סיקור תערוכת אודיו מינכן - בקומה הגבוהה

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: סיקור תערוכת אודיו מינכן - בקומה הגבוהה

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
יופי על הסקירה
בתור בעלים לשעבר של רמקולים מבית CAV, אני חושב שהם לא מקבלים את הכבוד המגיע להם
מדובר ברמקולים מדהימים
אגב, כמה על הרמקול שלהם?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ניסיתי לברר אבל הם לא כ"כ דיברו אנגלית :)
באינטרנט כתוב משהו באזור 35K דולצ'ים .

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
בלי עין הרע

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
משהו יכול להסביר מה רואים

שלום,
משהו יכול להסביר מה רואים בתמונה שבאה לפני ה- Kaiser Acoustics
רואים 4 פלטות .... מה המיוחד ?

תודה
איתי

ולאורי - יופי של סקירות !! תודה רבה !!

haim10

אוהב את התחום
מעורבות
50
נקודות
18
נהנתי לקרוא. וכמה מילים על הטאיוונים

הי אורי. בחלק די משמעותי מהחדרים ההתרשמות שלי היתה מאוד דומה לשלך, וזה כיף לי לקרוא את דעותייך. הרמקולים של CAV גם לדעתי היו מצויינים. היה לי די מוזר שהחדר שלהם היה יחסית ריק ממאזינים רוב הזמן, יש לך השערה למה?
אני חייב להגיד לך משהו לגבי המציגים האסייתים, אתה לא מפרש אותם נכון.
אני גרתי עם המשפחה ועבדתי בטאיוון כמה שנים ולכן אני מכיר אותם היטב ואת התנהגותם המוזרה קצת :) הם מאוד רישמיים והם לא יודעים כל כך איך להתנהג בסביבה מערבית. אני מבטיח לך שהם מאוד נחמדים כאשר מתעניינים ושואלים אותם שאלות. מה שאני הכי מעריך אצלם זה הכנות שלהם, אתה די יכול להיות בטוח שרובם תמיד יגידו לך את האמת ולא ינסו לתחמן אותך או להשתמש בכל מיני טריקים שיווקיים (משעממים לעיתים)
חיים

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
סתם שאלה!
האם הוצגו בתערוכה מוצרי מיד לוול ?
הכוונה לציוד שהאדם הממוצע יכול לחלום עליו ברצינות !
נניח רמקולים בתחום מחיר של 5000-10000 דולר או מערכת שלמה במסגרת תקציב של נניח 100000 שח .
בתחום הזה ישנם המון מוצרים שמגרדים את הרף העליון של הביצועים מבלי למשכן את הילדים .

igal.l

עוסק בתחום
מעורבות
40
נקודות
28
אורי כל הכבוד לך קצר ונקי !
חג שמח

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
88
נקודות
28
סתם שאלה!
נניח רמקולים בתחום מחיר של 5000-10000 דולר או מערכת שלמה במסגרת תקציב של נניח 100000 שח .
בתחום הזה ישנם המון מוצרים שמגרדים את הרף העליון של הביצועים מבלי למשכן את הילדים .
צחי,
למה לחלום על ציוד שהוצג בתערוכה ומתומחר בצורה בלתי ריאלית?
ישנן חברות מהשורה הראשונה שלא הציגו את כל מרכולתן ולהן רמקולים בתחום המחירים שציינת ואף סטאפ שלם במסגרת התקציב.
לדוגמא-ראיתי ברשת דיווח מצולם מהתערוכה וקצת "דגדג" לי לשמוע על מה המהומה(כמה שאפשר להתרשם מוידאו ברשת..)לדעתי האישית,הרמקול של חברת atc האנגלית(ראה דיווח מפורט של אורי באתר(ורד))נשמע ברמה אחת מעל לשאר ומחירו בתחום שציינת, כך שאפשר (ורצוי תמיד)לחלום.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הי אורי. בחלק די משמעותי מהחדרים ההתרשמות שלי היתה מאוד דומה לשלך, וזה כיף לי לקרוא את דעותייך. הרמקולים של CAV גם לדעתי היו מצויינים. היה לי די מוזר שהחדר שלהם היה יחסית ריק ממאזינים רוב הזמן, יש לך השערה למה?
אני חייב להגיד לך משהו לגבי המציגים האסייתים, אתה לא מפרש אותם נכון.
אני גרתי עם המשפחה ועבדתי בטאיוון כמה שנים ולכן אני מכיר אותם היטב ואת התנהגותם המוזרה קצת :) הם מאוד רישמיים והם לא יודעים כל כך איך להתנהג בסביבה מערבית. אני מבטיח לך שהם מאוד נחמדים כאשר מתעניינים ושואלים אותם שאלות. מה שאני הכי מעריך אצלם זה הכנות שלהם, אתה די יכול להיות בטוח שרובם תמיד יגידו לך את האמת ולא ינסו לתחמן אותך או להשתמש בכל מיני טריקים שיווקיים (משעממים לעיתים)
חיים

באמת היה מוזר.
אבל אתה יודע איך זה אודיופילים...כולם רצים לשמות המוכרים...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
סתם שאלה!

היו הרבה כאלו דווקא.
ASW, JMR,ATC,PCB,ועוד ועוד.
דווקא האלק' היתה היותר כבדה מבחינת מחיר.
וכן, היו מערכות לא כאלו יקרות...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור