סיכום מפגש - השוואה בין שבעה קדם מגברים

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: סיכום מפגש - השוואה בין שבעה קדם מגברים

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
התבקשו לבחון לפי תשעה פרמטרים שהוחלט עליהם מראש.
כל אחד הכין טבלה ובה כתב את רשמיו.
לבסוף הכל שוכלל וכל אחד נתן את שלושת המקומות הראשונים שלו.
יש לציין את האירגון והדחיפה של שניץ האיש שרוט עמוקות ורק מג'נון כמוהוא יכול לארגן את זה כל כך יפה.
תודה גם לשני יבואנים(אודיופריק ואורק) שסחבו העמיסו והביאו כל אחד פרה משלו לתצוגה.
היה גם שלמה זבדה שניצח על האוכל..
היו גם המון חברים גם מהאתר הזה שהיקדישו שעות רבות להקשיב ולחוות דיעה.

אלה הציונים של עבדכם:
1) Music First Audio CLASSIC MK2 passive = 6
2) Audio Research reference 5 SE = 6.9
3) Tausend Allegri Preamplifier = 7.3
4) MBL 5011 Preamplifier = 8.1
5) Convergent Audio Technology SL-1 = 8
6) Luxman CL-38U = 7.8
7) NAT Magnetic = 7.9
זה היה סדר ההשמעה.
נעשה עוול למיוזיק פירסט משום שהיו צריכים להשמיע אותו פעם נוספת מאחר והוא היה הראשון.
ובקיצור תודה לחברים ובמיוחד לשניץ
good.png

נערך לאחרונה ב:

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
קצת באיחור.....אני רוצה להודות לשניצל על הכנסת האורחים רחבת הלב והחוויה יוצאת הדופן.
כמובן, תודה לכל יתר האנשים שטרחו.
מעבר לחוויה "המוסיקלית", זו הייתה הזדמנות מצויינת לראות את האנשים שמעבר למקלדת.
למעשה, פיני הוא היחידי שהכרתי עד לאירוע.

DOCTOR ICE

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
כל הכבוד על היוזמה והאירוח ,
לצערי "פספסתי" את האירוע הנ"ל .

מקווה להגיע באירוע הבא .

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
שלום לכולם יפה שניהנתם איזה כיף לכם. :אצבע מורמת אבל למה בשבת יש חול המועד גם אני ההיתי רוצה לבוא לשמוע. אפרופו נגנים חבל שלא הבאתי הjolda עם מנורות מולאד nos טובות אחרת לא שווה אני בטוח ההיתם נדהמים . לגבי קדם אני מה זה ההיתי רוצה גם לבוא. אבל בשבת סורי לא מתאים לי. איזה כיף שיש מישהו שמארגן דברים כאלה הללואי והיה גם ברמקולים . מגברים וכולי , חג שמח .

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
כי אנשים עובדים, אז בשבת..

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני לא הייתי נותן ציונים, היו כאלה שאהבתי היו כאלה שפחות.
לא היה ציוד גרוע, וגם לא ממוצע. הכל ניואנסים, שדי משתנים בין מאזין למאזין/חדר לחדר

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
שלום לכולם יפה שניהנתם איזה כיף לכם. :אצבע מורמת אבל למה בשבת יש חול המועד גם אני ההיתי רוצה לבוא לשמוע. אפרופו נגנים חבל שלא הבאתי הjolda עם מנורות מולאד nos טובות אחרת לא שווה אני בטוח ההיתם נדהמים . לגבי קדם אני מה זה ההיתי רוצה גם לבוא. אבל בשבת סורי לא מתאים לי. איזה כיף שיש מישהו שמארגן דברים כאלה הללואי והיה גם ברמקולים . מגברים וכולי , חג שמח .

חג שמח,
במקום לבקר אני מציע שאתה תזמין ,את מי שאתה רוצה, או יותר טוב- את מי שרוצה, אליך בחנוכה.
על הדרך תדליקו נרות (שפופרות) ותכבד בלביבות /סופגניות. מה דעתך ??
אם זה יקרה אני אתחיל להאמין בנס חנוכה.
אפרופו - לא צריך "ציוד על" כדי לעשות מפגש ולא צריך ספונסר (אם לא תגיש מילקי). כולה מפגש חברתי פלוס

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
באמת היה נחמד אם החברה היו עושים דברים כאלו ,אפילו בקנה מידה יותר קטן וכותבים לנו ,אפילו מותר לגבות תשלום לדעתי ,למרות שאני בשום אופן לא הייתי חושב על כך , החוויה הזו שוה לפחות כמו הכניסה קאנטרי או לבריכה , לא ?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113

המפגש נגנים היה המפגש הקודם שארגן השניצל.
היו שם כמה נגני על! בורמייסטר, פלייבק, הטופ של מרידיאן ועוד כמה ברמות האלו.
עם כל הכבוד ל-jolida "גם עם NOS" הוא לא היה שורד שם שניה...
לא בא לפגוע אבל בחיית חביבי, איפה סובארו (גם אם לדעתך זה STI) ואיפה פרארי...

נערך לאחרונה ב:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
באמת היה נחמד אם החברה היו עושים דברים כאלו ,אפילו בקנה מידה יותר קטן וכותבים לנו ,אפילו מותר לגבות תשלום לדעתי ,למרות שאני בשום אופן לא הייתי חושב על כך , החוויה הזו שוה לפחות כמו הכניסה קאנטרי או לבריכה , לא ?

כבר יש תכנון. אני עושה אצלי.
לא 20 איש, כי אין לי מקום לכמות כזאת, אז יהיה מצומצם יותר.
אפילו חשבתי להעלות קורבן. יש מרפסת 30מ"ר... מה רע?
גם אל האודיו צריך לקבל יחס! אז נשרוף איזו חצי פרה על הדרך.
חוץ מזה, נמוכים תמיד נשמעים טוב יותר על קיבה מלאה!

אודיע באופן מסודר כמובן!
קודם נעבור את כל הבלאגן של החגים...

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אחלה ארוע, אחלה סיכום, יש טעם של עוד.:מרענן:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
לצערי הרב לא יכולתי להשתתף הפעם. ה SMS של שניצל ("תירשם כבר!") תפס אותי בניו יורק בחופשה משפחתית.
מאז אכלתי את הלב והשתדלתי לעקוב מרחוק אחרי ההכנות והדיווחים.
הלילה חזרתי והחלטתי לחלוק כמה תובנות של מי שהפעם הביט מהצד:
1. נראה שכל מפגש כזה, ובתנאי שהחבר'ה מניחים לרגע את האגו בצד, הוא מתכון להצלחה: האווירה,ההזדמנות למפגש של קולגות לתחביב, והכי חשוב, ההזדמנות לשמוע מבחר של מכשירים שבשום אפשרות אחרת כמעט לא ניתן להשוות אותם זה לצד זה, הם הזדמנות שאסור להחמיץ.
2. אני מאוד מקווה שהקורא הנאמן מתנוש יקרא וישנן את סעיף מס' 1.
3. אחרי לא מעט מבחנים שערכתי בעצמי או השתתפתי עם אחרים, אני משוכנע שמבחנים כאלה, גם אם לא נערכים בתנאי מעבדה, יש להם תוקף רב - אני מאלה שחושבים שלא חשוב אם מתקיימים בחדר תנאי מעבדה, כי כמעט אף אחד מאיתנו לא שומע בתנאי מעבדה. במצב שבו מכשיר אחד מתעלה במובהק על פני כל היתר, אין מקום לפלפולים והתחכמויות ולחיפוש דקויות שלא יעלו ולא יורידו. גם אם בסוף הכל עניין של טעם, ברור שה NAT נשמע לדעת רוב החברים הכי טוב בחדר. זה לא אומר שיישמע כך בכל מערכת ובכל חדר,אבל בינינו, הסיכויים שלו להישמע יותר טוב מיתר המכשירים שנבחנו כאן גם במערכות אחרות הוא די גדול.
4. אשמח לארח אצלי מפגש השוואתי כלשהו או איזו הרצאה והדגמה אולי (של יואל ??). אפשר לדחוף איכשהו 25-30 חברים. צריך רק לחשוב על רעיון.
6. בגלל שאף אחד עוד לא כתב את זה עד עכשיו אז - באמת, כל הכבוד לשניצל!

חג שמח לכולם ושרק נרבה בחגיגות שכאלה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לצערי הרב לא יכולתי להשתתף הפעם. ה SMS של שניצל ("תירשם כבר!") תפס אותי בניו יורק בחופשה משפחתית.
1. נראה שכל מפגש כזה, ובתנאי שהחבר'ה מניחים לרגע את האגו בצד, הוא מתכון להצלחה: האווירה,ההזדמנות למפגש של קולגות לתחביב, והכי חשוב, ההזדמנות לשמוע מבחר של מכשירים שבשום אפשרות אחרת כמעט לא ניתן להשוות אותם זה לצד זה, הם הזדמנות שאסור להחמיץ.
3. אחרי לא מעט מבחנים שערכתי בעצמי או השתתפתי עם אחרים, אני משוכנע שמבחנים כאלה, גם אם לא נערכים בתנאי מעבדה, יש להם תוקף רב - אני מאלה שחושבים שלא חשוב אם מתקיימים בחדר תנאי מעבדה, כי כמעט אף אחד מאיתנו לא שומע בתנאי מעבדה. במצב שבו מכשיר אחד מתעלה במובהק על פני כל היתר, אין מקום לפלפולים והתחכמויות ולחיפוש דקויות שלא יעלו ולא יורידו. גם אם בסוף הכל עניין של טעם, ברור שה NAT נשמע לדעת רוב החברים הכי טוב בחדר. זה לא אומר שיישמע כך בכל מערכת ובכל חדר,אבל בינינו, הסיכויים שלו להישמע יותר טוב מיתר המכשירים שנבחנו כאן גם במערכות אחרות הוא די גדול.
4. אשמח לארח אצלי מפגש השוואתי כלשהו או איזו הרצאה והדגמה אולי (של יואל ??). אפשר לדחוף איכשהו 25-30 חברים. צריך רק לחשוב על רעיון.

סעיף 6 חשוב מאוד!

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113

6. כל הכבוד לשניצל. אכן. ולו רק בגלל שהכניס עוד ריגוש לפורום דל פעילות.
2. לא הבנתי את הביקורת הסמויה, כפרה. על מה אתה מבקר אותי? שלא באתי? שלא פירגנתי? אנא פרט, הסבר ונמק.
אגב, אני לא קורא נאמן כי אם חבר משקיען.

לא באתי כי אני סוחב נקע מעצבן בקרסול החל מיום שישי, שהשבית אותי ואת יכולות הנהיגה שלי, קל וחומר סחיבה של לקסמן.

לגבי 3: אני חולק עליך נחרצות. מה שאתה מתאר נכון לאקוסטיקה אולי. אבל כשמשרשרים שלושה כבלי אינטרקונקט כי אין אחד מספיק ארוך, או לחלופין לא משתמשים בחיבורי XLR כי אין כבל, אז עושים עוול לחלק מהמכשירים, וככה לא בודקים.
אני לא אומר שזה היה במקרה הזה! אני רק נותן דוגמאות לסיטואצייות שיכולות לדפוק בחינה.
לעומת זאת, אם אתה יושב 30 ס"מ מה- SWEET SPOT במשך כל ההאזנה, אז אני מסכים איתך - זה לא מה שידפוק לך את הרשמים מההשוואה.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אוי ואבוי. נהיית לנו דיפלומט....... מה זה סמויה? איזו סמויה? ביקורת, כפרה. ב י ק ו ר ת כמו של השופטת (בדימוס, כן) מרים בן פורת זצ"ל.
אם הבנתי נכון (לך תדע אם ההודעות שלך לא צונזרו תוך כדי חציית האטלנטי) כבר מלכתחילה הודעת שלא תבוא, בגלל שיקולים אנטי חברתיים של מיזנטרופ מריר. אבל גם עם ענייני ברך, איפה עוד תמצא אפשרות לשמוע כ"כ הרבה מכשירים במכה אחת? אני במקומך על אלונקה הייתי בא.

לגבי המבחן/ים - כמובן שאני מתייחס לכאלה שמארגנים אותם אנשים שלמדו משהו בחיים, ולא משרשרים למיניהם.
ואגב, לדעתי גם אם אתה לא ב
SWEET SPOT (וכמובן שתמיד עדיף כן להיות שם) אם את כל המכשירים שמעת באותה הנקודה, עדיין תוכל לקבוע די בברור מי נשמע יותר טוב. אבל את זה באמת אף פעם לא בדקתי. תמיד אני מאוד משתדל לשבת הכי קרוב שאפשר ל SWEET SPOT.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
מהיכן החרטא הזו של סעיף 6 ?
תקרא טוב את הפוסטים לפני שאתה לוקח קרדיט :עצוב:

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לא, לא, תיכננתי לבוא ולהשתתף. לא בשביל הקדמים. מעניין לי ת'תחת. רק קניתי אחד.
יותר בשביל הבורקסים והכבל של אלדר.
טוב שלא באת, היית מביא לנו איזה פרה של EAR ב- 10,000 ש"ח שמרסק את כל הגדולים.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
הפרה של ear עולה יותר מכפול לדעתי, אולי קרוב לפי שלוש, ועדיין הייתי מאוד שמח אם היה בשורת הנבחנים.
אבל הפואנטה הובנה :O

עכשיו אני מתלבט איך לענות ל SOL ....... לש-ון

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
אפשר לפרסם את מחירי הצרכן של המכשירים שהשתתפו בקרנבל? האלמנט הזה משמעותי מאוד בכל מבחן או השוואה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור