Audioblock A100 / P100 – מגבר וקדמגבר במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: Audioblock A100 / P100 – מגבר וקדמגבר במבחן

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
נמר,
שמח לראות שחזרת לכושר סקירות, זה חשוב.
מספר שאלות שאשמח אם תענה על כולן:
1. איך משפיעים בקרי הטון על הצליל?
2. אולי אחת ולתמיד אצליח להבין את כוונותך לגבי סוגי הצליל. אתה אומר שיתאים לרמקול חמים ולא רמקול בהיר. תן בבקשה דוגמא לרמקול: נייטרלי, בהיר וחמים- וזאת ע"מ שנבין ייחוס
3. האם הוא יותר נייטרלי בצליל לעומת ה hegel 70?
4. האם יש לו טריגר 12 וולט?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה ידידי. אני תמיד בכושר (-:

תשובות.
1- אם הטון קונטרול גורע מהצליל אני מזכיר את זה בסקירה. במקרה הזה, לא פוגם. בכלל, לאחרונה יצא לי לבחון מספר מכשירים בעלי טון קונטרול מאוד איכותיים.

2- פוקל, קבאס, טריאנגל, דאלי הינם רמקולים הנוטים לבהירות.
טנוי, דבור, ,asw, naim ,אודיו פיסיק הינם רמקולים נטרלים.
ספנדור, צ'ריו, ארום קנטוס, אפוס הינם רמקולים הנוטים חמימות.

3- כן.

4- לא. כיבוי והדלקת המגבר אינו מתבצע מהשלט או מהדלקת הקדמגבר.

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
נמר ידידי , שאלה בבקשה :

אולי אני טועה אבל הסקירה כללה את מגבר וקדם מגבר המדוברים אך שודכו להם רכיבים נוספים כפי ציינת ,
רוצה לומר , לא כל אחד שרוכש את ה Audioblock A100 / P100 משדך לו ציוד נלווה
( מערכת הבדיקה המשובחת ) כפי שנבחן אצלך,

האם הבדיקה בעצם מפלה לטובה את הציוד העממי שנבחן כי משודך לו ציוד סופר אודיופילי / ברמה של נמר ?

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תודה ידידי. אני תמיד בכושר (-:

ת

2- פוקל, קבאס, טריאנגל, דאלי הינם רמקולים הנוטים לבהירות.
טנוי, דבור, ,asw, naim ,אודיו פיסיק הינם רמקולים נטרלים.
ספנדור, צ'ריו, ארום קנטוס, אפוס הינם רמקולים הנוטים חמימות.

.

נו.....:מבולבל:

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
נמר סקירה מעולה :בעד:
חבל שהביקורת לא נעשתה על רמקולים פשוטים יותר.
הערכתי ששאר חלקי המערכת הוסיפו נופך משלהם,מבלי להמעיט בהערכת המוצרים שנבדקו.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אישית אני חושב שהגיע הזמן שכל מגבר פרה יכיל ממיר - יש המון משותף לשני הרכיבים האלה - כמעט הכל חוץ מרכיבי ההמרה עצמם והמחברים. אז הטופולוגיה הזו של ממיר/פרה + מגבר הספק מוצדקת גם במערכות נמוכות/בינוניות. הרבה פחות מתאים זה ריבוי הקופסאות במערכות low end.

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
נמר,
כל הכבוד על המאמר, מעניין וממוקד.
קראתי בעבר כמה סקירות שלך והיה לי רושם שהרשמים הם כלליים מידי ומתאימים לעוד כמה וכמה מגברים.
הפעם זה נקרא לי קצר, ממצה וברמה גבוהה.
ובניגוד לקודמי, אני חושב שנכון לבדוק ציוד עם ציוד משלים ברמה גבוהה המוכר לבודק.
תודה ובהצלחה,

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר ידידי , שאלה בבקשה :

אולי אני טועה אבל הסקירה כללה את מגבר וקדם מגבר המדוברים אך שודכו להם רכיבים נוספים כפי ציינת ,
רוצה לומר , לא כל אחד שרוכש את ה Audioblock A100 / P100 משדך לו ציוד נלווה
( מערכת הבדיקה המשובחת ) כפי שנבחן אצלך,

האם הבדיקה בעצם מפלה לטובה את הציוד העממי שנבחן כי משודך לו ציוד סופר אודיופילי / ברמה של נמר ?

מבחן למוצר צריך להתבצע על מערכת שמסוגלת לשקף את היתרונות והמגרעות שלו. יחד עם זאת, חשוב לבחון מוצרים על מערכת שאתה מכיר היטב.
יחד עם זאת, אני תמיד משדך למוצר ניבחן רכיבים ברמת מחירו. במידה ואני חש שיש שינוי דרמטי (לטובה או לרעה) אני כותב זאת.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
מבחן למוצר צריך להתבצע על מערכת שמסוגלת לשקף את היתרונות והמגרעות שלו. יחד עם זאת, חשוב לבחון מוצרים על מערכת שאתה מכיר היטב.
יחד עם זאת, אני תמיד משדך למוצר ניבחן רכיבים ברמת מחירו. במידה ואני חש שיש שינוי דרמטי (לטובה או לרעה) אני כותב זאת.

OK , אבל נניח שאני מעוניין לרכוש את המוצרים שנבחנו מפני שמסקנת הסקירה שמדובר על מוצרים נהדרים ומוצלחים ,

ברגע שאביא אותם אלי , אני מניח שלא אשמע את מה שאתה שמעת כי מין הסתם אין לי ציוד נלווה כמו שלך ...

למען הסר ספק : סקירתך מעולה בעיני ואני מעלה את הנושא לשם הבנה בלבד ולא חס ושלום וחלילה ושלום וחלילה ושוב חס ושלום וחלילה למטרת וויכוח ...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה אף פעם לא ישמע אצלי כמו אצלך או כל אדם אחר. לכן, אני מתייחס למוצר בגישה הכי "קרה" שניתן.
האם המוצר מפורט, מהיר, דינמי וטבעי כאשר מערכת הרפרנס שלי יודעת לחשוף זאת. במידה ואצלך או אצל אדם אחר זה לא מתרחש יש לבחון היטב מדוע מוצר שהוא מפורט מגלה צליל סתום או לוקה בחסר בתחום הזה.

כלומר, הביקורת בוחנת פרמטרים מאוד ספציפים באופן שיטתי על מגוון קטעי מוסיקה.

למען הסר ספק: לא חשבתי אחרת על השאלות שלך. להיפך, מדובר בשאלות לגיטימיות.

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
תודה !

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
,

לאוזני, קאבאס בטוח לא בהיר ואפילו לא פוקאל.
וטאנוי ברוב בדגמים רחוק מלהיות נייטראלי....

דבור שמעתי דווקא נוטה לבהירות.

בעצם רמקולים טובים יישמעו בהתאם לציוד המחובר אליהם ולחדר.
הייתי קצת נזהר במתן תווית גורפת לחברה מסוימת.

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
דבור רמקול מעולה...שלדעתי יעדיף מנורות

עד היום לא אהבתי אותו עם שום הגברה טרזניסטורית ששמעתי ושמעתי כמה וכמה טובים
יש לי את ה-9 שלהם!
אייל

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רוזי.

יש תחושה שאתה לוקח את המושג "בהיר" כשלילי. אני לעומת זאת לוקח את זה אחרת.
יש לי היכרות עמוקה עם פוקל (שאני מעריץ גדול של היצרנית הזו) וקבאס. אלה רמקולים מהמשפחה הבהירה/אוורירית/במה קידמית או כל מילה מכובסת אחרת. בסופו של דבר אלה רמקולים בהירים ביחס לטנוי (שאני מכיר היטב את רוב הדגמים שלהם כולל 3 רמקולים מהסדרות הגבוהות ביותר עליהן אעלה ביקורות בקרוב).
דבור לעומת זאת עלול להטעות את המאזין. העובדה שמדובר ברמקולים שאינם מדגישים את התחום התחתון עלולה להטעות ולהכניס אותם לקטגוריה של רמקול בהיר. לעומת זאת אני קורא לו רמקול "רזה" אך מאוד נטרלי. האיזון הנטרלי מתגלה כאשר מאזינים דרכו לחליל פיקולו שאינו צועק באוזן לעומת הפוקל או הקבאס שידרשו אלקטרוניקה מעודנת יותר בגזרה הזו. על מנת לבחון זאת לעומק יש לבדוק אותם על אלקטרוניקה שנוטה לבהירות או אפילו נטרלית ואז קל להבין את ההבדל בין רמקול רזה לרמקול בהיר.

בגדול. לא רצוי לשדך לקבאס, לפוקל או לטריאנגל (שהדגמים החדשים שלהם מאוזנים הרבה יותר מבעבר) אלקטרוניקה מהמשפחה הבהירה שכן הם ידגישו את הבהירות הטבעית שלהם. נסה לתווכח.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נמר

אני אלך בכיוון שלך, והייתי מחלק את הרמקולים לשני סוגים: חושפניים וחושפניים פחות (פוליטקלי קורקט), כאשר בכל אחת מהקבוצות יש רמקולים עם צליל "שמן" ויש עם צליל "רזה".

הכי טוב לדעתי, זה רמקול חושפני עם צליל "שמן" - אבל מניסיוני אילו עולים הרבה.

אני ממש לא מנסה להגן על פוקאל, אלא שמניסיוני עם הרמקולים שלהם עברתי מצליל צורמני ובהיר לצליל מלא ונעים.
הכל היה תלוי בסט אפ ובאקוסטיקה.
היו לי רמקולים כמו הטאנוי D500 למשל, שלא הושפעו באותה מידה מהשינויים בסט אפ.

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
רוזי הטנאוי ידועים כרמקולים שנוטים לחמימות או לפינס חמים משהו, זה דבר ידוע, כל מי משכיר את החברה יודע שזו הפילוסופיה "הסאונדית" שמאפיינת את החברה למעשה מאז שהם קיימים כחברה מסחרית על הנייר!

זה לא אומר שזה רע או טוב, הכל עניין של אם אני אוהב את זה או לא ואיך זה נישמע
זה לא קללה לאמר שרמקול מסויים הוא בהיר!
הדבור אף פעם לא היה נישמע לי בהיר ואני כבעלים גאה שלו מכיר אותו דיי לעומקו של עניין אתה יודע
הוא רמקול מהמשפחה הכן ניטראלית או הייתי אומר חושפנית - קידמית...ואם נלך בדרך השלילה אז הוא לא לייד באק בשום פנים ואופן - אבל גם כן הגברה יכולה לתת לו טאצ' מסויים שאתה יכול לאהוב או לא לאהוב
אני חושב שהוא נישמע הכי טוב בהגברת מנורות מעוטת ואטים, אבל שוב זו דעתי ויש כאלו שיעדיפו אחרת - זכותם
הכל שאלה של איך זה נשמע!
אייל

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור