Marshall לונדון – סמארטפון לאודיופילים?

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,747
נקודות
113
איפה קונים? :)

falou

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
יש סמארטפונים סינים אורגינלים עם הברווז הזה.
לא צריך לשלם אקסטרא למותג מדבקה.

מקסימום, אם חסר 'בלינג', אפשר להוסיף כיסוי ערסטייל או לצבוע עם טוש זהב את הכפתורים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,747
נקודות
113
יש סמארטפונים סינים אורגינלים עם הברווז הזה.
לא צריך לשלם אקסטרא למותג מדבקה.

מקסימום, אם חסר 'בלינג', אפשר להוסיף כיסוי ערסטייל או לצבוע עם טוש זהב את הכפתורים.
אין מצב. אם אתה לא משלם כמו אודיופיל, אתה לא אודיופיל. נקודה. סוף. ;)

falou

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
כן...
התחום היחיד תלוי טכנולוגיה בו המחירים רק עולים והאיכות נשארת אותו הדבר...
:D

טוב, אני קצת משמיץ, האיכות של הרמות הנמוכות משתפרת כל הזמן...
בכל מקרה, אני חושב שבסלולרי של הבת שלי יש את הצ'יפ הזה. אני אבדוק אם כצעקתה.

נ.ב. אכן ה-Meizu M1 משתמש ב-MediaTek MT6752 שכולל את ה-DAC של Wolfson.
אלפייה בבאג הקרוב לביתכם.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
שמעתי אוזניות שלהם בעבר הלא רחוק. כמה חודשים. פח זבל.

אתה חושב שזה עונה להגדרה של מותג מדבקה?

falou

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
כמו שכתוב בקשור בהודעת הפתיחה, אלו היו אוזניות של איזו חברה שוודית שנארזו תחת המותג Marshall. מעבר לעובדה שהמותג מזוהה עם ציוד מקצועי, אין שום קשר בפתוח בין קווי המוצרים. כלומר, לקחו את המותג Marshall והדביקו אותו על קו מוצרים שאיננו קשור למה שהחברה עושה.

לזה אני קורא מוצר מדבקה.

דרך אגב, מוצר מדבקה יכול להיות גם איכותי למדי, כי בסופו של דבר מדובר בתעשיית רכיבים, גם כשמדובר ביצרנים מבוססים. איך גיליתי, למשל, לאילו סמארטפונים יש את ה-DAC של Wolfson?
מצאתי את החברה שמיישמת אותו (MediaTek) ומוכרת את החלק כבסיס לסמארטפונים שונים.

יצרנים יותר יקרים בד"כ מפתחים את הרכיבים בעצמם (או רוכשים רכיבים מפיתוח ייעודי) ואכן יש לזה יתרונות (המוצרים שלהם פחות גנרים, השילוב בין התכונה לחומרה עדיף, יש יותר תכונות ופונקציות בגלל שהתכנון ייעודי וכו'), ויש סיבה למה סמארטפון של LG עולה יותר משל Meizu.
אבל אין סיבה למה לשלם כסף של סמארטפון מיצרן למוצר מדבקה, וכזה שעוד מתגאה בטכנולוגיה מלפני שנה וחצי...

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תודה על התובנות, כפרה.
אגב, מצאת פעם קשר כלשהו בין הצ'יפ של הדאק לבין האיכות הסופית של הסאונד בסמארטפונים? אני עוד לא.

וכאמור - מרשל זה מוצרים פח כשזה מגיע לאוזניות וכנראה גם טלפונים, אם לעשות השערה מושכלת.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מעניין. היה לך דגם אוזניות חדש יחסית שלהם או מסדרה ישנה יותר?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מעניין. היה לך דגם אוזניות חדש יחסית שלהם או מסדרה ישנה יותר?
לא יודע. זה היה לפני שנה בערך כשהייתי ברוסיה והאזנתי לכמה דגמים שלהם בחנות אוזניות מקומית.
יש כ"כ הרבה מותגים חדשים שלא מביאים כלום לתעשיה חוץ מאופנה, שזה מדהים. מרשל, מארלי, B&W, ועוד כל מני פחי זבל. אבל זה טוב, זה אומר שלפחות התעשייה גדלה. מקווה שיצרניות הטובות ישכילו סוף סוף להדביק את הפערים.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לפי מה שקראתי בכמה מקורות, הדגמים הראשונים נשמעו ממש גרוע ועכשיו בחדשים זה השתפר, אבל לי לא יצא לשמוע אותם.
מה שכן, החיבור לשתי אוזניות מזכיר את הווקמן המקורי של סוני, מהשנים בהן עוד האזינו למוסיקה בזוג...

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
עולם ה PA עובר שינויים מרחיקי לכת. אין עוד צורך בערימות של מרשלים על הבמה - את כל העבודה שלהם עושות זוג אוזניות (בד"כ לא ממש זולות) חוטיות או אל חוטיות.

טבעי שחברה כמו מרשל תחפש שווקים ומוצרים חדשים - לא כן?

המותג (והסמל המסחרי) של מרשאל ניתנו לחברה שיושבת בשבדיה ושחתמה על הסכם שימוש בשם המותג. החברה הזו מיצרת,ככל הנראה בסין רק התיכנון ההנדסי הוא בשבדיה,את ליין הסמרטפון תחת שם המותג של מארשל.

זו לא בדיוק חברת מדבקה אבל לא ממש רחוק מזה.

מכר,מפורום אחר,ניסה ליצור קשר עם היצרן בשבדיה על מנת להזמין את הסמרטפון וקיבל תשובה חד משמעית ולא מתנצלת: החברה שולחת את מוצריה לכל העולם (באמצעות Fedex) אך לא לישראל בגלל חרם.

המגברים של מרשאל נמכרים בישראל ולישראל ללא כל בעיה אינני יודע אם מארשל (חברת ה"אם") מודעים לחרם הזה.

גם האוזניות של מארשל משווקות בישראל - מקורן בחברת מרשאל ה"מקורית" ממקום מושבה בלונדון בריטניה - זה איננו מוצר מדבקה ולא בהכרח קשור לטלפון החכם.

אולי,באותה הדרך,יגיע גם הסמרטפון הזה אבל ישירות מהיצרן (בשבדיה) לא ניתן,כרגע,לבצע רכישה כזו.

מנחם.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש לך את התשובה של החברה (לגבי החרם) במייל?

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
לא,הבנאדם פנה קיבל תשובה והעלה את התשובה,ללא המייל או צילום מסך,בפורום אחר. אם היה לי או הייתי מנסה בעצמי הייתי מעלה את צילום המסך או התכתובת.
מנחם

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום,

הסתכלתי על המפרט והוא דיי בינוני בתור סמארטפון, העיצוב רטרו כמו הגיטרות שלהם, הטלפון של מרשל הוא טהרת המוזיקה.

תומר

falou

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
אגב, מצאת פעם קשר כלשהו בין הצ'יפ של הדאק לבין האיכות הסופית של הסאונד בסמארטפונים? אני עוד לא.

לא מצאתי וגם לא חיפשתי.
בסלולרי אני מסתפק ב-MP3 ואוזניות סבירות.

אני התייחסתי ליומרות האודיופיליות של המותג מדבקה.

תומר כתב "טהרת המוזיקה".
אני אומר "טהרת החירטוט".

זה מכשיר עם בסיס סיני גנרי, בתוספת קישוטי עטיפה וקצת פונקציונאליות נוספת (די מיותרת).
אפשר לקנות את אותו הבסיס באלפייה ב-Meizu M1 בבאג.

נערך לאחרונה ב:

yanivol

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אם חפצכם בטלפון עם צ'יפ דאק נחשב תוכלו לבחור ב MEIZU MX4 PRO המתהדר ב ESS SABRE 2018MK2 התומך גם ב DSD

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור