909 במבחן - קדם מגבר של Trilogy

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: 909 במבחן - קדם מגבר של Trilogy

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
נראה לי התחילה עונת הקדמים מוקדם השנה ;)
אני מריח שידרוג
אצלך
:cool:

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
נמר, לא צריך להתעצבן, כולה שלט.

אגב, איך הוא בהשוואה למודרייט שסקרת השבוע? שניהם באותה רמת מחיר

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
הקדם שישב הכי טוב על המערכת המנומרת לדעתי

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר, לא צריך להתעצבן, כולה שלט.

אגב, איך הוא בהשוואה למודרייט שסקרת השבוע? שניהם באותה רמת מחיר

שתי הביקורות אחת ליד השניה. אותה מוסיקה, אותה מערכת בדיוק.
קרא פרק פרק + הערות (בצבע חום) ומיד תבין את ההבדלים.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
שמעתי את הקדם הזה אצל איל פור לפני כשלושה שבועות.
הוא חובר לסט מדוגם ולא ניתקנו אותו מהסט וחיברנו קדם אחר במקומו, אז אין לי את יכולת ההשוואה.
אבל - אם הקדם הזה אחראי מרכזי לפירוט שהמערכת הזו יודעת להפיק אז אני אומר לכם שזה קדם פנומנלי. לא פחות ממדהים! השילוב עם מגבר AVM (וכמובן כל יתר הסט) היה מפורט ברמות שקשה למצוא. רזולוציה בלתי רגילה, דינמיות, המון המון פרטים שגורמים לך לפתוח את הלסת. שום צבע, שום עיוות שיכולתי לשמוע. משהו באמת לא רגיל. וממש לא הייתה חסרה שם "מוזיקליות".....

לגבי השלט, גם לטעמי יש משהו מוזר בשיטת התמחור/שיווק הזו שמציעה ללקוח מכשיר עם או בלי שלט, בתוספת תשלום. אבל בסוף זה סוג של פסיכולוגיה שיווקית - אפשר גם להציע אותו עם השלט במחיר גבוה יותר, ולתת הנחה למי שלא ייקח את השלט..... זה לא מוריד גרם אחד מהיכולות של הקדם הזה. לא הייתי נותן לסוגיה הזו כזו בולטות בסקירה.
ולנמר ידידי הטוב - קצת מוזר לשמוע כזו ביקורת נוקבת על העדר שלט ממי שמעדיף לשמוע פטיפון כמקור איכותי יותר מכל CD, ולצורך כך מוכן לשלם אפילו את המחיר רחמנא ליצלן ולהפוך תקליט כל 20 דקות, לנקות את המחט ואת התקליט לפני כל האזנה כמעט......

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
שמעתי את הקדם הזה אצל איל פור לפני כשלושה שבועות.
הוא חובר לסט מדוגם ולא ניתקנו אותו מהסט וחיברנו קדם אחר במקומו, אז אין לי את יכולת ההשוואה.
אבל - אם הקדם הזה אחראי מרכזי לפירוט שהמערכת הזו יודעת להפיק אז אני אומר לכם שזה קדם פנומנלי. לא פחות ממדהים! השילוב עם מגבר AVM (וכמובן כל יתר הסט) היה מפורט ברמות שקשה למצוא. רזולוציה בלתי רגילה, דינמיות, המון המון פרטים שגורמים לך לפתוח את הלסת. שום צבע, שום עיוות שיכולתי לשמוע. משהו באמת לא רגיל. וממש לא הייתה חסרה שם "מוזיקליות".....

לגבי השלט, גם לטעמי יש משהו מוזר בשיטת התמחור/שיווק הזו שמציעה ללקוח מכשיר עם או בלי שלט, בתוספת תשלום. אבל בסוף זה סוג של פסיכולוגיה שיווקית - אפשר גם להציע אותו עם השלט במחיר גבוה יותר, ולתת הנחה למי שלא ייקח את השלט..... זה לא מוריד גרם אחד מהיכולות של הקדם הזה. לא הייתי נותן לסוגיה הזו כזו בולטות בסקירה.
ולנמר ידידי הטוב - קצת מוזר לשמוע כזו ביקורת נוקבת על העדר שלט ממי שמעדיף לשמוע פטיפון כמקור איכותי יותר מכל CD, ולצורך כך מוכן לשלם אפילו את המחיר רחמנא ליצלן ולהפוך תקליט כל 20 דקות, לנקות את המחט ואת התקליט לפני כל האזנה כמעט......

:בעד:
תומך הדיעה שלך חוסר שלט לא יפחית מערכו של מוצר טוב
דוגמה אישית שלי במגבר שרכשתי של BMC AUDIO CS2
השלט שלו מאוד כבד וגדול שמרבית הזמן הוא במגירה
ואני מעלה או מוריד את הווליום מהמגבר ;)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

הייתי לפני 3 או 4 שנים עם איל פור ויואל פלרמן, בתערוכת מינכן בגרמניה. בתערוכה הדגימו פרה 909, עם פאוור הייבריד 990 (100 וואט לשני ערוצים ב-8 אוהם) http://www.trilogyaudio.com/hres/The_ear_trilogy-909-990-review.pdf, עם וורטי אודיו אמדיס (ד"א, יש ליצרן אתר חדש: http://www.verityaudio.com/en/), בחדר בינוני+. הצליל היה מופלא, שקוף, רזולטיבי ומדהים. סט המגברים היה חדש והוא היה אחד החדרים המענגים ביותר שפגשתי בתערוכה (חזרתי לחדר כמה פעמים...).

חבל שנמר לא בדק גם את מגבר ההספק 990.

תומר

ron1999

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
אחלה סקירה, גם בתוכן, גם בשפה ;) - אני מקווה שלמדתי מספיק ביטויים אודיופיליים כדי להבין את המשמעויות.

בנוסף אני חושב שהסקירה הזו מעניינת לא רק מהאספקטים האודיופיליים שלה אלא גם (בעיקר,לטעמי) מהאספקטים האנושיים תפיסתיים שלה.

יצרן לוקח מוצר שנשמע מעולה (לפי הביקורת, אישית לא שמעתי אותו, ובגלל העדר השלט גם לא הייתי שומע) ומוכר אותו עם "נכויות" מובנות: העדר שלט, העדר כיתוב על הכפתורים, קוד נעילה (?!)
ובכך הוא מאתגר את הצרכנים שלו ומייחד אותם.

המשמעות של רכישת ציוד כזה היא האמירה (מעבר לחיבה לצליל, כמובן) של הרוכש שהוא מוכן "לסבול" את מגרעות המוצר כדי להנות מהייתרונות שלו

ציין פה מי שציין שזה קצת כמו להקשיב לתקליטים, מבחינת חוסר הנוחות, זה כנראה נכון, אבל בתוך עדר של מאזינים חובבי תקליטים, הבעלים של מכשיר כזה יוכל להזכר ב"הקרבה" הנוספת שעשה ולהרגיש מחובר (ומובדל מהעדר) עוד יותר ל"דת" של היצרן שלו...

אישית אני לא מוצא קסם לשלם כסף טוב תמורת מוצרים שנמכרים עם מגרעות מודעות כאלה, אבל אני מניח שלזה בדיוק התכוון המשורר במקרה הזה - להבדיל אודיופיל בלאי כמוני (שאוהב צליל מעולה, אבל גם אוהב נוחות ואסתטיקה ושימושיות) מאודיופיל אמיתי, כזה שמוכן להקריב שימושיות ונוחות על מזבח האהבה שלו לצליל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור