757AI PIONEER

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מישהוא יכול לאמר לי איפוא אפשר להשיג הדגם הנל,במחיר מציאה ?תצוגה או יד 2?(אפילו לחזור אלי בפרטי)כבעל ריסיוור פיוניר AX5I שעוד לא נהנה מהI LINK ויש לי אותו כבר 4 שנים אולי הגיע הזמן......:)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש לך דיסקי SACD או DVD AUDIO? בסרטי DVD רגילים לא יהיה יתרון מיוחד.

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש לך דיסקי SACD או DVD AUDIO? בסרטי DVD רגילים לא יהיה יתרון מיוחד.
ליאור מה שלומך,למען האמת אין לי מה שציינת,אני משתמש בדיסקים רגילים(צ"נג"ר)אך רוצה לישמוע בדיוידי דרך הסאונד של הפייר וויר(I LINK)האם שמעת את זה וניראה לך שזה לא מצדיק מאמץ?(וכסף...)כלומר זה לא הרבה איכותי מהאופטי והקואקסייאלי?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ראה הודעה בפרטי

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ראה הודעה בפרטי

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
פשוט לשאלתך,פיוניר הפסיקה בייצור הI LINK ,מפני שזה לא תפס בשוק ,והמכשירים החדשים לא כוללים טכנולוגיה זו,והטכנולוגיה המחליפה הינה של הHD MI 'כך שמי שיש לו ריסיוור עם I LINK ,כמוני שווה לו ליבדוק מציאות של DVD של פיוניר עם I LINK ,מאשר להחליף ריסיוור לHDMI .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בדיסקים רגילים / DVD לא תקבל שום יתרון דרך I-LINK לעומת יציאות הקול האופטית או הקואקסיאלית.

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בדיסקים רגילים / DVD לא תקבל שום יתרון דרך I-LINK לעומת יציאות הקול האופטית או הקואקסיאלית.
ליאור,מעניין אותי אם אתה אומר זאת מניסיון עים המכשיר ושמעת אותו בI LINK ,?כי מבחינת המניואל של החברה הנושא כניראה קצת נופח מעבר למידה?....

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא שמעתי, אבל מדובר בביט מול ביט... מה כתוב במנואל על זה?

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא שמעתי, אבל מדובר בביט מול ביט... מה כתוב במנואל על זה?
לי ניראה שקצת הימעטת באיכות חיבור זה ,אני מציע שתריץ חיפוש בגוגל על נושא זה של I LINK ואני מצטט רק מיספר שורות"The i.LINK interface makes it possible to connect the receiver to i.LINK-equipped components such as a DVD player
with a single cable and enjoy multichannel digital audio from SACD and DVD-A discs (if the player is compatible
with these outputs), as well as digital audio from DVD-Video, CD and Video CD discs.
In addition to simplified connection, jitterless audio is possible with Pioneer’s PQLS* technology when playing DVDAs,
audio CDs and SACDs. By suppressing jitter, deterioration of audio quality is minimized and digital audio of the
highest quality is realized.
*PQLS (Precision Quartz Lock System) [rate control]
Technology for high-precision transmission of digital audio over the i.LINK interface enabling jitterless digital-toanalog
conversion using a precision quartz in this receiver.
To make this feature work, it is only necessary that this receiver and one rate-control-compatible player are alive on
the i.LINK network.
Other advantages of using i.LINK include ‘smart’ features such as automatic configuration and automatic function
selection—start playback on a i.LINK-equipped component and the receiver automatically selects the component
for input

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הם טוענים לצמצום JITTER בפורמטי SACD, DVD AUDIO, CD, אתה לא משתמש בשניים מהפורמטים ואני בספק אם תרגיש בשיפור ב-CD.
מלבד זה, בסרטי DVD לא ממש יהיה שינוי...

אני לא אומר לך מה לקנות, אבל אם אתה מצפה לקבל שינוי גדול תמורת הכסף שתוציא, לא בטוח כלל שזה יקרה.

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כניראה שתאורתית אתה צודק,אך אם כך למה ליקנות HDMI ,חוץ משיפור בתמונה?הרי גם שם אם כך אצטרך לירכוש דיסקים של סופר אודיאו סידי ודיוידי אודיאו כדי ליהנות מהסאונד של הHDMI ?במקביל לI LINK ?או שההקבלה לא מוצלחת?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא קשור בכלל, HDMI מיועד לשני תחומים:
1) העברת אות וידאו דיגיטלי (שלא צריך לעבור המרה לאות אנלוגי בדרך).
חלק גדול ממכשירי ה-DVD מסוגלים לעשות UPSCALE לוידאו רק דרך HDMI
2) אודיו, העברת אות דחוס או PCM
מכשירי ה- Blu-ray החדשים ביותר יודעים גם להעביר אותות אודיו HD דרך HDMI (בתקן 1.3).

בוא נאמר שאם הכוונה שלך היא לשפר את אות האודיו, יש דרכים אחרות מוצלחות בהרבה.

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נידמה לי שלגבי סעיף 2 אצלך,בטענה לגבי האודיאו הדחוס בהעברה בHDMI ,בטכנולוגיה שלI LINK ,הסאונד גם מועבר ללא המרה נוספת מאנאלוג לדיגיטל אלא ישירות דיגיטלי.ומניעה של תופעה של מה שניקרא ג"יטרים שניגרמת אם אני לא טועה בעצם הסיבוב של הדיסק.כמובן ששורה תחתונה מה שקובע זה איך זה נישמע לאחר ההסברים הטכניים ,ברמקול ,ולאוזנינו.כלומר בHDMI לטענתך הסאונד עדיין דחוס,מה שאני לא בטוח במקרה הזה.את זה יוכל לתת לנו עדות ממקור ראשון(בבדיקת כול מיני מקורות....)רק בעל 2 מכשירים של פיוניר בטכנולוגיה זו ולהאיר עינינו(וגם אוזנינו ..)במקרה זה.ואולי נתתי רעיון להשוואה בין 2 הטכנולוגיות שיכולה להיבדק?(אפשר להיעזר בט"ר(איתן או יוסי)לגבי הבדיקה .מהסידרה של VSX-AX4 כבר עברו לHDMI .

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בשני החיבורים האות נשאר דיגיטלי ולא עובר המרה כמו בחיבור אנלוגי.
זו הסיבה שאמרתי לך שלא אמור להיות הבדל בינהם.
איפה כתבתי שב-HDMI הסאונד עובר דחוס? החיבור עצמו לא משנה את האות (הפורמט קובע אם מדובר באות דחוס או לא).

שוב, אתה מצפה שסוג החיבור יעשה לך את ההבדל, אתה משווה חיבור דיגיטלי מול חיבור דיגיטלי שלא אמור להיות בינהם כלל הבדל.

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
ליאור ואדיקט, אייץ די אם איי מאז ומעולם היה מיועד גם לאודיו, ה"אם" מציין מדיה. אבל יש כמה דברים להזכיר, ראשית, אייץ די אם איי תומך בפורמטים של אודיו רזולוציה גבוה, הדורות הבאים של די טי אס ודולבי דיגיטל, שמגיעים עם סרטים ברזולוציה גבוהה, את זה לא ניתן להעביר בממשק האופטי או הקואקסלי או המיוחד של פיוניר. הסיבה לכך אגב, היא לא טכנית. הסיבה היא שפורמטים חדשים אלו מכילים בילט אין מערכת לניהול זכויות יוצרים. שאמנם זה די מעצבן אבל ככה זה. הדבר היחיד שניתן לעשות זה להוציא את האות מהנגן באנאלוגי, ולהתחבר ברסיבר לפרה כניסות. ולבסוף הערה לגבי נושא 1.3 שליאור הזכיר, אם אני לא טועה, אז ליאור התכוון לזה שהתמיכה בדי טי אס החדש נכנסה רק ב 1.3, לפני זה היתה תמיכה רק בדולבי דיגיטל החדש.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הסיבה שפורמטי האודיו החדשים לא עוברים דרך ממשק אופטי או קואקסיאלי, היא בהחלט גם טכנית: ממשקים אלו לא תוכננו להעביר מידע בקצב נתונים כל כך גבוה על מספר ערוצים במקביל.
ב-DVD עם פס קול דולבי דיגיטל או DTS אין כל בעיה.

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
ליאור, יש להבדיל בין מונחים מהשיכבה הפיזית בתקשורת: במקרה שלנו, אופטי וקואקס. והשיכבה ה"לוגית" בפרוטוקול: s/pdif. הפרוטוקול, או ממשק לצורך הדיון הוא מה שהוא, כאן אתה מדייק. אבל, וזה אבל גדול, לשיכבה ה"פיזית" גם אופטית וגם קואקסלית, אין כל בעית רוחב פס, בטח שלצורכי אודיו ברזולוציה גבוהה. או לרוב הצרכים האחרים.דוגמא: אינטל, שמתכננת את usb3 הולכת לממש אותו גם על באס פיזי אופטי. על רוחב הפס המתוכנן ל usb3, לך, אני בטח לא צריך לספר. הם אפילו הולכים לנסות להציע אותו כחלופה לדיספליי פורט. עד די כך.

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני פשוט החלטתי ליבדוק נושא של רכישת DVD תואם לריסיוור I LNK שברשותי.כי אומנם אין בעיה או סתירה לירכוש גם נגן HDMI ,אך פשוט ביגלל שיש לי טכנולוגיה זו בריסיוור ולא HDMI ,סברתי שיותר עדיף לי לנסות לירכוש נגן כזה מאשר להחליף גם ריסיוור לHDMI .כי בזמנו רכשתי ריסיוור זה ביוקר רק בשל טכנולוגיה זו.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זו הבעיה עם טכנולוגיות שהינן ספציפיות לחברה מסויימת - עקב חוסר תמיכה מצד שאר השוק, אורך החיים שלהן הוא בד"כ קצר.

לגבי חיבור ה- I-LINK, הוא לא עומד בפני עצמו כגורם רכישת מכשיר. אם יש לך נגן DVD ואתה מרוצה ממנו, מעבר לנגן אחר עם I-LINK לא ממש יקפיץ אותך מדרגה בשימושים שלך.
אם אתה לוטש עיניים לדגם ה- 757 בשביל לשפר את איכות הסאונד בניגון CD, יש מצב שהוא אכן יהיה עדיף על נגן DVD זול, זאת בזכות ממירי DAC משופרים ויקרים יותר, אבל זה יבוא לידי ביטוי רק ביציאות האנלוגיות שלו, כך ששוב I-LINK יוצא מהתמונה...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור