פטיפון Linn LP12 Majik במבחן

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: פטיפון Linn LP12 Majik במבחן

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אם זה אותו פטפון שהיה להם בשנות התשעים, אז החזקתי אותו לתקופה קצרצרה.
מדובר בפטפון בסיסי נחמד, אבל ממש לא מצדיק את המחיר המופרך שמבקשים עליו.
באותו מחיר יש לו בארץ כמה מתחרים טובים יותר, לא רק ממנו, אלא גם מאחיו הגדול:
1. קוזמה.
2. נוטינגהם.
3. מישל.
(הכוונה לדגמים במחיר המקביל)

בכל מקרה, נראה שבאתר הזה מנצלים כל הזדמנות להכריז על מות התקליטור.
העובדה הפשוטה היא שעדיין זאת המדיה החומרית הכי חשובה -
וישראל, כידוע, היא לא דוגמה לשום דבר.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יש לי משהו דומה של JVC.מישהו רוצה אותו מתנה?

igal.l

עוסק בתחום
מעורבות
40
נקודות
28
כל הכבוד על ההשקעה נמר כייף לקרוא ועוד מתימני ! סחטיין -:)

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
מעניין - מה ההבדל בין הדגם הנבדק ל - SONDEK?

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מעניין - מה ההבדל בין הדגם הנבדק ל - SONDEK?

אם זה אותו דגם שהם הוציאו נדמה לי בסוף שנות התשעים,
אז ההבדלים הם בדיוק כמו בין הדגמים של החברה שאתה מייבא -
אותו כיוון צליל, רק פחות כל דבר.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
השאלה היא טכנית, מה שונה פיזית בין הדגמים.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
88
נקודות
28
בימים אלו, נגן ה-CD נמצא בדרך להעלמות מבתי הצרכנים. לדאבוני זו עובדה. זה ייקח אמנם זמן, אך בסופו של דבר, הוא יהפוך להיות מוצר לחובבים מכורים בלבד. נגן התקליטורים יעלם לטובת סטרימר או מחשב האודיופילי אצל חובבי האודיו ולטובת מכשיר MP3 בבתים בהם אף אחד אינו סובל "ממחלת" האודיופיליה. לעומת נגן התקליטורים, הולך ומתרומם לאט לאט, או ליתר דיוק מתעורר
?????????
מהיכן הנתון הזה?
אני ממש לא מסכים עם ה"קביעה" הזו. שוק חובבי המחרשות ימשיך לקרטע עם השנים,רק בגלל הסיבה הנוסטלגית ותו לא.
לעומתו שוק נגני הסידי ממשיך וכנראה ימשיך לשגשג עוד מספר שנים רב.
לגבי המדיה הממוחשבת-היא בינתיים לא בתחרות לחלוטין.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אם זה אותו פטפון שהיה להם בשנות התשעים, אז החזקתי אותו לתקופה קצרצרה.
מדובר בפטפון בסיסי נחמד, אבל ממש לא מצדיק את המחיר המופרך שמבקשים עליו.
באותו מחיר יש לו בארץ כמה מתחרים טובים יותר, לא רק ממנו, אלא גם מאחיו הגדול:
1. קוזמה.
2. נוטינגהם.
3. מישל.
(הכוונה לדגמים במחיר המקביל)

בכל מקרה, נראה שבאתר הזה מנצלים כל הזדמנות להכריז על מות התקליטור.
העובדה הפשוטה היא שעדיין זאת המדיה החומרית הכי חשובה -
וישראל, כידוע, היא לא דוגמה לשום דבר.

בקשר לחלק הראשון של ההודעה שלך אני די מסכים איתך.
אך למה ניראה לך שמישהוא פה מנסה להכריז על מות התקליטור?
דווקא קראתי הודעות של נמר או שניצל שטוענים שעם טרנספורט VRDS וממיר טוב הם מיתיצבים מול כל מדיה בפרט מחשב..

ונמר ,כל הכבוד על ההשקעה.
כ

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שמעון.
אני לא ממש מסכים עם מה שאתה טוען.
בשנות ה-80 גם היתה לך מערכת אחרת. אותה מערכת שכנראה היום קוראים לה "וינטאג'" עם צליל רך מלטף ועוד שאר המחמאות שאני ממש לא מתחבר אליהן. המערכות ההן לא יכולות ממש לשקף איכויות כמו המערכות של היום. לכן, כדאי לשמוע אותו על המערכת הנוכחית שלך (מודרנית) ואז לחוות דיעה.

אייל.
בודי שונה, כבד יותר, מערכת מתלים שונה, מנוע משופר ועוד כמה יתרונות מכנים שאתאר אותם בביקורת עליו.

דיטון.
הנתונים הללו נאספו מהיבואנים בארץ. אוטוטו אעלה כתבה על העניין הזה בה אפרסם מספרים. המספרים לא ממש בעד ה-cd לצערי. וכן, זה ממש ממש לצערי. הפטיפון תופס תאוצה לא בגלל ה"קלאסיקה" משום שאני מדבר על פטיפונים יקרים ואיכותיים ולא על פטיפון עם usb.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שמעון.
אני לא ממש מסכים עם מה שאתה טוען.
בשנות ה-80 גם היתה לך מערכת אחרת. אותה מערכת שכנראה היום קוראים לה "וינטאג'" עם צליל רך מלטף ועוד שאר המחמאות שאני ממש לא מתחבר אליהן. המערכות ההן לא יכולות ממש לשקף איכויות כמו המערכות של היום. לכן, כדאי לשמוע אותו על המערכת הנוכחית שלך (מודרנית) ואז לחוות דיעה.

אייל.
בודי שונה, כבד יותר, מערכת מתלים שונה, מנוע משופר ועוד כמה יתרונות מכנים שאתאר אותם בביקורת עליו.

דיטון.
הנתונים הללו נאספו מהיבואנים בארץ. אוטוטו אעלה כתבה על העניין הזה בה אפרסם מספרים. המספרים לא ממש בעד ה-cd לצערי. וכן, זה ממש ממש לצערי. הפטיפון תופס תאוצה לא בגלל ה"קלאסיקה" משום שאני מדבר על פטיפונים יקרים ואיכותיים ולא על פטיפון עם usb.

נמר, תן למערכות של "אז" את הכבוד המגיע להן -
האמן לי שחלקן יכלו לשקף מצוין את היכולות של פטפונים הרבה יותר טובים מזה שסקרת כאן.
בכל מקרה, אני עומד על כך שיש לו בעיה גדולה:
במחיר שלו אפשר למצוא בארץ כמה פטפונים טובים יותר, נקודה.

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
סקירה מהנה לקריאה ועושה חשק לנסות בבית.
שומע פטיפון אחד ב20K ש"ח, אחר ב 17K עוד אחד ב10K , ב 50K שחים חדשים. נהנה מהתוצאה במקום חוויה , מערכות מצויינות, שבד"כ הנגן CD או מחשב ,לפעמים חיוורים לעומת הפטיפון ,לעיתים טובים מספיק אבל לפטיפון יש משהוא שונה ומיוחד.
אבל, משהוא חסר בתצוגה הכללית , חוזר הביתה מתיישב ומאזין ומבין מה חסר ולמה עדיין לא הישתכנעתי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שמען.
הייתי מגדיר שונים ממנו. לפטיפון הזה. ה-lp12, יש צליל מאוד יחודי. משהו שקשה למצוא במתחרים ויש אנשים שפשוט לא יתחברו לזה. הפטיפון הזה הוא מאוד "פטיפון" באופי שלו. מאוד עמוק, מיד חלק ואוורירי. הנוטינגהם למשל, הוא לא תחרות מבחינתי משום שהוא שונה ממנו לחלוטין. בניהם אין אפילו דמיון. גם המישל שונה ממנו. יש שיעדיפו את זה ויש שיעדיפו את האחרים. אבל אני לא מכיר מישהו שלא יתפעל מהיכולות של ה-lp12.

אגב.
מה הבעיה שלו?

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שמען.
הייתי מגדיר שונים ממנו. לפטיפון הזה. ה-lp12, יש צליל מאוד יחודי. משהו שקשה למצוא במתחרים ויש אנשים שפשוט לא יתחברו לזה. הפטיפון הזה הוא מאוד "פטיפון" באופי שלו. מאוד עמוק, מיד חלק ואוורירי. הנוטינגהם למשל, הוא לא תחרות מבחינתי משום שהוא שונה ממנו לחלוטין. בניהם אין אפילו דמיון. גם המישל שונה ממנו. יש שיעדיפו את זה ויש שיעדיפו את האחרים. אבל אני לא מכיר מישהו שלא יתפעל מהיכולות של ה-lp12.

אגב.
מה הבעיה שלו?

המתחרים שלו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זו הבעיה של כל מוצר. (-:

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
ערב טוב כרגיל נמר אין עליך שאפו ! ב: אני יודע שיש לי הרבה מה ללמוד בנושא האנלוג אבל?! קשה לי להבין ועדיין פה אף אחד לא מזכיר ?? את ה TORENS 2010 ולחברה הזאת יש מוניטין ואז אני רואה את נוטינגהם אנלוג , יותר פה בפורום מאשר טורנס מי יותר טוב אשמח לתשובות ?!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה יהודה.

הטורנס הוא פטיפון מצוין. אני אישית חושב שהוא מורה נהדרת לכסף. אבל מה לעשות שהוא לא נפוץ כאן בדגמים החדשים שלו. יחד עם זאת, לבקשתך, ארים את הכפפה ואבקש ליעבירו לי אחד כזה לביקורת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור