.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
כן, היא נראתה מדהים מדהים!!
אבאדו נראה כזה מסכן מקופל על ידה :(

אבל כאלה שנראות מדהים, אפילו יותר ממנה, יש המונים, אבל כאלה שמנגנות כמוה (עד היום) אין (כמעט?) בכלל.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
נכון מאד:נגד:
במיוחד ואני מכיר את הקלטה ממקורית היא 1952-3 בערך
הנזל וגרטל אבל הביצוע יחד עם שולטי
הם אהובים עלי ביותר
לא יפה מסכים איתך EMI .......
ספרו לנו את האמת בצורה ברורה
אבל ידעתי שההקלטה (1953) היא במונו, אז לא הופתעתי, אלא בצורה יזומה ומודעת העדפתי לנסות את זה ולא גירסה מוקדמת יתר במונו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לא רציתי לומר זאת כאילו אבאדו כנועה מולה .
היא מהממת
הם שיתפו פעולה ממש עד למותו של אבדו הוצאו מוצרט ציקובסקי ראוול ועוד ועוד
יש לי כמעט את הרוב שלהם
שילוב מדהים -

היתה אשתו נכון וגם של דוטוואה?
אני יודע שכן לגבי Dutoit, לא יודע -- וחושב שלא -- לגבי אבאדו.

יש בדיחות על זה שמכל אחד שנגנה איתו הייה לה ילד, כולל מ-Stephen Bishop Kovacevich, ואולי גם Gidon Kremer ו/או Mischa Maisky.

אולי כתוב בוויקיפדיה, אבל אני עייף מכדי לחפש.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
בכל זאת חיפשתי:

Argerich has been married three times. Her first marriage, to composer-conductor Robert Chen (Chinese: 陈 亮声; pinyin: Chén Liàngshēng),[21] and with whom she had a daughter, violinist Lyda Chen-Argerich,[22] ended in 1964.[23] From 1969 to 1973, Argerich was married to Swiss conductor Charles Dutoit, with whom she had a daughter, Annie Dutoit. Argerich continues to record and perform with Dutoit. In the 1970s she was also briefly married to pianist Stephen Kovacevich,[24] with whom she has a daughter, Stéphanie

אין פירוט לגבי ילדים נוספים :)

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אהה זהו תודה
התבלבלתי .עם אבדו והכנרת מולדובה . סליחה .
לא ידעתי לגבי מולובה ואבאדו, וזה כנראה לא נכון -- רק הייו להם יחסים, לא נישואים.

הנה מה שכתוב לגבי מולובה
Mullova currently lives in Holland Park, London, England, with her husband, cellist Matthew Barley, and three children: Misha, from her relationship with conductor Claudio Abbado, Katia, from her relationship with violinist Alan Brind, and Nadia, from her marriage to Barley.[5][6]

ולגבי אבאדו
Abbado's first marriage, in 1956, to singer Giovanna Cavazzoni produced two children, Daniele Abbado (born 1958), who became an opera director, and Alessandra (born 1959). His first marriage ended in divorce.[8][25] His second marriage, to Gabriella Cantalupi, produced a son, Sebastiano. His 4-year relationship with Viktoria Mullova produced Mullova's oldest child, Misha.[8][26] His nephew via his brother Marcello is the conductor Roberto Abbado.

עמיר

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
@katzofe

סתם out of the blue בעניין זה שאתה מעריץ מפייסבוק :)

התכתבתי עם מישהו שלא קשור לעניין האדם הנ"ל ו/או מה שדובר בו כאן ו/או בכלל, ופתאום הוא כתב לי, ביוזמתו:
  • בטיפשות, קניתי את הביצוע ש[האיש] התפעל ממנו, זה נשמע כמו חבורה של איכרים שהתכנסו באסם בליל חג המולד, ומוקלט כך שהפסקתי ושמתי דיסק אחר רק כדי לוודא שהמערכת לא התקלקלה.

• [האיש] הוא מפלצת בדרך התקשורת שלו, אבל מתברר שטעמו בעיניי גם די פרברטי...
תודה שזה חמוד מדי מכדי להחמיץ, לא?
לא.
מעניין שלא כתוב כאן על איזה יצירה/ביצוע מדובר ואין אפשרות לבדוק , פשוט צריך להאמין
שזה המצב וזהו .

נ.ב.
אתה רומז אולי לקולגיום 1704 ? אם כן אזי נפלה שגגה מתחת ידיו, אני יודע - קניתי גם!

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
<נערך על ידי עמיר>

נערך לאחרונה ב:

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
@katzofe
  • בטיפשות, קניתי את הביצוע ש[האיש] התפעל ממנו, זה נשמע כמו חבורה של איכרים שהתכנסו באסם בליל חג המולד, ומוקלט כך שהפסקתי ושמתי דיסק אחר רק כדי לוודא שהמערכת לא התקלקלה.

בכל מקרה אין מה "לבדוק"

אז איך אפשר להתייחס לתאור של החבר שהבאת? מה בדיוק הרעיון ? הרי אפשר לכתוב במה
מדובר ולדון בלי קשר לדעות של אחרים . אתה הרי מבין שזו הודעה סתמית??

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אז איך אפשר להתייחס לתאור של החבר שהבאת? מה בדיוק הרעיון ? הרי אפשר לכתוב במה
מדובר ולדון בלי קשר לדעות של אחרים . אתה הרי מבין שזו הודעה סתמית??
במסגרת הנסיונות ל"חינוך עצמי" מחקתי את הפוסט שהמשיך לדון במי שאינו נמצא כאן, ואינו מוכר כאן.

בלי להסכים כלל עם מה שכתבת כאן, אני מציע להפסיק את הדיון בו.
עדיף לחזור למוסיקה נטו.

עמיר

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
גם שולטי שהקליט היה בראשית שנות צעירותו אך לרשותו עמדו ענקים ממש .
ומפיקים קלישו, וזמרים, ותיזמורת ,VPO '

מעניין שבשנת 57 הם הקליטו פיילוט לוולקירות מערכה 3 ומדובר בביצוע ענק מכל הבחינות
זהו שולטי שונה לחלוטין מהשולטי של הרינג המלא !! יצא בסדרת Classic sound

המעניין הוא שלתקליטים צרפו ממערכה2 את הסצינה הרביעית (מתוך 5) אולי
הסצינה המרשימה שבמחזור כולו - סצינת בישור המוות , הזמרת אמנם
מאד מבוגרת אבל עדיין נהדרת:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מעניין שבשנת 57 הם הקליטו פיילוט לוולקירות מערכה 3 ומדובר בביצוע ענק מכל הבחינות
זהו שולטי שונה לחלוטין מהשולטי של הרינג המלא !!
כן, תוך שנה המנצח שולטי והמפיק Culshaw השתנו מהותית, הפכו את עורם ושכחו איך "צריך" לעשות ואגנר על פי katzofe

אמינות מעל לכל

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
@AK1 , נכון שלא השוות?
אני דווקא כן ואלה המסקנות שלי , הביצועים שונים מהותית, עובדה!

מה הסיבות ? נניח זמרים שונים ואז זה משנה את כל התמונה (הליווי התזמורתי מותאם אליהם)
כאמור מדובר על הוולקירות מע' 3

אתה רואה - רק הגבת והופ נפלת, הרי אין צורך שמישהו יהפוך את עורו מספיק אפילו אותו
הצוות ביום אחר !! (וכאן כאמור צוות שונה)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זה שהביצוע יכול להיות שונה זה טריוויאלי -- רק שאתה נוהג להציג את המנצח הזה כבעייתי בכל כיוון אפשרי ובכל הזדמנות -- אז כנראה לכבוד ההפקה הזו הוא שינה את עורו, או שעד 1957 הוא הייה מישהו שמפיק "ביצוע ענק מכל הבחינות", והחל ב-1958 הוא התקלקל... :(

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
זה שהביצוע יכול להיות שונה זה טריוויאלי -- רק שאתה נוהג להציג את המנצח הזה כבעייתי בכל כיוון אפשרי ובכל הזדמנות ". :(

לא נכון אפילו לא במיל , אני "נוהג להציג" רק את ההקלטת הרינג ההיא כבעייתית ואותה בלבד (בהקשר
של שולטי) ,גם אני סבור שהוא אחד מענקי הניצוח ( וכתבתי זאת, בדוק בעצמך) למרות ההקלטה ההיא.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לא נכון אפילו לא במיל , אני "נוהג להציג" רק את ההקלטת הרינג ההיא כבעייתית ואותה בלבד (בהקשר
של שולטי) ,גם אני סבור שהוא אחד מענקי הניצוח ( וכתבתי זאת, בדוק בעצמך) למרות ההקלטה ההיא.
מי ילך לטרוח לבדוק, ובשביל מה? :(

ולשיטתך, הרינג זו לא יחידה אחת, ולא הקלטה אחת, ולא עם צוות אחד, אלא מפוזר על פני כמה שנים טובות, מ-1958 עד 1965, עם זמרים משתנים בזהויותיהם ובמספרם -- רק מעטים קבועים -- ומשום מה, דווקא ההקלטות האלה, מכל עבודתו, דפוקות, וכל השאר כן טוב?

אשרי המאמין.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
ראשית, שום דבר לא לזרוק -- אתה יכול לאסוף בצד את מה שאתה פחות מעוניין בו, ולמכור.
אני בטוח שאנשים ישמחו לקנות ממך, אפילו דברים פתוחים, שלא לדבר על קופסאות סגורות.

שנית, כדי שאפשר יהייה לשגע מישהו, צריך ששהמצב ההתחלתי יהייה של לא-משוגע. לא רלוואנטי לגביך (ולגבי באותה מידה לפחות) :)

שלישית, נראה כאילו זה סטים שמכילים זה את זה לחלוטין, לא?

רביעית, לטעמי, הרינג איתו מופלא כולו, ולכן כדאי ממנו דווקא את הרימאסטר האחרון, שאינו כאן.

חמישית, יש אופרות שפחות ממופלאות איתו (ההולאנדי, טאנהויזר, מייסטרזינגר הראשון, פארסיפאל), וגם בטריסטאן יש קטעים מלהיבים ממש וקטעים פחות.

אז בכל מקרה לא חייבים הכל, אלא אם אתה באמת מתכוונן לשבת ולהאזין לכל זה... :)

עמיר

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
ולשיטתך, הרינג זו לא יחידה אחת, ולא הקלטה אחת, ולא עם צוות אחד, אלא מפוזר על פני כמה שנים טובות, מ-1958 עד 1965, עם זמרים משתנים בזהויותיהם ובמספרם -- רק מעטים קבועים -- ומשום מה, דווקא ההקלטות האלה, מכל עבודתו, דפוקות, וכל השאר כן טוב?
עמיר

היות וכבר טרחתי אז ככה -- לא כל ההקלטות האלה ''דפוקות'' -- חלק מהסצינות כשלעצמן אפילו די
מרשימות למשל :
מעמד הסיום של הריינגולד
בזיגפריד: הסצינה של הנודד ומימה במערכה הראשונה , מע' 2 מצויינת (!) הציפור חלום.
בחלק האחרון : מע' 2 גם כן ( כולל סצינת Hagen call - לטעמי ההצלחה הגדולה ביותר של הפרוייקט כולו!)
לא התחברתי למעמד הסיום עם האפקטים הילדותיים הנלווים .

מי ילך לטרוח לבדוק, ובשביל מה? :(
בהחלט יתכן שעדיף לשקם תקליטים עם/בלי מיח מוךח ולרקוח תמיסות משונות א-לה דרדסבא,
לך על זה -)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מי ילך לטרוח לבדוק, ובשביל מה?
בהחלט יתכן שעדיף לשקם תקליטים עם/בלי מיח מוךח ולרקוח תמיסות משונות א-לה דרדסבא,
לך על זה -)
דיברנו על אי-הבנת טקסטים בסיסיים -- אז לא דובר כאן על לבדוק הקלטות -- דומני שאת זה די ברור שאני עושה, big time :) -- אלא על לבדוק מה כתבת במקומות אחרים:
וכתבתי זאת, בדוק בעצמך

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
הרימסטר החדש עשו להשקת בלורי אודיו
לא יודע אם "להשקת" בלו-ריי אודיו, אבל זה כולל שם בלו-ריי אודיו. על הריאמאסטר ההוא אני מדבר שכנראה כדאי.

אם למישהו יש את המארז שמכיל את ה-Blu-ray ואינו משתמש ב-Blu-ray (למשל אם יש לו רק נגן CD), אשמח לקנות את ה-Blu-ray בנפרד. לתיאום בפרטי.

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור