32" אשמח לשתף בחווית קנייה.

• פותח הנושא csaar
  • פורסם בתאריך

csaar

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתמול הלכתי עם אח של אשתי לחפש טלויזיה 32". במשך כל יום האתמול קראתי ביקורות ורעיונות לגבי מסכים שונים.
קיצר בדקתי אתמול במתחם נשר שלוש חנויות, ביג בוקס, אל"מ ועוד חנות ששכחתי את שמה.
רפרפתי על כל מסכי ה 32" ובסוף התמקדתי באלה שמראש ידעתי שיהיו מועמדים סופיים: סוני S5500, סוני S4000 מתצוגה (בשתי חנויות), סמסונג A450 ו A550.
לאחר שידענו את ההבדלים השונים, ישבנו מול המכשירים והתחלנו לבדוק ביתר עיון את התמונות, גם בשידורי ערוץ 10, ערוץ 2, וערוץ VH1 הידוע לשימצה, גם שידורי HD.
ככל שהתמדנו ורצינו וניסינו מסך סוני( S4000) מתצוגה ב 2800 ש"ח במקום קרוב ל 4000 (אלמ וביגבוקס) ראינו שפשוט רואים פחות טוב במסך סוני, ראינו מין הבההובים קלים בפסים מאוזנים, קונטרסט מוגזם לעומת צבעים חלשים- יכול ליהיות שמדובר בכיולים שונים אך המוכרים הקפידו לאמר כי כך סוני מתכננים, צבעים פחות חזקים או כמו שהם קראו לזה, צבעי פסטל.
בקיצור הבנו את העניין והסתכלנו על מסכי סמסונג, A450 שמחירו באזור 2800 לעומת A550 FHD שמחירו 3600 בקירוב. ובכן מסכי סמסונג אכן מצויינים, ניתן לראות צבעים חזקים ואיכות תמונה שגם סוני לא יכלה לה. ההתלבטות בין 550 ל 450 הייתה מכיוון שהמכשיר מיועד ליהיות מחובר למחשב ברב הזמן, צפיית סרטים מהאינטרנט גם ברזולוצית 1080P. זה נכון שכמו שכולם אומרים, גם HD READY תומך בכניסה כזאת וב32" לא בטוח יראו הבדל, אבל במחשב אין ממש יציאת 13XX על 780 כרזולוצית הטלויזיה יש 720 ולכן למרות שהיחס אותו יחס יהיה עיוות קל, בשביל 700 ש"ח למה לא לקחת יציאה של אחד על אחד כמו מהמחשב. בשיקול של שימוש, אולי PS3 , מחשב וכו' בחרנו ב A550 ואני חושב שזו בחירה מצויינת, אגב זוג לפנינו לקחו A450 לשימוש בסלון ולדעתי לשימושם גם הם עשו בחירה מצויינת. יש לזכור ששידורי HD הם יותר קרובים ל HD READY ואיכות הטלויזיה הרגילה כנראה ואני מדגיש כנראה תראה יותר טובה ברזלוציה נמוכה יותר (לא ממש ראיתי הבדל בבדיקה וHD לא יכולתי לבדוק 1080).
בקיצור תתחדשו.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תתחדשו, תודה על השיתוף.
אגב, שידורי HD כן מגיעים ברזולוציית 1920X1080 פיקסלים.
בכל מקרה, נראה שעשיתם קניה מוצלחת, תהנו מהמסך!

csaar

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הייתי בטוח שעדיין לא משדרים ב 1080 תודה על התיקון.

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
עדין אין שידורים FHD כלומר 1080P אבל כן יש שידורים של 1080i

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור