ביקורת סדרה: "הזר"

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: ביקורת סדרה: "הזר"

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
כפי שנאמר בביקורת אחרת פה (למה הכפילות?) הפרקים שנמתחו קצת יותר מידי כדי לייצר ציפייה לקליימקס מסתכמים באנטי קליימקס ירוד כזה, לי הרגיש כמו סטירה לפרצוף ובזבוז זמני ביומרנותה של הסדרה, נמאס משכמותה, להגיד עם סוג של חיוך כפי שקינג אמר שהסופים שלו גרועים לא יחזיר לי את הזמן והציפיות האבודים וכל שימוש בפלצנות של "הדרך חשובה לפעמים יותר מאשר להגיע לסופה" רק מביא לי יותר עצבים.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
כפי שנאמר בביקורת אחרת פה (למה הכפילות?) הפרקים שנמתחו קצת יותר מידי כדי לייצר ציפייה לקליימקס מסתכמים באנטי קליימקס ירוד כזה, לי הרגיש כמו סטירה לפרצוף ובזבוז זמני ביומרנותה של הסדרה, נמאס משכמותה, להגיד עם סוג של חיוך כפי שקינג אמר שהסופים שלו גרועים לא יחזיר לי את הזמן והציפיות האבודים וכל שימוש בפלצנות של "הדרך חשובה לפעמים יותר מאשר להגיע לסופה" רק מביא לי יותר עצבים.

יכול להיות שאתה מתבלבל עם הסדרה באותו השם (בעברית) מנטפליקס?
הסדרה שאני סקרתי נקראת באנגלית The Outsider לעומת סדרת הנטפליקס שנקראת The Stranger

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
http://www.dtown.co.il/articles/4814.html

וגם הגבתי עליה לפני כן כשהוזכרה בחדשות השבוע קודמות מאלו.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
נכון, טעיתי בלינק, (ומסתבר שהתגובה שלי למעלה ל The Stranger) היתה שגויה ובאופן אירוני מתאימה גם ל The Outsider אני מחפש את התגובה שלי לחדשות השבוע מלפני יותר מחודש שם לא היתה ביקורת על The Outsider רק איזכור על שידורה וראיתי שני פרקים ראשונים.

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
תודה על ההמלצה אנטון! כתוב היטב, כרגיל.
זה גם בא בזמן כיוון שכפי שזה נראה כרגע, הרבה מאיתנו יאלצו לבלות ספונים בין קירות ביתם..

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
gds 1970-01-01 02:00:00
"זר" מפס היצור של סטיבן קינג היא מה שפעם היה פס היצור של אגת'ה קריסטי, מותחנים טובים. לא מדובר במשחק מופלא או דרמה אנושית הגורמת לחיטוטי נפש אך בהחלט שווה המלצה. שני הפרקים הראשונים עשויים היטב כפי ש HBO יודעים לעשות ומחזיקים את הצופה על קצה הכורסא, בינתיים העברת זמן טובה לימים חורפיים, עדיין רב הנסתר על הנגלה.

http://www.dtown.co.il/articles/4768.html

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
נכון, טעיתי בלינק, (ומסתבר שהתגובה שלי למעלה ל The Stranger) היתה שגויה ובאופן אירוני מתאימה גם ל The Outsider אני מחפש את התגובה שלי לחדשות השבוע מלפני יותר מחודש שם לא היתה ביקורת על The Outsider רק איזכור על שידורה וראיתי שני פרקים ראשונים.

לא ראיתי את סדרת הנטפליקס, מ-The Outsider דווקא מאוד נהניתי, היא מותחת ועשויה היטב. הסוף טיפה מאכזב, אבל רק בקטע של אחרית הדברים. הייתי פשוט מוותר עליו, עד אליו הסדרה מעולה לטעמי ולא מאכזבת בכלל.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
הייתי מציע בפתיח לציין היכן מוקרנת הסדרה...?

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
הייתי מציע בפתיח לציין היכן מוקרנת הסדרה...?

קיבלתי, אציין בפעם הבאה. תכני HBO זמינים בסלקום, yes, סטינג וניראה לי שגם הוט.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור