חברת OnePlus הכריזה על הדור התשיעי של הטלפונים ששיגעו את העולם עם חומרה איכותית וטווח מחירים נמוך

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
היו ציפיות גבוהות יותר לגבי מצלמה כיביכול 'hasselblad' אבל לכאורה סמסונג טלפון טוב יותר בכל פרמטר. עצוב. Next!

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
תודה על המידע !
גם אני לא אקנה טלפון שלא מציע לפחות את האפשרות להכניס כרטיס זיכרון,
ואם בעתיד לא יהיו מכשירים עם כרטיס זכרון או מכשיר שממש ארצה,
אז חייב שיהיה לפחות 512 ג'יגה כברירת מחדל בדגם הזול.
יש לציין שלמכשירי ONEPLUS מעולם לא היה כרטיס זכרון

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
אז חייב שיהיה לפחות 512 ג'יגה כברירת מחדל בדגם הזול.
למה אתה צריך כל כך הרבה שטח איחסון? דבר שמקפיץ מאוד את מחיר המכשיר.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
למה אתה צריך כל כך הרבה שטח איחסון? דבר שמקפיץ מאוד את מחיר המכשיר.
אני רוצה מכשיר שתומך בכרטיס זכרון,
אם למכשיר יש נגיד 128 ג'יגה
לאחר התקנת מלא תוכנות והיסטוריה של הווטאפ כולל תמונות וסרטונים (אני אוהב לשמור את הכל במכשיר)
נשאר בקושי כמה עשרות בודדות של ג'יגה...
משהו שלא מספיק להרבה צילומים למשל (שלא לדבר על צילומי 4k ב 60 פרימים).
צילומי תמונות ב 108 מגה פיקסל (יש לי 20 אולטרה) , כל תמונה בודדת שוקלת בין 40 ל 50 מגה,
ומבלי להתחיל לנקות את המכשיר לזכרון חיצוני או ענן בזמן נסיעה למשל...
כרטיס זכרון של 256 ג'יגה עולה בין 150 ש"ח ל 200 ש"ח ובעוד שעבור מכשיר שיש לו 256 גיגה משלמים תוספת בערך של 700 ש"ח ?
כפי שכתבו מעלי, כרטיס הזכרון עובר ממכשיר למכשיר מבלי לשלם תוספת כספית,
כבר שנים רבות יש לי כרטיס זכרון מיקרו SD בארנק של 128 ג'יגה (הכרטיס הישן שלי) שיהיה מוכן וזמין
במידה וה 256 ג'יגה יהיה מלא :)
בנוסף יש לי בכרטיס הזכרון סרטים מוכנים לצפיה בטיסה למשל (לצערי טיסות פחות אקטואלי בימים אלו),
או כל סרטי הקלסיקות הישראליות (גבעת חלפון , אלכס חולה אהבה ועוד) , יש לי מן שיגעון כזה שאם חברים מזכירים איזה קטע מקלסיקה ישראלית אני מייד מציג להם את הקטע :)
וגם יש לי עשרות ג'יגה של מוסיקה באיכות FLAC להאזנה בטיסות למשל ...
אפשר להגיד שהכל נמצא אצלי ביד ומייד , המחשב הביתי והענן לגיבויים בלבד !!!
נשאל את זה בצורה אחרת,
נגיד ויש לך מחשב נייד, יד על הלב, היית מסתפק במחשב נייד של 128 ג'יגה ?
כאחד שרואה את הטכנולוגייה העתידית, לצרכים שלי ולדעתי לצרכים של כולם בעתיד הקרוב,
לכולם הסלולרי ישמש כפלטפורמה של כל המידע האישי ולא מחשב נייד או מחשב בייתי,
לכן גודל הזכרון במכשיר הסלולרי צריך להיות גדול יותר מהזכרון של מחשב נייד למשל...

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
סוללה בעברית, לא בטריה.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אתה צודק והיצרנים לא פראיירים,גם הם יודעים זאת.רק שמכשירים כמו שתיארתה יהיו לאנשים צרכניים כמוך
ולא כמוני ולכן תצטרך לשלם אם תרצה רמה כזו.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
נגיד ויש לך מחשב נייד, יד על הלב, היית מסתפק במחשב נייד של 128 ג'יגה ?
במקרה שלי אני שומר ממש מעט דברים בנייד או במחשב. 128 בנייד שלי מספק אותי מעל ומעבר. גם במחשב הנייד שלי יש רק 128 וגם הוא כמעט ריק. תמונות חשובות מגובים אצלי בגוגל או התקן חיצוני. סרטים שאני מוריד רואה ומיד מוחק, שירים שמעתי פעם דרך קבצים בנייד, היום הכל אני שומע דרך הצינור או ספוטיפיי.אני לא צריך מאגרים של דברים. אבל זה רק אני..

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
במקרה שלי אני שומר ממש מעט דברים בנייד או במחשב. 128 בנייד שלי מספק אותי מעל ומעבר. גם במחשב הנייד שלי יש רק 128 וגם הוא כמעט ריק. תמונות חשובות מגובים אצלי בגוגל או התקן חיצוני. סרטים שאני מוריד רואה ומיד מוחק, שירים שמעתי פעם דרך קבצים בנייד, היום הכל אני שומע דרך הצינור או ספוטיפיי.אני לא צריך מאגרים של דברים. אבל זה רק אני..

כי אתה צורך, ולא מייצר מדיה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור