QUAD ELITE INT - מגבר משולב אנגלי במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: QUAD ELITE INT - מגבר משולב אנגלי במבחן

Don r

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
לכתוב ביקורת בלי השוואה למגברים אחרים בתקציב דומה זה כמו לא לכתוב כלום..

כאחד שלא כותב, לא נעים לי לכתוב ביקורת ... כן, אבל...

מחירו של ה Quad הינו 900 פאונד
אני הייתי משווה ל NAIM Nait 5si שמחירו באנגליה 925 פאונד
ל Roksan kandy S2 שמחירו 795 פאונד
ואולי מאתגר מול Hegel H80 שמחירו באנגליה 1300 פאונד. או איך בהשוואה לH70 שנבדק ע"י נמר..

הביקורת פונה למרבית הכתבות ולא לכתבה הספציפית...

שוב תודה על המאמץ אבל אם מישהו רוצה לתרגם את מה שכתבת להחלטה מהם שני המגברים שלהם יאזין בבית מתוך מבחר גדול ... הוא לא יכול ... גם אם הוא ינסה לעשות זאת ע"י השוואת קריאת כתבות ...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בסקירה של מוצר בודד, אתה לא יכול להשוות אותו לכל המגברים האחרים הקיימים בשוק, זה דורש מבחן השוואתי ישיר באותם התנאים והציוד.
אם נקבל לסקירה מגברים מהדגמים שציינת, נוכל לתת לך את התובנות הללו. עשיתי השוואה ישירה מול אודיו אנלוג פוצ'יני סטנטה, אם זה מעניין אותך.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
194
נקודות
43

ואולי מאתגר מול Hegel H80 שמחירו באנגליה 1300 פאונד. או איך בהשוואה לH70 שנבדק ע"י נמר..

שוב תודה על המאמץ אבל אם מישהו רוצה לתרגם את מה שכתבת להחלטה מהם שני המגברים שלהם יאזין בבית מתוך מבחר גדול ... הוא לא יכול ... גם אם הוא ינסה לעשות זאת ע"י השוואת קריאת כתבות ...

מכיוון שהזכרת מוצרים אחרים וציינת מחירם, אני אעדכן אותך שמחיר HEGEL H80 במדינת האם "NORWAY" עולה 10K כתר נורווגי שהם 5700 ₪, לא מעניין המחיר של HEGEL באנגליה. שאר המוצרים שציינת הם אנגלים וזה מחירם באנגליה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דור.
לפי מה שאתה טוען - אם אתה שומע מגבר אחד אז אתה לא יכול להגיע לשום מסקנה לגביו.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113

מספיק אחד כזה ,! איך אומרים בסרטי בורקס "כולם אותו טעם" ,מה כבר אפשר לצפות ממגבר של 1000$ כולל קופסה ,כפתורים שנאי רכיבים תכנון שווק ורווח במחיר של טלפון נייד.
אז אתה מבקש את הניואנסים שבתוך הבינוניות .

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מספיק אחד כזה ,! איך אומרים בסרטי בורקס "כולם אותו טעם" ,מה כבר אפשר לצפות ממגבר של 1000$ כולל קופסה ,כפתורים שנאי רכיבים תכנון שווק ורווח במחיר של טלפון נייד.
:)
נמר לא יהפוך חברבורותיו.
שמע, דבריך מחזירים אותי כמעט 20 שנה אחורה לקניה הראשונה שלי של מגבר סטראו. התלבטתי בין ARCAM ALPHA 5+, מגבר כלשהו של NAD ועוד אחד שאני לא זוכר.
הארקם היה הכי יקר ועלה 2100 ש"ח (בשנת 94). שווה ערך ל... 4000 היום?

בקיצור, גם אז, היה הרבה מקום להתלבטויות והיו הבדלים שמיעים ביניהם. ואני זוכר את החוויה מאד בבירור, שבחרתי בארקם בסופו של דבר בגלל שתיים או שלוש תכונות שלו שהיו טובות יותר מהאחרים והיו חשובות לי - זה היה מהירות, ודינמיות בעיקר.

אז... גם במגברים ב- $1000 מסתבר שיש על מה להתלבט. בינינו, נראה לי שהטכנולוגיה של מגברים, גם אלה ב- $20,000 היא עדין הרבה יותר פשוטה מזו שיש בטלפון נייד שעולה $500. אז אני לא בטוח שההשוואה הזאת פיירית.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אלדר, לא לעניין.

Don r

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
תודה על התיקון, אם כך בוודאי שהוא מגבר להשוואה...

מכיוון שהזכרת מוצרים אחרים וציינת מחירם, אני אעדכן אותך שמחיר HEGEL H80 במדינת האם "NORWAY" עולה 10K כתר נורווגי שהם 5700 ₪, לא מעניין המחיר של HEGEL באנגליה. שאר המוצרים שציינת הם אנגלים וזה מחירם באנגליה.

תודה על התיקון, אם כך בוודאי שהוא מגבר להשוואה...

Don r

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
השוואת מגברים באלפיה

כיוון שכבר שמעתי דברים יקרים מאוד שלא נשמעו טוב ומערכות זולות שנשמעו נפלא ..
אני מעדיף Epos m12.2 או Epos 14 רמקולים זולים על פני הרבה מאוד רמקולים יקרים, בהסתכלות לאחור גם כאלו שהיו לי...
בזמנו שמעתי אצלך את ASR ואת הCAT ואת SONIC FRONTIER
האם ההבדלים שם הצדיקו תיאור ... אני חושב שההבדלים בין שניים מהם היו קטנים יותר מההבדלים שיהיו בין מגברים של אלפיה.
שלא יובן מדברי שהמגברים לא נשמעו טוב או שהמערכת לא נשמעת טוב, היא נשמעת מצוין.

ron1999

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
ביקורת מעניינת, הייתי שמח לקרוא אותה אחרי הגהה וביאור.
הפיסוק ושגיאות התחביר יכולות ממש לבאס
הרמה הזו טובה מאוד לסתם הודעה בפורום, אבל בשביל סקירה שמלונקקת מהעמוד הראשי הייתי מצפה ליותר

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
קוראים לך אבשלום קור ? תראה לנו משהו שאתה כתבת בשביל להתרשם מהאיכות

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ביקורת מעניינת, הייתי שמח לקרוא אותה אחרי הגהה וביאור.
הפיסוק ושגיאות התחביר יכולות ממש לבאס
הרמה הזו טובה מאוד לסתם הודעה בפורום, אבל בשביל סקירה שמלונקקת מהעמוד הראשי הייתי מצפה ליותר

מההודעה הראשונה שלך אתה רק רוטן על האתר ועל הגולשים כאן.
הכל בסדר איתך?

ron1999

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
קוראים לך אבשלום קור ? תראה לנו משהו שאתה כתבת בשביל להתרשם מהאיכות

ידידי, מה הקשר לאבשלום קור?
אתה מוזמן לעשות חיפוש ולמצא הודעות שלי, אם יהיו לך הערות על השפה או רמת הכתיבה אתה מוזמן להעיר, אני תמיד שמח ללמוד.

מההודעה הראשונה שלך אתה רק רוטן על האתר ועל הגולשים כאן.
הכל בסדר איתך?

תודה נמר, אני דווקא בסדר, ניכר שאתה דווקא כן קראת הודעה או שתיים שלי, עם זאת התגובה שלך מעט מפתיעה אותי -
כמובן שאפשר לקחת את הדברים לכיוון שלקחת, להעלב בשם הכותב או ליילל ש"אני רק רוטן על האתר והגולשים" (כיוון מענין אגב, במיוחד לאור העובדה שדווקא כן כתבתי סקירה לא רעה בכלל על שלושת הDACים שבחנתי, למשל)

אופציה אחרת לתגובה יכולה להיות "וואלה, הלינקים מהעמוד הראשי הם הפנים של האתר, למה שלא נשקיע טיפה ואחרי שאנשים טורחים וכותבים סקירה מקיפה כל כך גם נעשה לה הגהה ואיות כדי לייצר תוכן ברמה ראויה"

לפי התגובות נראה שאנשים פה נעלבו מההצעה שלי, אם זה מה שקרה חשוב לי להבהיר שלא זו היתה הכוונה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היכן אתה רואה בעיות הגהה ואיות?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רון.
אם לוקח כל כך הרבה זמן לענות על השאלה של ליאור אז או שאין באמת בעיות מהסוג הזה שאתה מתאר או שאתה ממש מנומס ולא מעוניין להצביע על בעיות.

מכיוון שנימוס הוא אינו החלק החזק שלך אני הולך על האפשרות הראשונה.

ron1999

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
רון.
אם לוקח כל כך הרבה זמן לענות על השאלה של ליאור אז או שאין באמת בעיות מהסוג הזה שאתה מתאר או שאתה ממש מנומס ולא מעוניין להצביע על בעיות.

מכיוון שנימוס הוא אינו החלק החזק שלך אני הולך על האפשרות הראשונה.

היי נמר,
אני מודה לך על ניתוח האופי החינמי לו אני זוכה ממך, תמיד נעים לראות אנשים שמעבר לידע הנרחב שלהם באודיו מחזיקים בתחומי עניין נוספים (פסיכולגיה בגרוש, אפיון התנהגות על סמך הודעות בפורומים וכו')

לגבי התשובה לליאור -
הרשיתי לעצמי לשלוח אותה בהודעה פרטית, אין בכוונתי להלבין פנים של אף אחד בשרשור הזה.
לאור התגובה שלך, אני מניח שמדובר בהתנהגות שזרה לך,
ובכן, לא נורא, אף פעם לא מאוחר ללמוד

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נמר, אכן רון שלח לי פידבק לגבי ניסיון הקריאה שלו, נראה שמדובר בעיקר בעניין של הבהרת מושגים בתחום האודיו לקוראים שאינם מורגלים בהם, אולי הגיע הזמן לכתבת מדריך על מושגי יסוד :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם כך הבעיה היא ביכולת ההבנה שלו במושגים שאותם רוב קוראי הפורום מכירים.
אם היה מסביר זאת כך לא הייתי מתרגז עליו. אבל כשכותבים ״בעיות תחביר ו״רמה נמוכה״ זה כבר משנה את התמונה.

ולכן. אם באמת לא היה רוצה ״להלבין את פני חברו ברבים״ היה עושה זאת מלכתחילה בהודעות פרטיות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור