LG סוגרת את חטיבת הסלולר - כיצד היא השפיעה עלינו?

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
הם קיבלו את מה שמגיע להם

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
181
נקודות
43
השאלה אם אנחנו נמשיך לקבל את מה שמגיע לנו, בעקבות הפסקת פעילות של מתחרה בשוק.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
היא לא הייתה ממש מתחרה, מי שמוביל היום אלה סינים - xiaomi, oneplus וכו - ולמעלה זה סמסונג מול אפל. ו-Google אני מתקשה להבין בכלל מה הם עושים עם הטלפון שלהם, אבל יש להם כסף ספייר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
LG מעולם לא הקשיבה ללקוחות, לא נתנה תמיכה.
זה רלוונטי לא רק לטלפונים אלא גם לציוד מחשוב אחר

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
השאלה אם אנחנו נמשיך לקבל את מה שמגיע לנו, בעקבות הפסקת פעילות של מתחרה בשוק.
לי "מגיע" פיצוי בסך של 150 שקלים בשל הלקרדה שאכלתי מ G4 המשוקץ.
רונלייט שלחו הודעה ופתחו אתר לבירור זכאות ע"פ הסדר התביעה היצוגית.
משהסתבר לי כי אני נדרש לסרוק ת.ז שלי לאתר צ'וקומוקו על מנת לקבל פיצוי,
ויתרתי על התענוג ( שירביט.. ק.ל.ס..).

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
מענין, סמסונג עם הנוט 7 המתפוצץ, ועם כל הביקורת על LG, לקטסטרופה כזו טרם הגיעה ובכל זאת היא מוותרת. ולי אין איזה סנטימנט מיוחד ל LG, גם פעם אחרונה שהסתכלתי אין ענין עיסקי כלשהוא שעלול להשפיע, אבל אני עדיין רווה נחת מ V30 בן השלוש אצלי ובמיוחד בהקשר לפורום הזה מאיכות האודיו של יציאת האוזניות שלו. חבל, מכשירים ראויים לגמרי.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מענין, סמסונג עם הנוט 7 המתפוצץ, ועם כל הביקורת על LG, לקטסטרופה כזו טרם הגיעה ובכל זאת היא מוותרת. ולי אין איזה סנטימנט מיוחד ל LG, גם פעם אחרונה שהסתכלתי אין ענין עיסקי כלשהוא שעלול להשפיע, אבל אני עדיין רווה נחת מ V30 בן השלוש אצלי ובמיוחד בהקשר לפורום הזה מאיכות האודיו של יציאת האוזניות שלו. חבל, מכשירים ראויים לגמרי.

עם איזה גרסת אנדרואיד ה-V30 שלך? כמה עדכוני אבטחה הוא מקבל בשנה?

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אנדרואיד 9, סביר שעכשיו כך יישאר כבר. לא באמת יודע איזו גירסה נניח יש אצל סמסונג באותו גיל, אבל גם לא באמת משנה. עידכוני אבטחה, לא באמת יודע, אבל המכשיר פשוט טוב, גם בהשוואה לחדשים, חזקים ומתוחכמים יותר, אמין לחלוטין נכון להיום, לא נתקע אפילו פעם אחת משך כל שלוש השנים שהוא אצלי בשימוש יומיומי מסיבי, יש לו גודל, עובי ומשקל מצוינים, המסך הוא אולד משובח, איכות האודיו גבוהה ( באוזניות, רמקול חיצוני די מעאפן ) והסוללה מחזיקה יופי. וזה, בעוונותי נטולי האובססיה להכי חדש והכי נוצץ, מה שחשוב לי.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אצלי עדכון אבטחה היה לפני חודשיים שזה מלא זמן. אמור לצאת עדכון בחודש הקרוב, אם לא, כנראה עד הקיץ טלפון יוחלף.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור