A kiss from Viena acoustics...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בתערוכת מינכן האחרונה יצא לי להאזין לרמקולים חדשים Viena Acoustics The Kiss. ההדגמה היתה בתוך חדר מקירות גבס, שבלע הרבה בס. כאשר שמעתי שאתמול הגיעו רמקולים כאלה לארץ, חשבתי שזו הזדמנות לפגוש את בעליהם. הבעלים הוא אודיופיל מאושר מירושלים, שכמובן לא נכח באולם התצוגה של סאבו אודיו.

הקיס הם רמקולים מוניטורים גדולים המוצבים על סטנד בצבע לקה שחורה ומבריקה. התיבה חציה בגימור עץ וחציה בשחור מבריק- יחד עם הסטנדים הם נראים כמו יצירת אומנות, הנלקחה מתערוכת אומנות מודרנית במוזיאון באירופה (הצילומים עושים עוול לרמקולים).
הרמקולים הוציאו קריאת התפעלות ממני ומבני הרגיל לראות רמקולים רבים בבית. נזכרתי בפעם הראשונה שראיתי את הרמקולים היפים ביותר (לטעמי)- הסונוס פבר גווארינרי. לקיס מראה מצודד והם לא פחות יפים מהגווארינרי. הרמקולים בנויים למעשה משתי תיבות נפרדות, כאשר את העליונה ניתן לצודד שמאל וימין, ולהגביה או להנמיך, לנקודת ולגובה האזנה האופטימאלי. בתיבה העליונה דרייבר קואקסיאלי שטוח, בתחתונה וופר קונוס בצורת קורי עכביש. בצד האחורי ווסת לבס ולטרבל, כל אחד בעל 2 מצבים.
האזנה הראשונה במינכן לא הפילה אותי מהכיסא, השניה בהרצליה, גרמה ללסת שלי ליפול. מחוברים לפליניוס היאטו ולנגן תקליטורים, ומורצים רק כיום וחצי, הם נשמעו כמו רמקולים full range, עם בס מלא, נוכחות ובמה פורצת גבולות (גודל הרמקולים והסטנד), צלילות ושקיפות מרשימים מאוד.

תומר

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
זה בא עם שטרודל תפוחים ?
:)
תמיד אהבתי את החברה הזו. אפילו המערכת סראונד שלהם נשמעת נפלא.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אוף.

מרוב ריר אני חושב שעשיתי קצר במקלדת.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
כמה עולה התענוג.......?
ניראה יפיפה.:p

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
באירופה 12 אלף אירו עם הסטנדים.

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
הסדרה של הרמקולים נקראת ע"ש

הצייר האהוב עליי ביותר

גוסטב קלימט

תומר יש מושג מה מחיר הדגם הגדול ?

נראה מרשים מאוד

כולל הנתונים

רק בשל חיבתי לצייר אגש לסאבו לשמוע

שבוע קריר אנשים

טוסקנה הייתה מעבר למדהימה

:D(lol):D

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
ציורים של גוסטב קלימט הגדול מכולם לטעמי

http://images.google.co.il/images?h...&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1

הייתי מוכר את כל ציוד האודיו שלי בשביל ציור קטן שלו

אבל לצערי זה לא מספיק
(sad)(sad)(sad)
:(:(:(
:כועס::כועס::כועס:

אגב יש בית אחד בישראל

(ללא שמות)

שבו ראיתי 3 מיצירותיו

המערכת אודיו לא הייתה משהו שם

:)

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

תמונות מצורפות

• kiss.jpg
    kiss.jpg
    KB 83.2 · צפיות: 424

morpheauss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
מדהים-אין ספק שויאנה עלו בכמה רמות עם הרמקול הנ"ל שדווקא נשמע גדול ומלא מאוד לגודלו וזאת עם במה/שקיפות/ופירוט שרק שמעתי עם אלקטרוסטאט

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור