iDizingof: השקת חנות שנייה של iDigital / אפל בדיזינגוף סנטר

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

א

אזרח פשוט

אורח
iDigital

החברה הזאת כמו אפל עצמה עם האף למעלה. המוצרים יקרים ובתור דילרים הם לא נותנים אחריות מלאה למוצרים שמוכרים. על אייפון בכלל אין מה לדבר כך שטוב שערן תור שמח אבל זו שמחת יחיד. מה יוצא לנו מהשמחה שלו לא מובן לגמרי. גם תגידו את האמת, מי עובד עם גרסה עברית של מערכת הפעלה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תמיד יהיה מי שיעבוד עם גרסה עברית והחברה חייבת לתמוך בכך.

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אני מקווה שעד שיביאו את האייפון יצעו כבר דברים טובים יותר ושאנשים לא יקנו אותו ויגרמו הפסדים לחברה.

פשוט בושה היחס של אפל והחברות הסלולריות וכל מי שמוערב בזה ללקוח הישראלי, גם רוצים לתקוע מחיר בשמיים וגם מביאים לנו אותו איזה שנה אחרי שאר העולם וגם כל הזמן דוחים.

יחס שלטעמי ממש לא מקובל.

לא יכול להיות ש NOKIA מוציאה מכשיר ויום אחרי הוא כבר בארץ ועם עברית, ואפל לא מסוגלת להכניס את המכשיר לארץ.

שלא לדבר על כך שהמכשיר מתחמם לאללה (תקראו גם ברשת שלל ביקורות למי שלא מאמין) ובעל איכות שיחה לא משהו(רמקול פנימי בינוני), סוללה שנגמרת מהר ואין אפשרות להפעיל במקביל מספר אפליקציות.

ובכל מקרה - המחיר בשמיים.

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
הייתי אומר שאתה מייפה קצת את העניינים עם נוקיה...

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
נכון, אבל עשה לי טובה
אפל הוציאה את האייפון לפני כמה שנים כבר!
ועדיין אין אותו בארץ!
לא בושה וחרפה?!
וגם שהתחילו דיבורים להביא אותו - שזה היה כבר במרץ או משהו, עדיין אין כלום!

כל חודש אני שומע "אוטוטו זה פה" - ובנתיים כלום.

NOKIA הוציאה את ה N97 ואנחנו קיבלנו אותו ממש מהר לדוגמא
ובכלל יחסית מכשירים שלהם ושל חברות אחרות מגיעים מהר לארץ.

מה שקורה עם אפל לדעתי הוא ביזיון, ותגיד מה שאתה רוצה, זה לא ישנה את זה והלקוחות בארץ (ואני לא הראשון שאומר את זה או חושב את זה) - די נמאס להם!

תחשוב שעכשו נניח YES היו עושים שידורי HD ובכבלים לא היה, וכל הזמן היו מבטיחים ועדיין שנה אחרי וכלום, מה אז?
אנשים לא היו נוטשים את הכבלים?

אני שקלתי לקנות את האייפון - ואיך שזה נראה עכשו, אני שוקל גם שיציאו לי אותו בחצי מחיר - לא לקנות אותו.
אני חושב שיש גבול לטיפשות שלנו כצרכנים ואנחנו לא צריכים לשתף פעולה עם כל דבר.
מבחינתי יבואן או יצרן שמתייחס אליי בזלזול - לא ראוי שאני אוציא גם שקל עליו.

אהה
ושים לב למה שקורה פה בכתבה ששואלים אותו לגבי האייפון "אני מעדיף לא להגיב", זה לא זלזול ?!
למה הוא לא מגיב???
לא לרמה שלו הלקוחות בארץ?
הוא מרגיש "ברמה גבוהה מידי" מכדי להתייחס?

ואל תתחילו למכור לי בולשיט של "יש דברים שאתה לא יודע" ובלה בלה
אני לקוח
אני קונה את המוצר
זכותי המלאה לדעת איפה המוצר תקוע ואיך זה שאני כבר יותר מחצי שנה שומע על המוצר ועדיין לא רואה אותו בשום חנות!!

נערך לאחרונה ב:

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
אתה צריך להפריד בין 2 דברים:
1. העובדה שעד עכשיו אין אייפון בארץ (באופן רשמי), שנתיים אחרי שהוא נולד.
2. העובדה שאף אחד (גם מ- IDigital וגם מהמפעילות הסלולאריות) לא מעז להוציא מילה מהפה בעניין

על העובדה שעד היום אין אייפון בארץ - אין לך מה להתעצבן. אם אפל העולמית לא סופרת אותך בתור מדינה, או בתור שוק רווחי ששווה לה להשקיע בו - אתה יכול לעשות שמיניות באוויר וזה לא יעזור. וצריך להדגיש ולזכור ש- IDigital זה לא 'אפל'. הם יבואנים. הם לא עובדים של 'אפל'. בגלל זה הם נקראים IDigital ולא Apple Store. בגלל זה גם אסור להם לעשות שימוש בלוגו של החברה - חוץ משלט קטנטן שכתוב עליו Premium seller. אז שוב - אם אפל העולמית לא סופרת את מדינת ישראל, כמו שהיא לא ספרה אף מדינה בעולם חוץ מארה"ב כאשר הדור הראשון של האייפון יצא - אין לך מה לעשות עם זה. הם כנראה יודעים מה הם עושים.

לגבי הדבר השני, שאף אחד כאן בארץ לא מוכן לדבר על זה: זה כבר בזיון ברמה אחרת. לא יכול להיות מצב שההכרזה על המכשיר הייתה בכל כלי תקשורת אפשרי, כל הזמן אנחנו מקבלים פיסות קטנטנות של מידע שאיכשהו דלף החוצה, ושלושת המפעילות הסלולאריות וגם IDigital החליטו לגזור על עצמם איזו תענית שתיקה - ואף אחד לא מעיז להוציא מילה מהפה! כאילו הם מפחדים מאפל, או שהטילו עליהן סנקציות אם הם יעזו לדבר.
לא זוכר שום מקרה כזה בעבר, כולה מדובר על טלפון סלולארי, לא בסודות הגרעין שלנו.

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
נו מה אני אומר?
איך שלא תסתכל על זה - זה ביזיון!!

אני ממש לא אוהב יחס כזה
אני לא חושב שמשהו כמו 20 או 30 אלף איש או כמה שלא יהיה, שרוצים לקנות את המכשיר, לשלם איזה 5 אלף או משהו כזה עליו, צריכים לזכות ליחס כזה מזלזל!

פשוט בושה וחרפה וחבל שככה מתייחסים

כל ההתנהלות שהייתה פה עם ה IPHONE מזכירה "שוק" ולא מכובד בכלל.

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
הצליח להדליק אותי החוצפן.
מילא לעקוף בסיבוב את השאלה לגבי הביזיון של מערכת ההפעלה (שאלה: מדוע ולמה? תשובה: עזובת'ך! בוא נסתכל על דברים לא קשורים כמו השוואה לאחרים!), מילא חירטוטים לגבי האייפון (לא מעניין אותי אישית), אבל התשובה לגבי מדוע המכשירים כ"כ יקרים:
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]"רמת השירות שלנו בחנויות, הדרכות והרצאות חינם, מעבדות ואנשי מקצוע שנותנים תמיכה ללקוחות – לכל הדברים הללו יש עלות במיוחד במדינת ישראל"[/FONT]
אז מר מנכ"ל Idigital: לא מעניין אותי!!! מתי יבואנים חצופים יקלטו שהתירוצים האלו לא מעניינים? מה קרה, מחוץ למדינת ישראל זה בחינם? בארה"ב, היכן שרמת השירות "טיפה" יותר גבוהה, זה לא עולה? ונניח שכן. מה פתאום לגלגל את זה על הצרכן? מה, אם אני סתם רוצה לקנות אייפוד בחנות 'באג' אני צריך לסבסד את הקרקס המתרחש בינתיים בחנויות Idigital? ואם תרצה להביא לשם גם מופעי זיקוקים וקוסם גם אותם תממן דרך העלאת מחירים??
התירוצים האלו מדליקים אותי. כנ"ל לגבי מיסים, שכנראה בחו"ל אין.
מסקנה: להזמין מ- Ebay ולחנך כמה שיותר אנשים לעשות זאת. המשלוח זול, ואחרי מיסים והכל (ולא תמיד מיירטים את כל החבילות) זה יוצא יותר משתלם מלקנות אצל גזלנינו המקומיים.

נערך לאחרונה ב:

gabriel

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
יקירי,
גם אני ביקורתי מאד כלפי אפל אבל כדאי שנזכור כולנו. זאת חברה מסחרית שפועלת בשוק תחרותי. לכן, אף אחד לא מחייב אותנו לרכוש את המוצרים שלה והיא לא מחייבת אותנו לרכוש ממנה. לא צריך להיעלב. כדאי לקחת הכל בפרופורציה. אני מציע שמי שלא מרוצה מאפל ומוצריה שלא יקנה אותם.

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
מדוע לא יקנה אותם? שיקנה אותם. ב- ebay.
הביקורת שלי הינה כלפי היבואן וספציפית כלפי תגובותיו.
אישית, אינני קונה מוצרי Apple כלל מכל מיני סיבות, אבל הם לא העניין כאן.

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אפל עצמם גם לא כאלו "תמימים", מה אתם חושבים שהם לא יודעים מה הולך פה או בשווקים אחרים?

חוץ מזה, לטעמי המוצרים שלהם "מנופחים באגו" ויש בהם מעט, אני אישית לא הבנתי מעולם למה לשלם עבור מחשב אפל פי כמה מאשר מחשב PC רגיל ועוד לקבל מחשב חלש יותר (מעבד חלש יותר, כרטיס מסך מיושן יותר וכו'), הם לוקחים משהו ועוטפים אותו יפה ומוכרים לנו, בפועל אתה משלם עבור העטיפה ולא עבור התוכן.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני רוצה להוסיף כאן כמה נקודות משלי:

נוקיה מגיעה לארץ באיחור מול חו"ל הרבה יותר מרוב המכשירים של אפל (נכון האיפן עדיין לא כאן וזה "נ" גדול) אבל רוב המוצרים מגיעים לכן ממש לאחר יצאתם בחו"ל

עדכון מערכת ההפעלה הגיע לארץ ממש לפי כל העולם המערבי (אומנם במספר קטן של העתקים וגם זה "נ" גדול כי הפרסום הביא קהל שלא יכל לרכוש) וכעת לאחר כמה ימים יש אותה במלאי (ואפילו במחיר סביר יחיסית).

לגבי המחיר אני מאמת לא מבין למה צריך להיות הפרש מול מחירי אירופה, אך גם מוצרי נוקיה שנמכרים בארץ דרך היבואן הרשמי יקרים מאוד ממחירי חו"ל (גם למוצרי אפל יש יבואנים מקבלים למי שרוצה)

לגבי כך אם מוצר של אפל לא משתלם לאדם מסוים או כן - זה באמת סוביקטיבי, אבל להגיד שמוצרי אפל איטיים ומיושנים זה לא מדויק לחלוטין בלפטופ שלי (מקבוק פרו) יש מפרט מתקדם שכולל בין השאר: מסך LCD עם תאורת LED, מקלדת מוארת וזיכרון מסוג DDR3 - כמה לפטופים יש מפרט כזה בארץ ואלו שיש יקרים יותר מהמחשב שלי (מול מחיר הרכישה בארץ).

להגיד שהכול טוב בנושא אפל בארץ זה לחלוטין רחוק - אבל חלק המתגובות כאן אין כלל ביסוס

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
ולא לשכוח שאפל גרמו לעכבר להיות מה שהוא היום...

מ

מיקי

אורח
איביי

הצליח להדליק אותי החוצפן.
מילא לעקוף בסיבוב את השאלה לגבי הביזיון של מערכת ההפעלה (שאלה: מדוע ולמה? תשובה: עזובת'ך! בוא נסתכל על דברים לא קשורים כמו השוואה לאחרים!), מילא חירטוטים לגבי האייפון (לא מעניין אותי אישית), אבל התשובה לגבי מדוע המכשירים כ"כ יקרים:
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]"רמת השירות שלנו בחנויות, הדרכות והרצאות חינם, מעבדות ואנשי מקצוע שנותנים תמיכה ללקוחות – לכל הדברים הללו יש עלות במיוחד במדינת ישראל"[/FONT]
אז מר מנכ"ל Idigital: לא מעניין אותי!!! מתי יבואנים חצופים יקלטו שהתירוצים האלו לא מעניינים? מה קרה, מחוץ למדינת ישראל זה בחינם? בארה"ב, היכן שרמת השירות "טיפה" יותר גבוהה, זה לא עולה? ונניח שכן. מה פתאום לגלגל את זה על הצרכן? מה, אם אני סתם רוצה לקנות אייפוד בחנות 'באג' אני צריך לסבסד את הקרקס המתרחש בינתיים בחנויות Idigital? ואם תרצה להביא לשם גם מופעי זיקוקים וקוסם גם אותם תממן דרך העלאת מחירים??
התירוצים האלו מדליקים אותי. כנ"ל לגבי מיסים, שכנראה בחו"ל אין.
מסקנה: להזמין מ- Ebay ולחנך כמה שיותר אנשים לעשות זאת. המשלוח זול, ואחרי מיסים והכל (ולא תמיד מיירטים את כל החבילות) זה יוצא יותר משתלם מלקנות אצל גזלנינו המקומיים.

שלום רוי.
לידיעתך, באיביי האייפון יקר מאוד,ניתן לקנותו בחנות האינטרנטית של אפל במחיר של $199,$299 בהתאם לזיכרון הרצוי.

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
אתה מודע לעובדה שהמחירים שמוצעים באתר של Apple הם מחירים בהתחייבות לחבילה, נכון?

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
עזובת'ך אייפון, הוא לא משווק בכלל בארץ. קבל אייפוד- טאצ' באיביי:
http://cgi.ebay.com/Apple-iPod-touc...yers?hash=item27ab76cbd0&_trksid=p3286.c0.m14

ובזאפ:

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=715804

אני אקצר לכם את הכניסה ללינקים. ב Ebay המחיר הוא 150 דולר לפני משלוחה, שהם 570 ש"ח. אפשר למצוא יותר בזול, זה סתם הראשון שמצאתי שנמכר חדש באריזה ולא משומש.
בזאפ? רוב החנויות מוכרות בסביבות ה 1350 ש"ח. אלו ש'חותכות מחירים'- 1150.
הפרשים בין מחירי מחשבים (ניידים ונייחים) תמצאו בעצמכם.
Need I say more?

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
רוי ,
זה מוזר שהחנויות שמוכרות בארץ עם אחריות של אידיגיטל (כמו באג) מוכרות אותו ב 999 ש"ח
והחנויות שמוכרות אותו במחיר יקר 1300- 1400 ש"ח זה יבוא אישי שלהם :)

אם אתה רוצה להשוות מחיר של מוצר רשמי בארץ תשווה אותו למחיר רשמי בחנות אפל 229$

זה שסוחר ב Ebay קונה כמות גדולה ומצליח להוריד מחיר, או מוריד מחיר ע"י דרך אחרת כל הכבוד לו וחבל שיבואנים הקטנים בארץ לא יכולים (לא רוצים) לעשות זאת :) בכל אופן זה לא קשור לאידיגיטל.

אבל יש הפרש מחירים גדול (ענק) עבור מוצרי מק וזה גם מול המחיר הרשמי באירופה וזה לחלוטין לא בסדר.

א

אורח

אורח
למה אני צריך להשוות למחיר של אפל אם איידיגיטל לא חנות רשמית?
אמנם מוכר פרימיום, אבל עדיין לא חנות רשמית. די למרוח, שיורידו מחירים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור