.

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
.

נערך לאחרונה ב:

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
במקום לעשות סלט והתאמות עדיף כבר לקחת מכשיר "הכל באחד". היום יש הרבה מכשירים ברמה גבוהה,שיכולים לתת תשובה הולמת לצרכים שלך:ארקאם,סים,הגל,קאמבריז,אטול ואת הרשימה אפשר להמשיך...;)

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
קדם מגבר מעניין לטעמי שווה שמיעה ובדיקה
מוצע בלוחות Belles 22a
הייתי גם מתעניין במוצרים יד2 של קונרד גונסון , אני מוצא את הצליל שלהם מאוד נעים בשנים האחרונות, חם ומלא. בהצלחה.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
ויש גם קדם מנורות של LAB 12 - PRE 1 במסלול טהור Class A חדש ב 7,900 שח .

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
הרבה מאוד מאיתנו, שלא עובדים עם רמקולים מאוד קלים להנעה, בוחרים ללכת על פאואר טרנזיסטורי ופרה מנורות שייתן את החמימות והנשמה לצליל.
יש כמובן מי שמחפש צליל הכי אנליטי והכי קר וזה פחות מתאים לו וברור שאפשר למצוא מגברים ופרה אמפ חמימים שהם לא עם מנורות ויש גם מכשירים עם מנורות שהם מאוד מאוד נייטרליים. אבל ממליץ לך לדבוק לך בקומבינציה הזו שתאפשר לך לקחת את הרמקולים שלך למקום המרגש שהם יודעים להגיע אליו. (כי הם יודעים גם להיות משעממים בשילובים פחות מוצלחים)
(חלק מאיתנו עם רמקולים נצילים בוחרים לחבר פרה פסיבי למגבר מנורות כדי לשמור על הצליל כמה שיותר טהור למרות מגרעות מסויימות. זה גם שווה דיון נפרד)
אני מאמין גדול בשילוב של מנורות במסלול הסיגנל, אז אני כותב מהפוזיציה הזו. אני יכול להתרשם מאוד ולהתפעל ולהנות מכל מיני סט-אפים נטולי מנורות ו\או חמימות מנורתית.
אבל אצלי בבית בכורסא, עם כוס קפה, או יין, אחרי יום עבודה, או ביום חופש, אני זקוק לזה שהמוסיקה תעטוף אותי בתחושת חמימות מרגשת ומנחמת ותאזן את הצד הנוקשה והקשוח של החיים. מבחינתי מנורות זה מוצר בריאותי (פסיכולוגי\מנטלי\נפשי)
מהפוזיציה הזו, הייתי ממליץ על כמה מכשירים שמסתובבים בשוק יד 2 שיש להם פוטנציאל להפוך את הסט אפ שלך לקסום
אולי טיפה מעל התקציב אבל לך תדע, אולי תסתדרו

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

ראיתי שהיבואן לוני מפרסם חברה חדשה עם פוטינציאל אדיר מסרביה בשם Acoustic Invader ושיש להם קדם וממיר נהדרים.

כמו כן, היבואן ברוך גליסקו מביא את הקדם ממיר של Ps Audio ה-GainCell DAC שגם הוא ממולץ מאוד:

תמונות מצורפות

• stellar-gain-cell-dac-1.jpg
    stellar-gain-cell-dac-1.jpg
    KB 35.2 · צפיות: 32

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
גל,
הקדם מגבר של Acoustic Invader יכול להתאים למגבר שלך מבחינה כספית ואת השאר אתה צריך לעשות. לוני היבואן ישמח (אני מניח) להשמיע לך אותו והוא אדם מאוד נחמד.

בהצלחה...

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
237
נקודות
43
שלום רב,
לא נוהג לכתוב הרבה, אבל עוקב בהדיקות ואני נמצא בצומת אודיופילית ושמח לייעוץ.
לאחר שמכרתי את המגבר המשולב החלטתי לעבור לשילוב פרה/ פאואר.
המגבר כח שנבחר הוא atc p2, בהנחה שיוכל לשרת אותי גם בעתיד עם רמקולים יותר תובעניים, כרגע אני עם ספנדור 2/3.
לפני שאני מחליט על הבחירה הקלאסית של פרה atc, רציתי לדעת למי יש ניסיון עם מכשירים משולבים פרה/דאק/סטרימר כמו של mytek, moom, lindemann, nad, gato וכו'.
מאמין שהרוב יטענו שאין תחליף לפרה אנלוגי טהור, אבל בכל זאת, הטכנולוגיה מתקדמת, יכול להיות שחלק מפרה המוזכרים יעשו עבודה טובה, רק מקווה שלא "אנליטיים" מידי.
בגדול התקציב הוא סביב 6 א' , כך שהעדיפות היא יד 2 /תצוגה.
היה לי בעבר דאק של mytek והייתי מבסוט מהסאונד, לא יודע איך יתפקד גם כפרה.
לא פוסל התחלה עם מכשיר משולב ואח"כ לשלב פרה אנלוגי.

בגדול מה שהיה חסר קצת בסגדן המשולב שהיה לי זה פירוט והפרדה.

תודה .
שילוב אופטימלי ל-P2 של ATC הוא כמובן ה-CDA2. ברור לי שהוא כמעט כפול מהתקציב שאתה מוכן להשקיע כרגע, אבל שני דברים: 1. תחשוב לטווח הארוך. 2. תתקשר ואשתדל לעזור לך.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור