פלזמה LG 42PQ70BR - ביקורת

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: פלזמה LG 42PQ70BR - ביקורת

ג

גבי52

אורח
איך היא מתמודדת עם צריבה?

az1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אהבתי את הפשטות של הבקורת
האם אתם מתכננים בקורת 50 אינצ fhd מהסדרות החדשות ?
בכל מקרה נראה לי שניתן לקבל כאן איכות בפחות כסף , ואת העודף להשקיע בסטריאו
(Y)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
המסך הזה מסתדר לא רע עם ענין הצריבה, לאחר צפיה בת שעה באותו הערוץ, נשארת חותמת של הלוגו על המסך, אבל זה עובר בצפיה רגילה, נראה שהם השתפרו בענין.
נבדוק לגבי סקירות נוספות.

א

אורח

אורח
פיליפס

ליאור - האם אתה יכול להביא ביקורות על דגמי פיליפס 8404 ו 9803 ?
הי

Roi232

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ליאור, בהקשר לחוסר הסקארט והs-video בדגם -
האם יצא לכם לחבר מתאם/כבל סקארט לקומפוננט(ממיר פסיבי) ולבדוק אם האיכות טובה מקומפוזיט או לפחות משתווה לs-video?
יש המון חלקים כאלה ברשתות החשמל ובמידה והם מסוגלים לתת תמונה ברמת s-video שווה לרכוש אותם.

A.B

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כן באמת היה נחמד פה לראות ביקורת על אחד הדגמי על של פיליפס או דגמי על של מותגים אחרים

sharonmale

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
צריך אולי לעשות יותר ביקורות באיזור ה 4000 עד 5000 42 אינץ' לישראלי הממוצע.
משהו כמו מבחן השוואתי בין מספר חברות,לא רק מסכים/מקרנים מ6000 ומעלה .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אנחנו משתדלים לגוון ככל האפשר בדגמי טלויזיות שנסקרים באתר.

ליאור, בהקשר לחוסר הסקארט והs-video בדגם -
האם יצא לכם לחבר מתאם/כבל סקארט לקומפוננט(ממיר פסיבי) ולבדוק אם האיכות טובה מקומפוזיט או לפחות משתווה לs-video?
יש המון חלקים כאלה ברשתות החשמל ובמידה והם מסוגלים לתת תמונה ברמת s-video שווה לרכוש אותם.

מתאם פסיבי מכבל סקארט אל קומפוננט לא יעבוד בארץ, משום שהממירים של YES ו- HOT מוציאים אות RGB דרך הסקארט, רק ממיר אקטיבי (טרנסקודר) יכול להמיר אות RGB אל קומפוננט.
חיבור דרך טרנסקודר, אמור לתת תמונה טובה יותר מ- S-VIDEO.

sharonmale

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אני לא רוצה לבאס,
לבנתיים האתר הזה-זה האתר שלמדתי ממנו וקבלתי הכי הרבה !!
בסך הכל נותן הצעות לשיפור ושדרוג....
אני גם רוצה להסביר את עצמי קצת יותר ,בן אדם מחליט שהוא קונה מוצר מסויים וקובע לעצמו סכום ,נניח מחשב נייד ואז הוא ניגש לאינטרנט ובוחר בהצעה הכי משתלמת בשבילו(ויש המון מבחנים השוואתיים עם יחס של השקעה ותמורה+מחשב מנצח וכו'),אם נניח חשוב לו זמן בטריה או גודל מסך וכו' וככה הוא בוחר.
העניין הוא שכאן כמעט כל הביקורות נוגעות בפלח השוק שהתקציב שלהם "בריא יותר",בעוד שרוב האנשים משקיעים פחות מהסכומים האלו(זה לא שאני לא חולה גאדג'טים,אני קורא את הכתבות פה בשקיקה)
אבל אני חושב שפשוט מאוד,אם היו פה מבחנים השוואתיים בסכומים של 3500 עד 5000 בערך, זה היה עוזר להרבה יותר אנשים(מה שנקרא ה"עמך").
שבLCD זה היה יכול להתבטא,
ב-"לי חשוב שחור עמוק יותר מאשר מסך גדול " ואז מישהו יורד מ37 אינץ' ל32
או "לי לא חשוב הרמקולים כי יש לי מערכת קולנוע ביתית "וכו..
וככה נכנס מישהו לאתר עם תקציב X ומחליט מהם הדברים שהכי חשובים לו ובוחר לו מסך.
והכי חשוב שיהיו מספר טלוויזיות למספר תקציבים,נניח 3 LCD מחברות שונות בסכומים 3000 עד 4000
ועוד 3 LCD מחברות שונות בסכומים של 4500 עד 6000 וככה לא מקפחים שום תקציב ושום חברה.

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
סקירה על מותגי מדביקה טובים\ופחות טובים:
שלום שמי הוא שי, ואני מציע לך כאחד שמתמצא מאוד בכל תחום ה-LCD והפלסמה לערוך גם סקירות על מוצרים המכונים "מותגי מדביקה" כגון: SANSUI, Fujicom VHESTEL BEKO ואחרים בכדי שהלקוחות הפותנציאלים שהולכים ליקנות עתה את מסך ההקרנה החדש שלהם, ואין בירשותם את הסכום הדרוש לרכישת מסך של חברה מוכרת יותר יוכלו לדעת פחות או יותר מאילו מותגי מדביקה להיזהר יותר מאחרים, וגם על מה צריך לשים לב כאשר רוכשים מותגי מדביקה.

אני גם מציע שביקורת זו תהיה בוידאו בכדי להמחיש את העניין.
בתודה מראש: שי.

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
ביקורות על מסכי LCD של SHARP:
שאלתי הנוספת אליך היא מדוע אתם לא עורכים סקירות על מסכי ה-LCD של SHARP הנחשבים לטובים בעולם?

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
מסך ה-LCD הטוב בעולם!: SHARP AQUOS XS Series.
לאחרונה ראיתי את מסך ה-LCD מסדרת XS של שארפ בתערוכה טכנולוגית שנערכה ביפן ונדהמתי מעושר הצבעים, חדות התמונה, והניגודיות המדהימה עליה מצהיר היצרן של 1.1000,000. שאלתי אליכם היא האם אתם מתכוונים לערוך ביקורת על הסדרה הזו בעתיד הקרוב?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום MAX, אתה עוסק בתחום?

א

אורח

אורח
כמה שאלות חשובות

נראה לי שהרבה אנשים רוצים לדעת, כמובן לדעתך בהשוואה לpv80 שהיא דור קודם איך הטלויזיה הזו? ועוד כמה שאלות:)
א.תוכל לפרט בנושא הצריבה יותר?
ב. תוכל לפרט יותר על איכות התמונה כאשר חיברת בחיבור hdmi וראית שידורים רגילים.
ג.יש את הpq300 שלפי הנתונים נראת זהה לטלויזיה הזו רק ללא יכולת אלחוט ונגינת סרטים דרך usb האם יש עוד הבדלים בין השתים?

ה

frosti7

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הכל טוב ויפה..

ותודה על הביקורת אבל עם כל הכבוד, איך השחור ביחס לסדרות החדשות של פנסוניק ולקורו 42 הישן?

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
לשאלתך "ליאור קרן" {האם אני עוסק בתחום?} ובכן אני בודק במסגרת הזמן הפנוי שיש לי תוכנות וציוד לאנשים עם מוגבלויות {לקויות ראיה בעיקר}, וובנוסף את כל תחום הצגים הן למחשב והן לטלוויזייה. מכיבן שגם אני כבד ראייה אני יודע מניסיוני האישי עד כמה קשה למצוא מוצרים שייתאימו לי ולאנשים הסובלים מלקות כזאות או אחרת בראייתם.

בנסגרת הבידקות שאני עורך על צגים הן למחשב והן לטלוויזייה אני נעזר בגופים ובחברות המובילות בישראל כגון: "תשר געש אופטיק", "Lets Talk", "אומניטק" "יניר מערכות" ועוד.

בנוסף על כך אני משדתל ליקרוא את רוב הסקירות המבוצעות באתרי האינטרנט הישראלים, והבינלאומיים, ולאחרונה בתאריך ה-6.5.09 השתתפתי גם בתוכנת "הגראג' גיקס" באתר "נענע10" אשר במסגרתה הצגתי גאג'טים {חפיצים} לאנשים הסובלים מלקויות ראייה.

לפיכך כאשר אני בא לבדוק מסך כזה או אחר אני יודע במידה רבה של ביטחון כי מדובר במוצר איכותי בעל תמונה חדה וברורה קונטרסט חזק, וצבעים בוהקים ומדייקים.

נ.ב: איני קשור בשותפות כזאות או אחרת עם אף חברה, אלה עושה זאות מיוזמתי האישית ולהנאתי בלבד וללא כל תמורה כספית כולשהי!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נעים מאוד, טוב לשמוע על אנשים כמוך.
לגבי פרמטרים כמו "קונטרסט חזק וצבעים בוהקים ומדוייקים", מעניין אותי לדעת, האם במקרה של לקות ראייה, תהיה העדפה לצבעים בוהקים יותר מהרגיל וניגודיות מעט יותר מוקצנת?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
השחור של פיוניר קורו עדיין טוב יותר בהשוואה למסכים רבים, כולל דגם ה-LG שבחנתי וגם דגם PV80.
השחור של 42PQ70BR דומה יותר לזה של פנסוניק PV80, אם כי הוא "רגיש" לתאורה חזקה בחדר ומעדיף צפיה בתנאי חשיכה.
לגבי צריבה, לא נתקלתי בבעיות מיוחדות בתחום הזה, בדקתי אותו בתנאי צפיה מקובלים, ביצעתי מספר בדיקות גם עם לוגואים לבנים, נראה שהוא מתפקד בתחום זה בדומה לפנסוניק המקבילה.

מבחינת תמונה, הפנסוניק בהחלט "נותנת פייט" עם איכות תמונה טובה מאוד, ל- LG PQ70BR יש יתרון בפרטים מסביב כמו עיצוב, קישוריות USB ו- BT, תפריטים וכו'.

בשידורי טלויזיה רגילים, יש עדיפות ברורה לחיבור דרך HDMI בהשוואה לקומפוזיט, עם תמונה חדה ומפורטת יותר.
לדגם פלזמה PQ300 יש גם חיבורי סקארט שמהווים יתרון עבור בעלי ממירים רגילים של YES או HOT.

בתגובה ל:
נראה לי שהרבה אנשים רוצים לדעת, כמובן לדעתך בהשוואה לpv80 שהיא דור קודם איך הטלויזיה הזו? ועוד כמה שאלות:)
א.תוכל לפרט בנושא הצריבה יותר?
ב. תוכל לפרט יותר על איכות התמונה כאשר חיברת בחיבור hdmi וראית שידורים רגילים.
ג.יש את הpq300 שלפי הנתונים נראת זהה לטלויזיה הזו רק ללא יכולת אלחוט ונגינת סרטים דרך usb האם יש עוד הבדלים בין השתים?

ה

ותודה על הביקורת אבל עם כל הכבוד, איך השחור ביחס לסדרות החדשות של פנסוניק ולקורו 42 הישן?

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
אני מודה מאוד על שאלתך בונשא ובכן הנה תשובתי: אנשים הלוקים בראייתם מטבע הדברים רגישים יותר לכל מה שקשור לפירוט ולקונטרסט של התמונה המוצגת. לפיכך חשיבותם של הן של רמת הצבעים וההבדלים בינהם חשובה שבעתיים. אנשים הסובלים מלקויות ראייה מעדיפים בנוסף על כך שיהיה הבדל כמה שיותר חד וברור בין צבע לצבע כך שיהיה יותר קל להם להבחין בין הדמויות השונות המוקרנות על המסך.

העיין של כבד הראייה אינה סלחנית במיוחד ויש מקרים רבים בהם גם רמת הריצוד של הצג או רמת הקרינה שהוא פולט עשוייה ליגרום לאי נוחות בשימוש בו לאורך זמן, ועלולה במיקרים מסויימים לגרום אף לתחושת דמע קלה ואף לכאבי רואש בדרגות שונות של עוצמה.

אני אישית נתקלתי לא פעם בצגים שפשוט היו בילתי ניסבלים לצפייה: אחד כזה הוא ה-JTC 17 אינץ' מסוג CRT אשר שירת אותי למשך תקופה קצרה. בנוסף על כך היות וכבדי ראייה סובלים יותר מתופעות של סינבור הצג המוצע חייב להיות בעל ציפוי מאט ולא מבריק כמו שקורה לעיתים קרובות במחשבים ניידים, ובצגים שונים כמו ה-HP שסקרתם לפני כשנתיים.

במסגרת הבדיקות שערכתי בנושא אילו הצגים המומלצים ביותר לכבדי ראייה:

DELL 2408WFP
ViewSonic VA1912w
ViewSonic N2640W
ViewSonic VP2250wb
ViewSonic VP2650wb
Samsung T26
FujiCom LC22G72+DVD
FujiCom LC26G72
SANSUI LCT42SDFT
SHARP AQUOS LC-26AD5E
SHARP AQUOS LC-32D65
SHARP AQUOS LC-42X20E
SHARP AQUOS LC-46DH77E
וכן מסכים נוספים של החברה שלא כאן המקום לפרטם
צגי המחשב של זירוקס שהצגתם לפני כשנה

צגים לא מומלצים
רוב צגי ה אל סי די של מאג אשר פחות מתאימים לצפייה מבסמכי טקסט

מקווה שעניתי לשאלתך

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור