חווית האזנה אישית: רמקולים ללא תיבה מתוצרת PureAudioProject

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
וואו... סקירה יפיפיה. תענוג צרוף לקרא.... להבין, להרגיש את הלך הרוח, את החוויה....

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
נהנתי מאוד לקרוא, לשמחתי התארחתי אצל זאב (יחד עם המקסים שלו יונתן), נהנתי מכל רגע.
מוזר מאוד שכל מה שכתבת היו רשמי (כאילו הייתי נוכח שם). אפילו המגבלה של ״ילד בין שנה וחצי״ (אצלי שנה וחודש), העלתה בי שוב חיוך.
מקווה שעוד הרבה יחשפו לפרויקט הזה.
אם הייתי יכול להוסיף נק׳ אחת הייתי אומר ש: ״זה רמקול לאוהבי מוסיקה״. מסכים איתך ב 100% עם רמקול כזה אתה לא צריך לדאוג לטיפול אקוסטי, room correction כבילה (הבחור משתמש עם כבל רמקול 99 סנט, ואפילו לא מאותו סוג), הזוי
כמו כן, ישבתי עם זאב יותר מ 3 שעות וממש לא רציתי ללכת הביתה, רק רציתי לשמוע עוד ועוד.
אב לדוגמא באותו יום אירח עוד בחור לפני מ 11:00 עד 16:00 וממש לא נראה סובל.
בהזדמנות זו איחולים והצלחה ליונתן ולזאב בפרויקט ובמינכן.
אשתדל לבוא ולתמוך
ניר

Adifigen

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
אני מחכה לראות את התגובה של נמר...

בד"כ הבן סולד מאלמנטים כה גדולים

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הכתבה מאוד יפה ! רק שהתזמון מעניין , נירו כתב ,ועוד מישהו כתב ,עשינו ערב שלם עם הרמקול הזה ,חברים כתבו התרשמות , אז מה אתה קופייץ עכשיו עם עוד סקירה ?
אולי בגלל הפתגם "מים טחונים חודרים עמוק" .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אלדר, התזמון לא תלוי בכותב, הכתבה נשלחה אלינו לפני כל האירועים הללו שאתה מדבר עליהם. היא נערכה והמתינה בתור של כתבות לפרסום.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בד"כ הבן סולד מאלמנטים כה גדולים

חלילה. אני סולד מיחידות גדולות ואיטיות.
אתה יכול למצוא הרבה יחידות כאלה ברמקולי וינטאג'. ברוב המקרים הן עגולות וסלחניות.

Adifigen

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
קיבלתי את ההערה, מעניין אותי מה הדעה שלך, בתור כותב ביקורות, על הרמקולים הללו כשיצא לך להאזין להם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כשאשמע אשמח לתת חוות דעת. אם כי חוות דעתי היא אינה אקסיומה. :)

Adifigen

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
כשאשמע אשמח לתת חוות דעת. אם כי חוות דעתי היא אינה אקסיומה. :)
אך היא חוות דעת מקיפה

נראה אותם מתמודדים

venetian-snares-hospitality.jpg

תמונות מצורפות

• venetian-snares-hospitality.jpg
    venetian-snares-hospitality.jpg
    KB 16.9 · צפיות: 454

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה אכן יהיה מעניין. :)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
לא נראה לי שכתבה מסוג זה -- כל כך לא מאוזנת וכל כך לא מקצועית -- הייתה צריכה להופיע תחת חסות האתר, אפילו תחת הכותרת "חווית האזנה אישית".

סתם כמה "הברקות" שצרמו לי מעבר לצרימה הכוללת:
  • אבל לפעמים, רק לפעמים, אין באמת מקום לביטוי אישי. לא משנה מה הטעם שלך, מה תעדיף, ואיך תאהב, הבהירות והחדות יוצאת הדופן של ה – Solo יבלטו מיד (יבלטו יחסית למה?? יחסית למערכת שקונים בסופר?)
  • אף פעם לא הבנתי מדוע מייחסים המונח "במה" ליכולת של רמקול, מגבר, כבל, או לחתול הג'ינג'י של השכנה (אז אל תכתוב סקירות כאלה!)
  • למעשה רמקול ה OpenBaffle אומר, תשמע, לך תביא חדר. אנחנו כבר נסתדר. תגיד, איך אתה עושה את זה? כי אני גם החדר הוא אומר (כן -- טכנולוגיית פלא שפתרה את כל בעיות העולם...)
  • שימוש ברכיבי "קצה" (של מערכות PA)
על ה"סיכום" אין לי מה להוסיף -- הוא מעיד על עצמו בצורה המירבית, למי שיודע לקרוא...

אין בעיות, אין חסרונות, הכיוון הוא לפי האוזן (לא כולם יכולים) ובעצם ע"י הפיכות פאזה חלקיות ורציפות שמשפיעות על הביטולים בין הצליל היישיר לאחורי, אין נתונים טכניים (תלויי חדר וביטולים אקראיים), הבאס כל כך נפלא שמי שלא שם לב למריחה ולחוסר השליטה כנראה בכלל לא ישים לב שלמרות שהוופרים של "15 כבייכול מבטיחים באס נמוך כמו איזה סאב, זו הבטחה ויזואלית שאינה מתקיימת סונית -- הרמקול בכלל לא יורד נמוך.

לדעתי, הכתבה בהחלט ברמה של הרמקול.

נראה לי לא מתאים לרמת האתר, לפחות כפי שהתרגלנו כמובן-מאליו מנמר.

עמיר

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
נאזין לו בהזדמנות.

אני חושב שהיה איזה רמקול דומה בקונצפט באחת התערוכות-דווקא היה טוב.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מעניין ,אם אני הייתי צריך להוציא 20-23 K ש"ח,לרמקול חדש.
אין לי ספק שזה היה אחד הרמקולים שהייתי מאזין להם ברצינות.
תראו לי רמקול פול ריינג' במחיר הזה שאין לו בעיות?
ולמה עמיר מוציא משפטים מסקירה ומלגלג,אפשר לחשוב שזו "בעיה" ,
גדולה לקחת כל סקירה שנימצאית פה ו"לחרבן" אותה.
וחבל באמת שנמר לא שמע הרמקול.כי הוא היה מבין ישר שעם כל "הבעיות" ,
הרמקול הזה במחיר שלו,אחלה רמקול.(לדעתי)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זו בדיוק הסיבה שלו נתתי את דעתי על הרמקול הזה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
ולמה עמיר מוציא משפטים מסקירה ומלגלג,אפשר לחשוב שזו "בעיה" ,
גדולה לקחת כל סקירה שנימצאית פה ו"לחרבן" אותה.
לא התיימרתי להתמודד עם הבעייה של "לחרבן" סקירות שנימצאת פה, אם כי כדי "לחרבן" סקירות של נמר הייה צורך לחפור מתחת לאדמה, וכאן בכלל לא הייתה עבודה.

זה שאני לא התלהבתי מהרמקול כששמעתי אותו, זה עניין של טעם אישי, ולא אתווכח עם אף אחד אם הוא נפלא או עלוב, כן או לא בייחס למחירו או בכלל, ואין לי שום יומרה שטעמי האישי עדיף במשהו על טעמו של אף אחד אחר כאן.

אבל נראה לי שסקירה שנראית כמו פירסומת מוזמנת, ללא שום ניסיון (או יכולת?) למינימום איזון, ביקורתיות, אובייקטיביות ו/או סתם מקצועיות טכנית, והצגת טכנולוגייה שנוייה-במחלוקת כאילו היא פיתרון פלא לכל בעיות האקוסטיקה באשר הן, ללא תלות בחדר -- זה נראה לי בלתי-הולם כשזה מגיע בחתימת האתר.

אם זה הייה בא על תקן סתם גולש מתלהבן, נו, מילא. אבל לא בחסות האתר, אפילו תחת כותרת כמו "חווית האזנה אישית".

עמיר

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
(ורד)
זו בדיוק הסיבה שלו נתתי את דעתי על הרמקול הזה.

אחי,אתה באמת צריך לשמוע הרמקול הזה .
בשקט,רוגע ,אתה תימצא בו דברים מאוד מענינים.
והדבר העיקרי הוא,שזה רמקול ששיך למשפחת ה-DIY .
שונה מהקונספציה של רמקול "מוכן".

ואל תישכח את החדר ילדים,גם שם צריך להשקיע בחומרי איטום לרעש.
שיהיה בשעה טובה,(לפחות צ'ק שאשמח לרשום)(ורד)

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לא התיימרתי להתמודד עם הבעייה של "לחרבן" סקירות שנימצאת פה, אם כי כדי "לחרבן" סקירות של נמר הייה צורך לחפור מתחת לאדמה, וכאן בכלל לא הייתה עבודה.

זה שאני לא התלהבתי מהרמקול כששמעתי אותו, זה עניין של טעם אישי, ולא אתווכח עם אף אחד אם הוא נפלא או עלוב, כן או לא בייחס למחירו או בכלל, ואין לי שום יומרה שטעמי האישי עדיף במשהו על טעמו של אף אחד אחר כאן.

אבל נראה לי שסקירה שנראית כמו פירסומת מוזמנת, ללא שום ניסיון (או יכולת?) למינימום איזון, ביקורתיות, אובייקטיביות ו/או סתם מקצועיות טכנית, והצגת טכנולוגייה שנוייה-במחלוקת כאילו היא פיתרון פלא לכל בעיות האקוסטיקה באשר הן, ללא תלות בחדר -- זה נראה לי בלתי-הולם כשזה מגיע בחתימת האתר.

אם זה הייה בא על תקן סתם גולש מתלהבן, נו, מילא. אבל לא בחסות האתר, אפילו תחת כותרת כמו "חווית האזנה אישית".

עמיר
ניסיון של פירסומת ,אתה יודע מה...?מסכים איתך.
אבל ישנן כאילו למחביר.וזו ניכתבה (לדעתי) בטוב טעם.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
והדבר העיקרי הוא,שזה רמקול ששיך למשפחת ה-DIY .
שונה מהקונספציה של רמקול "מוכן".
לעניות דעתי, עניין ה-DIY הוא הדבר המשני ביותר בעסק הזה -- בוודאי לא העיקרי.

כל עניין ה-DIY שייש כאן הוא הברגת כמה ברגים. אין לך תיכנון, בחירת והתאמת חומרי גלם, בחירת והתאמת רכיבים, האם ואיזה crossover ובאיזה נקודות לחתוך ובאיזה שיפוע, ועוד אינספור נקודות שיכולות לעשות המון הבדל בתוצאה, ואין לך עבודה פיסית ושאלות של דיוק בחיתוך ובניסור ובקדיחות וכו' וכו' וכו'.

בכל מקרה, עניין ה-DIY הוא חד-פעמי, והדבר הקבוע שנשאר בייד הוא הרמקול -- ולדעתי זה העיקר, בין אם עשית אותו בעצמך מאפס, מ-99% או עשו לך הכל מראש. והשאלה כאן (למעט אם ה-DIY הוא העיקר עבורך כי אתה אוהב לבנות בעצמך ולהתגאות בתיכנון וה=בביצוע) היא דומה מאוד לרמקול רגיל ומוכן - האם התוצאה הסופית שאתה מקבל אהובה עליך יותר או פחות בהשוואה למה שאתה יכול לקבל בתקציב דומה.

שלא לדבר על כך שברמקול מוכן מחברה טובה מבטיחים לך עקומת היענות סבירה בתחום השמיע, בעוד שכאן לא מבטילים לך שום דבר, וכל הכיוונים הם לפי האוזן -- יכול להיות נחמד, אם אתה יודע איך לעשות את זה, ולשנות כל פעם לפי הדיסק,

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
ניסיון של פירסומת ,אתה יודע מה...?מסכים איתך.
אבל ישנן כאילו למחביר.וזו ניכתבה (לדעתי) בטוב טעם.
בסדר גמור -- על ההבדל בינינו בטעם/דיעה לגבי צורת "ניסיון הפירסומת" אין לי שום ויכוח אתך,
למרות שלטעמי/דעתי הכתיבה כאן היא דווקא בטעם רע במיוחד, אני ממש לא אומר שטעמי/דעתי עדיפים על שלך.
ואני מכבד את עמדתך כמו את שלי (ורד)

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור