חיים סבג - שף, אודיופיל ומעל הכול חובב מוזיקה

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
725
נקודות
113

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,010
נקודות
113
כיף לקרוא על חיים שהפך תחביב לעיסוק נוסף, ובשנתיים וחצי בהם הפך לפעיל בתחום הביא לארץ רשימת מותגים ומוצרים מהמסקרנים שיש בעולם האודיו - בהצלחה.
תודה על הכתבה תומר.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
תומר תודה רבה על הכתבה
חיים סחטיין על הציוד- ב ה צ ל ח ה(ורד)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תודה רבה חברים :כל-הכבוד:.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
779
נקודות
113
יפה תומר!
ברכות מכול הלב לחיים עם ציוד החלומי!

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
נהניתי לקרא , תודה.
לגבי המחירים , לאו דווקא כאן , אני תמיד מחייך שנמסר על עלות למוצר במחיר של 513,500 ש״ח ...( לדוגמא )
איך מגיעים תמיד לנתון של מאות השקלים במחיר של מאות אלפים ?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
חיים מאסטרו שף...
מיטב מוצרי מטבח האודיו על שולחנו...
כל הכבוד.ראוי להערכה..:בעד:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
1. בהצלחה לחיים. איך אומר עודד לבינסון המקרטע בגל"ץ: "שתעשה הרבה כסף, אבל ביושר".
2. תומר, מתי, איך וע"י מי השתרשה המילה החדשה בלקסיקון האודיופילי, "קיצוני"? הרשה לי להציע אלטרנטיבות שתוכל להשתמש בהן כדי לגוון את שמות התואר שאתה נותן בעתיד:
"קצה"
"אללה יסתר"
"יקר נורא"
"פורץ דרך"
"שיא הטכנולוגיה"
"המילה האחרונה"
"וואווה וויווה"
"מגניב פצצות"
"יוצא דופן"

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אחלה,
אבל נושא של קולינריה לא נסקר. נכנסתי לקרוא, חשבתי..

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נהניתי לקרא , תודה.
לגבי המחירים , לאו דווקא כאן , אני תמיד מחייך שנמסר על עלות למוצר במחיר של 513,500 ש״ח ...( לדוגמא )
איך מגיעים תמיד לנתון של מאות השקלים במחיר של מאות אלפים ?

כל הרכיבים עולים 513,000 ₪, רמקולים, קדם, 2 מגברי הספק, מחשב, ממיר, מגן ברקים, ארון מערכת, כבלים. שכחתי משהו?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אחלה,
אבל נושא של קולינריה לא נסקר. נכנסתי לקרוא, חשבתי..

אף אחד לא יכול להשיג את חיים בכובע של שף/קונדיטור, ניסיתי או שלא? :D.
תכנס לבית הנשיא בירושלים, תהיה השף האישי של ריבלין ותראה כמה זה קשה...יותר מאודיו.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,508
נקודות
113
למה כל כתבה ניפתחת בתאור של בדיקת מחיאות כפיים והדהודים ובדיקת שמאל ימין , ומה התופעה הזו שאתה מתעסק עם העמדת הרמקולים לקבלת במה רחבה ואויר בין הכלים ? (ועוד מספר שלוקח הרבה זמן )מה זה הדבר הזה?
מי בכלל היה מרשה בדיקה כזו ועל אחת כמה הזזה של הרמקולים "לצורך קבלת במה רחבה " , וזאת אחרי שהרמקול היה בכל פינה בחדר ובעל הבית טרח לעשות מדידות ומה לא ,
בקשר לבדיקה שמאל ימין והדהודים , מספיק קטע קצר של מוזיקה מוכרת בכדי לאבחן הדבר , לא צריך דיסק למתחילים של סטרואופייל , ומה עם פאסות , למה שלא תבדוק פאסות ? בקיצור כל התיאור הזה נראה לי כמו מניירות של נפוליאון לשדר פאסון וחשיבות עצמית ,
ואיזה משמעות יש לדיווח על מרחק הישיבה והמרחק מהקיר אם אתה מזיז את הכל ולכאורה נותן "מגיק טאצ " , לא שאני לא מעריך את המאמץ ללכת ולדווח לחברה , אבל מה כל הפוזה הזו?

jcdenton

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
3
נהנתי לקרוא כרגיל תומר. תודה

מעניין אם הרמקולים של Stenheim עם נצילות 94db עובדים טוב עם עוד חברה שחיים מיבא, Shindo..

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
נו , זה השניצל שאני אוהב, פריך ועסיסי .

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
זה 2 דברים שאני בודק בכל כתבה. היו פעמים שיבואנים/אודיופילים שינו צדדים בכבלים. לגבי הדהודים ומחיאות כפיים, היו פעמים שוויתרתי על כתבה בגלל מה ששמעתי.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אתם מזיזים את הרמקולים לפני האזנה או תוך כדי?

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
292
נקודות
63
כל הכבוד (ורד)
עלה והצלח!

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אני חושב שהגיע הזמן שהכתבים למינהם יתחילו לתאר חוץ ממחירים, העמדה ומחיאות כפיים את מה שנשמע מהמערכת ובעיקר לתאר את הצלילים שיוצאים ממנה והתחושה שהמערכת מעבירה. לומר שהסאונד נשמע מדהים, סוף הדרך ואפילו מפורט, להשקפתי זה לא תאור מקצועי.

sonic bliss

אוהב את התחום
מעורבות
165
נקודות
43
תודה רבה רבה לכל המברכים!

אתם מזיזים את הרמקולים לפני האזנה או תוך כדי?

כיוון שאני מציג בסלון גבוה מאד (כ3.8מטר ) אשר אינו מטופל אקוסטית ואנו יושבים כמשפחה בדרך כלל בספה אשר צמודה לאחור, הרמקולים מכוונים לישיבה כזאת, כשתומר הגיע , התיישבנו במקום אופטימלי יותר וכיוונו מחדש את הרמקולים לפי המיקום הנ"ל.

נהנתי לקרוא כרגיל תומר. תודה

מעניין אם הרמקולים של Stenheim עם נצילות 94db עובדים טוב עם עוד חברה שחיים מיבא, Shindo..

בשתי הכתבות שART DUDLEY המנוח עשה עבור סטראופיל בביקורת על דגמי השתיים והחמש של STENHEIM הוא השתמש בציוד ששינדו שהשתלב לטענתו בצורה מופלאה, אני הספקתי לשמוע את השילוב עם CORTON CHALMANGE של שינדו ( מונובלוקים של 70W פוש אנד פול המבוססים על KT88 ) לסשיין קצר , הם נמכרו עם הגעת הרמקול אז לא הספקתי לחיות איתם, השילוב היה מופלא, משהו בין האווריריות של הג'ף רולנד ולדחיסות והריאליסטיות של האבסולר.

שוב תודה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור