סקירה: האוזניות האלחוטיות החדשות של חברת JABRA

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תודה כפרה.
שאלה: יש לך רפרנס של אוזניות בלותות' אחרות בתקציבים דומים שאתה יכול להשוות אליהן?
אני מחפש כרגע פיתרון לאשה, לאימונים שלה ומדיטציות וכו'. אבל בגלל שאני זה אני, אני לא מסוגל להתתכל על אוזניה שב- $200 לא היה בז*ן שלהם לשים פרוטוקולים הכי עדכניים שיש. נראה לי טרוויאלי.
מה עוד באמתחתך? יש לך המלצות לדגמים נוספים?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לי אישית מאוד נוחות הגאלקסי באדס.
הדגם הקודם לא הפלוס כולל ביטול רעשים אקטיבי.
עוד אופציה היא הסוני.

אתה יכול ללכת על אירפודס אבל...

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
ממליץ לא להשתמש באוזניות שנכנסות לאוזן מכל סוג שהוא....
זיהום, מזוהם, מגעיל

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תודה כפרה.
שאלה: יש לך רפרנס של אוזניות בלותות' אחרות בתקציבים דומים שאתה יכול להשוות אליהן?
אני מחפש כרגע פיתרון לאשה, לאימונים שלה ומדיטציות וכו'. אבל בגלל שאני זה אני, אני לא מסוגל להתתכל על אוזניה שב- $200 לא היה בז*ן שלהם לשים פרוטוקולים הכי עדכניים שיש. נראה לי טרוויאלי.

יש את הדגם הקודם 65T שהוא הרבה יותר זול ועדיין דגם מוצלח

shushu

חבר משקיען
מעורבות
786
נקודות
113
תודה כפרה.

הי כפרה, מהנסיון הקטן שלי (מתעלם רגע מספסיפיקציות ופרוטוקולים), יש לי את הדגמים הבאים:

Jabara 65t
B&O 8.2
Bose שכחתי את הדגם, אבל זה המוכר, נו
Jabra 75t

ה 75t שונות כי מחוברות בכבל, אז אתעלם מהם כרגע.

מבחינת איכות סאונד הדרוג שלי:

1. B&O
2. Bose
3. Jabra 65t

ההפרש בין הבוז ל jabara באיכות הסאונד לא גדול, אבל קיים. ה b&o מכפכפת את כולן, אבל יקרה יותר.

מבחינת נוחות לאוזן שלי

1. Jabra
2. B&O
3. Bose

הבוז הרגישו לי מגושמות מידי ביחס לאחרים. ה jabara יושבות לי הכי טוב באוזן, קצת יותר טוב מה b&o והרבה יותר נוחות מהבוז.

מבחינת פרקטיות:

1. Jabra
2. Bose
3. B&O

כל מיני בעיות חיבןר שונות ומשונות עם הסמסנג שלי העיפו את ה b&o למקום האחרון פה. הייתי צריך לרסט את הטלפון כמה פעמים עד שהסכימו להתחבר, ואז הטלפון לא הסכים להתחבר לאף דיבייס אחר. קרה לי בשני מכשירי סמסונג שונים, אולי משהו אצלי היה תקול, אין לי מושג

מבחינת עמידות

1. Jabra
2. Bose
3. B&O

הגברה בנויות מונובלוק כזה ללא כל מיני שטויות שמוצמדות אליהם. קל לנקות אותם ונראה לי שמחזיקות מעמד יפה (הרבה אזניות מהסוג הזה נוטות להתקלקל אצלי מהר)

אין לי את הדגם החדש שסוקר פה, אבל מקווה שעזרתי למי שמתלבט. אם אתם מחפשים סוס עבודה באיכות מצויינת הגאברה מומלצות. אם רוצים קצת יותר סאונד קואליטי, b&o אבל קחו בחשבון שהן יותר עדינות.

יאללה חפרתי

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור