amc

דני

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
מה אתם חושבים על מגברים של חברת AMC ?:מבולבל:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
amc היא חברה וותיקה בתחום האודיו הבינוני, אני שם אותם באותו קו יחד עם רוטל ו-NAD אך ההבדלים בניהם הם ש-AMC מתעסקים גם עם מגברי מנורות.

הציוד של AMC נחשב לערך טוב מאוד לכסף ועד כמה שאני מכיר אותם הם אמינים מאוד. אינני יודע אם יש כיום יבואן לציוד הזה אך אני יכול להגיד לך שאתה יכול למצוא ציוד של AMC חדש אצל צפריר בראשון לציון ברחוב הרצל.

הוא מחזיק מספר דגמים שלהם בניהם מגבר מנורות עם KT90 חדש באריזה ועוצמתי מאוד במחירים טובים.

עכשיו שאלה.

מה אתה מחפש ולאיזה רמקול?

דני

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
מחפש מגבר כוח לרמקולים של פרדיים .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה התקציב?

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא ממליץ בכלל ....
המגברים החדשים של החברה הם פשוט בדיחה ענקית....
מתעוותים כבר אחרי רבע סיבוב של הסקאלה....
זה משהו שלא ראיתי מימיי...
זה מוצר מדבקה היום לא?!
ואני לא חושב שניתן להשוות לנאד ורוטל ,הוא לא יכול להתמודד איתם.
כמובן שאני נדבר על הסדרות החדשות הנמכרות היום ולא על AMC של פעם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מתן.

למה אתה מתכוון מעוותים?
איזה רמקול יש לך?
איזה מוצרים לשהם בחנת?

TASCAM

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לי יש בחדר שינה 3050 AMC ולדעתי הוא מגבר מוזיקלי מאוד.
מגבר לא בודקים באיזה וליום הוא מעווט כי זה תלוי גם ברמקולים (שעלולים להינזק מהבדיקה דרך אגב) וגם בעוצמת אות המקור והרבה גורמים נוספים אלא בודקים בנאמנות לצליל המקורי... איכות בניה, והתאמה לטעמו של בעליו

yairjazz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
Integrated של AMC

מתן -
אין לי מושג על מה אתה מדבר ומאיפה אתה שואב את האינפורמציה שלך. "בדיחה" ? "מתעוותים" ?

כבר מזמן לא שמעתי מגבר שמתעוות אחרי רבע סקאלה, בטח שלא מגבר טרנזיסטורי מודרני ותקין !
AMC הם לא מוצרי מדבקה ולא נעליים. זו חברה חיה וקיימת שאכן, כדברי נמר, נותנת VFM מצויין (אם כי העיצוב, למי שזה חשוב לו, די סגפני).

לפני כשנתיים רכשתי עבור הורי אשתי אינטגרייטד AMC 3050a, וזאת לאחר השוואה עם NAD ועם Cambridge Audio 540 - ה AMC פשוט נשמע טוב משניהם. לאזני, הוא היה די דומה באופיו ל NAD (קרי: קצת מודגש בבאסים), אבל עדיין - נשמע טוב יותר ומאד "מוסיקלי" לטעמי, למרות שהיה זול (ובוודאי פחות "נחשב") משניהם.

נערך לאחרונה ב:

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני אפילו לא זוכר איזה דגם שמעתי , חיברתי אותו ל 602 שהיו לי בזמנו וזה היה מוזר.
כמו שאמרתי אחרי רבע שקאלה או טיפה יותר זה כבר לא היה מוזיקה , זה היה דיסטורשיין מחריש אוזניים.

yairjazz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נו באמת

אני אפילו לא זוכר איזה דגם שמעתי , חיברתי אותו ל 602 שהיו לי בזמנו וזה היה מוזר.
כמו שאמרתי אחרי רבע שקאלה או טיפה יותר זה כבר לא היה מוזיקה , זה היה דיסטורשיין מחריש אוזניים.
(N)(N)(N)(N)
אני ממש לא מבין אותך. על סמך האמור לעיל אתה קובע: "המגברים החדשים של החברה הם פשוט בדיחה ענקית...." כולה שמעת מגבר אחד (חדש? ישן? משומש? אולי בלתי תקין?), ואתה אפילו לא יודע איזה (אולי זה אפילו בכלל לא היה AMC?)
כבר נאמר "חכמים היזהרו בדבריכם". אתה יודע, בכל זאת יש מי שקורא את זה ועשוי להתייחס ברצינות לדעתך ...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יאיר אין מה לכעוס, זוהי דעתו ויכול להיות שהייתה תקלה במגבר והוא אפילו לא ידע.

אני שמעתי לא מעט AMC ותמיד הייתה בי תחושה כי הוא תמורה מצויינת לכסף, לא היה עיוות גם בשלושת רבעי ווליום בסקלה.

yairjazz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אין לי שום בעיה עם דעתו

היא לגיטימית בדיוק כמו דעתך ודעתי.
גם אין לי בעיה עם כך שהוא גיבש דיעה שלילית גורפת על מגברי AMC על סמך האזנה אחת, למגבר אחד שהוא אפילו אינו זוכר איזה מגבר זה היה ולא ברור אם מדובר במגבר חדש, משומש, עתיק, תקין וכו'.
יש לי בעיה עם כך שהוא מפרסם בפורום בפסקנות את דעתו הכוללנית והנחרצת (והלגיטימית כמובן) וזאת מבלי לציין שהיא מבוססת בעצם על לא כלום.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור