מצלמת וידאו קנון HF S10 - חדה ומפורטת, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

broitman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כרגיל יופי של סקירה
ו...כרגיל בחו"ל חצי מחיר (כולל משלוח)

סיפור
חשקה נפשי בשעון חדש
אהבתי נורא דגם כלשהו של סייקו
הלכתי לרויאלטי, (למי שלא יודע הוא היבואן) שאלתי כמה?
אמרו (ולא מיצמצו) 3200 ש"ח וזה שלך
בדקתי באיביי
1440 ש"ח כולל מישלוח
קראתי פידבקים, מישהו יום קודם פירסם
שקיבל שעון כמו שלי, וכולו שבחים
הזמנתי
אחרי חמישה ימים השעון נחת אצלי
5 ימים, כן זה לא טעות
והמוכר בלי שביקשתי כתב על האריזה 90 דולר
(בימקום 370 )
בקיצור אחרי שהדואר עשק אותי והמדינה עשקה אותי
יצאתי ב-1600 ש"ח
עכשיו תעיפו מבט שוב למעלה ותזכרו כמה ביקשו בישראל

אההה...וכן, אין מכס על שעונים!
קניה מהנה

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
גם הדגם הקודם HF100 היה מוצלח מאוד.

דורון

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
נכון שהמצלמה בארץ יותר יקרה מבחו"ל אולם אתה שוכח שבמחיר בארץ אתה מקבל את התרגום של הוראות ההפעלה (ומרבית הישראלים לא מבינים אנגלית טכנית) וגם אחריות של 3 שנים בארץ (אם אתה קונה מהיבוא של קרט). אני חושב שבמקרה של תקלה תשמח מאוד שיש לך אחריות כזו.

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
באמת?
בהינתן שהמחיר הוא מחצית, אם המכשיר מתקלקל אני קונה עוד אחד. שישמרו את האחריות לעצמם. מי שלא יודע "אנגלית טכנית" (מה זה טכנית, לפחות ספר לימוד מהטכניון) שישאל חבר שיודע. תירוצים למדוע המחיר כפול יש מכאן ועד הודעה חדשה. למה, במדינות אחרות אין אחריות? ותרגום (היכן שלא דוברים אנגלית)?
בהינתן חוצפתם של חלק לא קטן מהיבואנים, שנוהגים כאחרוני הבסטיונרים, לחנך את הציבור לקנות ב- E-bay זו שליחות ומצווה.

א

אורח

אורח
סיקור טוב
עדיף לפי דעתי את המצלמות וידאו של סוני SONY XR500V גם 12 מגה פיקסל בסטילס גם מצלמת HD וגם 120 ג'יגה
יש גם את ה520 שמגיעה עם 240 גי'גה

א

אורח

אורח
roy צודק

מסכים לחלוטין עם roy. מנסיוני, גם כאשר יש אחריות של קרט עדיף לא להשאיר שם את המצלמה. בעבר, השארתי שם מצ מצלמת סטילס לתיקון והדבר היחידי שהשתנה כשקיבלתי את המצלמה היה הframe counter שלה שקפץ בכ- 4000 פריימים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כיום ניופאן נותנים את האחריות למוצרי קנון. אי לכך מה שטענת רלוונטי אולי לעבר אבל ההווה אמור להיות שונה.

ניופאן נחשבת לנותנת שירות מעולה.

vamos650

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ביקורת עיניינית ומעולה, אהבתי בעיקר את דוגמאות הצילום שהיו חסרות לי בביקורות אחרות (בעיקר בתוך הבית, אזור בו אני מבצע את רוב הצילום).
תודה ליאור, מבחינתי סגרת את הפינה וה HFS100 , תהיה המצלמה הבאה שלי (כמובן שבקנייה בחו"ל ואחרי שהמחיר ירד קצת).
מה שלי חסר במצלמה זה DOCK שבו ניתן להניח את המצלמה ולהטעין אותה בו בזמן שמורידים את התוכן ובלי כבלים וכ"ו, אבל מה לעשות ואף אחד לא מושלם...

guylevy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני מנסה להבין משהו...

רכשתי עכשיו את הדגם שנקרא HF200 שאגב, נראה פיזית מאוד דומה.
מעבר לכך - המפרט הטכני נראה לי זהה לחלוטין, כולל איכויות הצילום, רזולוציות וכו'.
הזום האופטי אצלי אפילו גדול יותר x15

המחיר ששילמתי - 3500 ש"ח.

למה ההבדל הגדול במחיר ??

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היי גיא, תתחדש...
החיישן של LEGRIA HF200 קטן יותר, הוא בגודל 1/4 לעומת 1/2.6 ב- HF S100, זה ההבדל העיקרי, ב- HF S100 הוא מכיל 8.59 מגה פיקסל לעומת 3.89 מגה פיקסלים ב- HF200. כמו כן, ה- HF 100 מעט רגישה יותר לאור נמוך.
העדשה שונה (כנראה איכותית יותר בדגם היקר).
צילום סטילס - רזולוצייה נמוכה יותר.

guylevy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אחלה, תודה ליאור.
אני בינתיים מאוד מרוצה מאיכות הצילום שלה אבל אני עדיין מנסה ללמוד את הדרך הטובה ביותר להעלות את הסרטים ממנה לאתר שלי...
הפורמט הזה של AVCHD עושה לי (וכנראה לא רק לי) הרבה כאבי ראש.
בהזדמנות שנתראה (אתה מגיע לאירועים הקרובים..?) תסביר לי את הדרך היעילה ביותר.

גיא.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בכיף.
אין הרבה ברירות, תצטרך לבצע המרות פורמטים בדרך, פורמט AVCHD לא ממש מיועד עבור האינטרנט, אבל אתה גם לא צריך את כל האיכות שלו עבור הצגה באתר.
את העריכה, רצוי לבצע ב- AVCHD ולאחר מכן, לבצע המרה (לפורמט WMV לדוגמא) תוך כדי גם הורדת רזולוציה שמתאימה לנגן שבאתר.

guylevy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש לך המלצה לממיר טוב, ולא אכפת לי לשלם כמה שקלים...?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תבדוק קודם, אולי תוכנת העריכה בה אתה משתמש, מאפשרת לייצא קובץ בפורמטים ורזולוציות שונות.

אם לא, תוכנת AVS4YOU תעשה את העבודה.
http://www.avs4you.com/AVS-Video-Converter.aspx

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור