Accuphase E-470 במבחן

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
סקירה יפה ומושקעת ממש נהנתי לקרא, מגבר סופני מבחינת מראה ואני בטוח גם מבחינה ווקאלית, לאניות דעתי המחיר תלוש מהמציאות אבל חייבים לשמור על מעמד ויוקרה וכמובן לגזור קופה נאה. לסיכום שלי אישית מגבר סוף , לא הייתי קונה לאור המחיר השערורייתי זה עדיין מגבר משולב/רסיבר !!!

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
זה עדיין מגבר משולב/רסיבר !!!
נו אז מה? מה הקשר?
יכול להיות משולב איכותי ומושקע בטירוף ומגבר+קדם עלובים ודפוקים לאללה.
אין כלל בזה. העובדה שארזו את שתי הפונקציות במארז פח אחד לא מעלה ולא מורידה.
(וזה לא רסיבר)

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
בגלל זה כתבתי לסיכום שלי.
אני מאמין בהפרדה מלאה של קופסאות הפח בטח ובטח בסכומים שכאלה שאגב גם בזה אני לא מאמין (כן בסכומים האלה)שבגרף ה שקל מול תועלת מזמן יצא מפרופורציות (אבל כנראה שזה רק אני דפוק כזה).
אם לך זה מתאים אז תתחדש ותהנה.

נערך לאחרונה ב:

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
נמר יש לך את זה, הוכחת לי את כישוריך,
כבעלים של הדגם E 250 (קטן יותר וישן יותר) לא יכולתי להגדיר יותר נכון את החברה,
אכן כובש סונית בעל צליל מעוגל בקצוות ועל הצד הרגוע
הבס והטרבל אכן להקלטות קשות בלבד

כתבה נהדרת נמר. תודה רבה (ורד)
המגבר הספציפי הזה עשה אצלי בבית את תקופת הברייק אין שלו במשך חודש ימים שבהם נהנתי מכל רגע.
קטונתי מלתאר כמוך במונחים טכניים את יכולות המגבר, יתרונות וחסרונותיו אבל אני יכול רק לומר שהמגבר הזה מייצר קסם שכמוהו לא שמעתי כבר הרבה מאוד זמן.
אני חושב שכשאתה יכול לשמוע 12 שעות רצוף מוזיקה ולהנות מכל שניה, זה הפרמטר המרכזי להיות המכשיר מוצלח.
כשהאזנתי למגבר בסטאפ הפרטי שלי חשבתי שהוא נותן כיוון מנורתי מאוד ברור אבל עם כל היתרונות הטרנזיסטורים. בסך הכל המגבר מאוד חזק ועמד בכבוד בנסיונות קשים לצליחה שהעברתי אותו בהם.
אם לא היה מובן עד פה, אני מאוד אהבתי...
ובהשוואה לפליניוס שיש לי היום, הוא עדיף בהרבה.
לא התחברתי ללוק החיצוני ולצבע היחיד שבו הוא מגיע (שמפניה) אבל זה באמת עניין של טעם אישי ולא פרמטר סוני.
המגבר מנגן נעים מהרגע הראשון אך הבסים מגיעים רק לאחר +100 שעות הרצה, מקווה שלא פסלת גם בגלל זה.

נמר, תודה על הסקירה.
בתמונה של הטרמינל, נראה כאילו הטרמינל של הרמקול סגור ולא נותן להכניס תקע בננה, האומנם?
יש בטרמינל פקקים - צריך לדחוף סיכה ולמשוך אותם

נערך לאחרונה ב:

shayja

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כדאי לתקן שגיאת כתיב:
"אבל הם מתעקשים להתעקב עליו...", צ"ל להתעכב

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
תודה על הסקירה :בעד:
מאוד התחברתי למה שהגדרת כאיפנון צליל אקיופאזי טהור.
מתחברים,או שלא.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור