיוביים על כך .מי אתה שתסביר לו את מה שבוודאי יודע בעצמו ,אבל מרגיש טוב עם זה. בנוסף מי שמכיר את איתן יודע שהוא מתכוון למה שהוא אומר.
לעומת זאת אם היה אינטרנט בימי ואגנר ייתכן מאוד שלא היה ואגנר. והיינו מרוויחים מכך אנחנו וכל האנושות , כאילו שאין יותר מוזיקה אחרת טובה להאזין לה חוץ מאשר לאנטישמי שמשמח צוררים.
אני חייב, אבל חייב, לעצבן אותך, בשביל זה אני חי!

ומי אמר ששני קנה מוצר לא טוב, ושהפרשנויות שלך לא עקומות כהרגלך?
לקחת את הכל לכיוונים שלא חלמתי עליהם, אם בעניין ASR ואם בעניין ואגנר.

לך לישון. ייטב עם כולנו.

לילטוף!

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
תמשיך לשמוע בשרווד שלך.
----- --נאים.

חג שמח לכולם.

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
מה לגבי אלו שאינם אנטישמים ובכל זאת משמחים צוררים ?
ויש עוד כאלה אנטישמים אבל משמחים את אלו שבפרוש אינם צוררים ,לפחות לא רדיקלים, מאלה יש להזהר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור