תערוכת האודיו במינכן, חלק שלישי – המשך חדרי האזנה, רמקולים קרמיים, שופר ועוד

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
סקירה יפה
מוזר של-PMC אין יבואן בארץ

igal.l

עוסק בתחום
מעורבות
40
נקודות
28
אורי כל ה כ ב ו ד !!!

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
כתבות מהנות מאוד לקריאה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תודה רבה.
תהיה עוד כתבה או 2 וזהו.
אני באמת מנסה להעביר כמה שיותר ממה שהיה שם כי היה לי כיף ובא לי שגם אנשי האתר יהנו מזה :)

erez67

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
3
סקירה יפה ומהנה!
נראה לי שקצת התבלבלת בשם הסטרימר שהיה בחדר של טידל מדובר ב- AURENDER הנפלא של החברה הקוריאנית WIDEALAB שכיכב בעוד חדרים כמו של קרמה. אגב הוא משווק בארץ ע"י סבו אודיו

נערך לאחרונה ב:

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
quote_icon.png
פורסם במקור על ידי igal.l
אורי כל ה כ ב ו ד !!!
+1
:בעד:
תענוג לקרוא - תודה.
מנחם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מצויין!!!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
סקירה יפה ומהנה!
נראה לי שקצת התבלבלת בשם הסטרימר שהיה בחדר של טידל מדובר ב- AURENDER הנפלא של החברה הקוריאנית WIDEALAB שכיכב בעוד חדרים כמו של קרמה. אגב הוא משווק בארץ ע"י סבו אודיו
כן. לא הכרתי אז ביקשתי שיכתוב לי המציג. זה מה שיצא לו...
הרבה אנגלית הוא לא דיבר :)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
כל סקירה שלך מקבלת ממני-:בעד:

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
אורי,
יישר כח על הפרוייקט(ורד)

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
הי אורי

סחטיין על הסקירה הנחמדה

רק תיקון של כמה אי דיוקים, הרמקול שהוצג בתערוכת דיטאון 2010 היה Tidal Contriva Diacera SE
דגם הAgora הוא חדש לחלוטין ונחשף במינכן 2012 לראשונה, הוא ממוצב בין הContriva לSunray ומחירו כמעט כפול משל ה Contriva Diacera SE .
ההבדלים בינהם הוא תוספת של עוד יחידת מיד באס 7" ו3 וופרים של 9" המפוזרים מאחור ולצידי התיבה, מעבר לכך שימוש בחומרים חדשים בתיבת הרמקול (טירליט) וכו...
לגבי השידוך של טידאל למנורות, אפילו באתר החברה יש התייחסות לשידוך הרמקול למגברי SET
וכמו כן עשרות דילרים ולקוחות בעולם שמשדכים אותם למנורות, אם תרצה אשלח לך גלריה שלמה של Sunrays עם מגברי Kondo /Einstein/Mcintosh וכו...
כיצרן מגברי טרנזיסטור שעולים יותר מפורשה 911 , אם ציפית לתשובה אחרת ממנו, אתה תמים ...(למרות שאני מסכים שהמגברים שלו יושבים מושלם על הרמקול... אבל המחירררר)
דווקא על הנייר, עקומת האימפדנס של כל הרמקולים של טידאל מאפשרים לעבוד עם מגוון רחב של מגברים, כך שכל אחד יכול לבחור מגבר לפי טעמו האישי, אתה יכול לשאול את Erez67 :)
CES 2012:
י.IMG_1822cc.jpg

תמונות מצורפות

• IMG_1822cc.jpg
    IMG_1822cc.jpg
    KB 150.3 · צפיות: 528

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הי אורי

סחטיין על הסקירה הנחמדה

רק תיקון של כמה אי דיוקים, הרמקול שהוצג בתערוכת דיטאון 2010 היה Tidal Contriva Diacera SE
דגם הAgora הוא חדש לחלוטין ונחשף במינכן 2012 לראשונה, הוא ממוצב בין הContriva לSunray ומחירו כמעט כפול משל ה Contriva Diacera SE .
ההבדלים בינהם הוא תוספת של עוד יחידת מיד באס 7" ו3 וופרים של 9" המפוזרים מאחור ולצידי התיבה, מעבר לכך שימוש בחומרים חדשים בתיבת הרמקול (טירליט) וכו...
לגבי השידוך של טידאל למנורות, אפילו באתר החברה יש התייחסות לשידוך הרמקול למגברי SET
וכמו כן עשרות דילרים ולקוחות בעולם שמשדכים אותם למנורות, אם תרצה אשלח לך גלריה שלמה של Sunrays עם מגברי Kondo /Einstein/Mcintosh וכו...
כיצרן מגברי טרנזיסטור שעולים יותר מפורשה 911 , אם ציפית לתשובה אחרת ממנו, אתה תמים ...(למרות שאני מסכים שהמגברים שלו יושבים מושלם על הרמקול... אבל המחירררר)
דווקא על הנייר, עקומת האימפדנס של כל הרמקולים של טידאל מאפשרים לעבוד עם מגוון רחב של מגברים, כך שכל אחד יכול לבחור מגבר לפי טעמו האישי, אתה יכול לשאול את Erez67 :)
CES 2012:
י.צפה בקובץ המצורף 10858
בוודאי שאפשריים והוא אמר גם שאפשר.
ההמלצה שלו היתה עם המגברים שלו בגלל הטענה שהם נעלמים לגמריי.
לגבי הטעויות בדגמים, כן, כמו שאמרתי, לא היה פשוט בכל מקום להבין בדיוק מה הולך שם, גם הרבה אנשים, גם לא מדבר גרמנית, וכו...
טעו טעינו .
תודה על התיקון :)
אגב, הרמקולים שלהם בכל התערוכה נשמעו נפלא.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור