סמסונג גלקסי Note 2 במבחן – האם טוב הגודל בעינכם?

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
מתלבט בינו או גלקסי S3

א

אורח

אורח
אם הגודל לא מפריע

אז אני ממליץ עליו

אני קניתי אותו ולא חוזר אחורה

א

אורח

אורח
קניתי את המכשיר הזה
תודה על סקירה
מכשיר מספר 1
קניתי ב3500 שח

א

אורח

אורח
האם שווה לשדרג מ1 ל2

האם שווה לשדרג מ1 ל2

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש מסך מעט יותר טוב, מעבד חזק יותר, עט משופר, שיפור באיכות הקול וסוללה גדולה יותר.

4

4fly

אורח
ביקורת חיובית ראו הערה/אזהרה חשובה בסוף הביקורת

המכשיר די גדול, אבל מבחינה פונקציונלית הוא מאד עשיר ולדעתי מוצלח מהאייפון.
הפיצ'ר שהכי אהבתי הוא התרגום מכתב יד בעברית ובאנגלית לטקסט, ניתן גם לשלוח מסרונים ומיילים בכתב יד המומר לטקסט ונשלח כהודעה טקסטואלית לכל דבר ועניין. שימו לב הפיצ'ר הזה זמין רק אם קונים מסאני תקשורת או מחנות סמסונג האורגינלית, אם תקנו ב KSP לא תקבלו את הפיצ'ר הזה, ראו הוזהרתם

א

אורח

אורח
ממליץ בחום

אני לא חושב שיש מקום להשוואה בין המכשיר הזה לאייפון או כל סמרטפון אחר מפני שבאמת הוא יוצר קטגוריה משלו.
הגעתי אל המכשיר הזה לאחר שחפשתי טבלט שיהיה זמין לי בעבודה ( אני קבלן בניה ושיפוצים ) כאחד שלמד תיכון במגמת מחשבים אני גם די מתמצא בתחום ודי פריק של גדג'טים . הבנתי מהר מאוד שאם אני לא מתכוון להסתובב עם תיק עליי הטבלט תמיד יהיה זרוק באוטו במקרה הטוב או בבית במקרה הפחות טובואצטרך לזכור לקחת אותו , רציתי מכשיר שיהיה זמין עליי כל הזמן ואז הבנתי שאצטרך להתפשר על הגודל . הנוט 2 הוא פשרה מוצלחת מאוד מבחינתי - הוא מאפשר לי גודל מסך סביר מאוד עם אפשרות גם כן סבירה אבל לא מושלמת של עבודה באור יום , הוא מאפשר לי לכתוב בנוחות גבוהה מאוד בעזרת ה spen בכתב יד ( אני יוצא מלקוח , חוזר לעובדים שלי ותוך שעה יש לו הצעת מחיר במייל ) , המכשיר מאפשר לשוחח באיכות ועוצמה טובות וזמן הסוללה מספיק בדרך כלל ליותר מיום עבודה ( קראתי שצהירים על יומיים אבל לדעתי זו הגזמה , בשימוש מתון המכשיר שרד אצלי 35 שעות ללא הטענה , מעט שיחות , מעט מאוד אינטרנט ושימוש בעט למשך כ- שעה בממוצע ) .
קודם היה ברשותי גלקסי 2 שהייתי די מרוצה ממנו אבל המכשיר הזה אפשר לי לשדרג את העבודה שלי במהלך היום ולחסוך בזמן עבודה שהייתי מבצע בית מול המחשב .
דרך אגב למי שלא מכיר ישנן אפליקציות במרקט שמאפשרות לבצע - סריקה בדומה לסורק ביתי והמרה ל PDF , שליחת פקסים בתשלום מצחיק PAMFAX , תוכנת אופיס מלאה שבאה עם משירי הפרימיום באנדרואיד ועוד

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור