LCD או פלזמה 42 " לסלון...

Shady

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היי :p
אני מתכנן לקנות מסך 42" לסלון, עכשיו אני מתלבט בכמה דברים.
הטלוויזיה כעיקרון תשמש בעיקר לשידורי SD וXbox 360 , וצפייה בסרטים בHD דרך סטרימר.
השאלה היא זאת...
פלזמה או LCD? ואיזה דגם אתם ממליצים.
קיצר חפרתי.
תקציב 4000~5000
חשוב לי שאיכות הSD לא תיהיה ממש נמוכה, כיאילו אני גם לא מחפש שהHD יהיה הכי מטורף, אני יסתפק בHD טוב כל עוד זה לא בא יותר מדיי על חשבון הSD, אלא אם אתם חושבים שעדיף כבר לקנות טלוויזיה לעתיד כיאילו?
אשמח לקבל עזרה בהקדם :p

נערך לאחרונה ב:

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
עניין די חשוב בהחלטה היא האם ממול הטליוויזיה או מהצדדים יש חלון שיכול להכניס אור ישירות על הטליווזיה ?

Shady

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כן, ישנו חלון מול הטלוויזיה שניתן לסגור לחלוטין אך ישנו גם חלון שתמיד האיר על מכשירי הטלוויזיה בסלון . (לא מולו , אך באיזור ה60 מעלות אליו)

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
הסיבה שאני שואל זה שבגלל בפלזמה אתה תסבול מהשתקפויות , אם אתה יכול לסדר את זה איכשהו כמו לשים וילון או משהו אז לפי הצרכים שלך מאוד עדיף לכת לכיוון פלזמה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הסיבה שאני שואל זה שבגלל בפלזמה אתה תסבול מהשתקפויות , אם אתה יכול לסדר את זה איכשהו כמו לשים וילון או משהו אז לפי הצרכים שלך מאוד עדיף לכת לכיוון פלזמה

(Y)
1+

Shady

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אם אני נפתר מבעיית האור עדיף פלזמה? אם כן... איזו ממולצת? ואם עדיף LCD גם אחרי שאטפל בתאורה אז איזו LCD... דרך אגב, פלזמות מסוגלות להציג תוכן HD באיכות HD?

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אם תסדר את עניין ההשתקפויות אז אתה צריך פלזמה. שאלה נוספת אני רוצה לשאול כדי לקבוע את גודל המסך הוא מה הוא מרחק הצפייה ?

Shady

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על העזרה אבל ביינתיים לא עזרתם לי במיוחד, תסתכלו בהודעה הראשית לפני שאתם מנסים לעזור חחח זה יעזור לכולם :).
בקיצור- התקציב שלי הוא 4~5.5 אלף בערך, לא ראיתי שום מסך בנבחרי השנה במחיר הזה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אתה צודק במחיר הזה עבור מסך 42'' הייתי ממליץ לבדוק מסכי פלזמה של סמסמונג, LG ופנסוניק

AREZ

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני קניתי לפני שבועיים פלזמה של LG פשוט פלזמה ברמה עולמית , אין לי הרבה תאורה כך שהיא מעולה .עוד לא נתקלתי באיכות תמונה כזאת טובה , דרך אגב זה 600 הרץ , וכל זה אני אומר בגלל שיש לי 2 מסכי LCD סמסונג.אני מרוצה מאוד , אבל עוד לא נתקלתי באיכות כמו הפלזמה , והמרחק שאני רואה בסלון הוא בערך 3 מטר. מקווה שעזרתי

Shady

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתה צודק במחיר הזה עבור מסך 42'' הייתי ממליץ לבדוק מסכי פלזמה של סמסמונג, LG ופנסוניק
תודה, אתה יכול להמליץ לי על דגם מסויים? או כמה? תודה מראש .

לזה שמעלי, אתה מוכן בבקשה לתת את שם הדגם? יש לLG הרבהההה דגמים.

נ.ב קרמי, שמעתי שיש בפלאזמה סוג של צריבה אם צופים הרבה בסרטים עם פסים שחורים למטה? זה נכון? אם כן כמה זמן זה לוקח בערך? ולא עדיף כבר לקחת אז LCD?

עוד משו , התסכלתי על הדגם פלזמה PS42B430 של סאמסונג, מישו שמע עליו? שווה משו?

נערך לאחרונה ב:

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
בקשר לתופעת צריבה זה מתרחש כשאר אתה שם תמונה סטטית למשך כמה שעות אז אפילו אם תצפה בהרבה סרטים זה לא יקרה לך בגלל הפסים השחורים ובכל מקרה בפלזמות יש מנגנונים מתקדמים למניעת התופעה

Shady

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
עכשיו לנושא... מישו מוכן לעזור או לא?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור