סטרימר חדש - Xtreamer Prodigy: הצצה ראשונה

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: סטרימר חדש - Xtreamer Prodigy: הצצה ראשונה

Neter

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
למה? למה?

למה צריך את זה?
יש לך אנדרואיד בסמארטפון ובטאבלטים שהם ניידים ועובדים על מגע.
יש לך מחשב עם טרות של מקום איחסון.
כל מה שצריך זה סטרימר פשוט שיודע להזרים את המדיה לטלוויזיה.
למה צריך מכשיר עם מערכת הפעלה, דיסק קשיח ותוכנות על הטלוויזיה? זה למעשה מחשב קטן ליד הטלוויזיה. אף פעם לא הבנתי את זה.
אשמח לשמוע מישהו שממש חושב שצריך כזה דבר.

DOCTOR ICE

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
האמת היא שאני מחכה כבר חצי שנה לסטרימר הזה .

אני אשמח לדעת מתי תהיה ביקורת מקיפה ומהם יכולות ה- 3D שלו .

nirmv

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
Neter, גם בסטרימר הכי פשוט יש מערכת הפעלה.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
איך שולטים באנדרואיד מהספה ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלט, מקלדת אלחוטית.

shkop

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
נטר, רוב האנשים אכן צריכים סטרימר כדי שיוזרם אליו תוכן מהמחשב (או שרת NAS למשקיענים), הוא יפענח אותו ויעביר לטלויזיה או לרסיבר ומשם לטלויזיה.
טלויזיות מודרניות של חברות גדולות מכילות כבר יכולת סטרימינג מובנית (אם כי מוגבלת לעיתים בפורמטים הנתמכים) כך שזה יכול לייתר סטרימרים מהדור הישן.
הסטרימרים החדשים מתיימרים להיות מחשב מכוון מדיה למסכים - לחבר אותך לאינטרנט, לשתות תוכן מהאינטרנט ואפילו לאפשר לך להריץ דרכם אפליקציות.
מחשב דסקטופ זה קונספט שהולך ונחלש ככל שהסמארטפונים והאולטרא בוקים צוברים תאוצה.
אתה גם צודק שיתכן שיגיע היום בו תחבר את הסמארטפון למעגן והוא יבצע עבורך את עבודת הסטרימינג וישמש בכלל כמחשב לכל דבר ועניין (למרות שאם תקבל שיחה באמצע זה יהיה קצת סוריאליסטי, למרות שגם את זה יוכלו לפתור עם אביזר העשרה כמו טלפון BT שישתה ממנו שיחות).
כרגע הרעיון הוא של מחשב קומפקטי מוכוון מדיה ותצוגת תוכן וקשה לומר שיש תחליפים איכותיים ברמת המחיר שלו.
יתכן ומסכי הטלוויזיה ימשיכו להטמיע עוד יכולות סטרימינג במסך (הם כבר משלבים היום מעבדים דיי עוצמתיים) אבל זה עוד לא שם.

Neter

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זה מה שאני טוען. למה לא להסתפק בסטרימר פשוט כדוגמת Xtreamer ולרצות סטרימר שהוא בעצם מחשב ממוזער והרבה יותר יקר? הסטרימר הפשוט הזה קורא את הכל, מפענח את כל הקבצים, תומך עברית, משדר HD ללא ירידה באיכות, וכל זה ב550 ש"ח. אז למה הProdigy?

DOCTOR ICE

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
NETER - אמנם לא יצא לי להתנסות במכשיר הספציפי הזה אבל אני אתן לך כמה סיבות למה כן כדאי :

1. חיבור USB 3.0 : הנפח וכמות האכסון שבו אנו משתמשים עולה מדי שנה - נוח לחבר את הסטרימר למחשב דרך חיבור זה ולהעביר אליו מידע במהירות גבוהה - במיוחד כשמדובר בעשרות ואף מאות של ג'יגות .

2. מערכת הפעלה - אנדרואיד - שאמורה להיות ידידותית יותר למשתמש .
3. אפשרות לתמיכה / הרצה של פורמטים חדשים יותר (חיבור HDMI 1.4) .
4. התחדשות והתקדמות (מעבד חזק יותר , עיצוב , אפשרויות חיבור רבות) .

אתה יכול להגיד את זה על הרבה דברים - למה לקנות מאזדה 2011 אם יש לך מאזדה 2007 ?
הרי שניהם נוסעים ומספקים את הסחורה .

אנשים רוצים להתחדש מדי פעם וחוץ מזה בתקופה האחרונה הסטרימר (בעברית מזרימדיה) החל להגיע לתודעה גדולה
יותר של הציבור ואני חושב שמי שרוצה לרכוש סטרימר היום - כן ירכוש את הדגמים החדשים ולא ילך לדגמים הישנים .

Neter

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
NETER - אמנם לא יצא לי להתנסות במכשיר הספציפי הזה אבל אני אתן לך כמה סיבות למה כן כדאי :

1. חיבור USB 3.0 : הנפח וכמות האכסון שבו אנו משתמשים עולה מדי שנה - נוח לחבר את הסטרימר למחשב דרך חיבור זה ולהעביר אליו מידע במהירות גבוהה - במיוחד כשמדובר בעשרות ואף מאות של ג'יגות .

2. מערכת הפעלה - אנדרואיד - שאמורה להיות ידידותית יותר למשתמש .
3. אפשרות לתמיכה / הרצה של פורמטים חדשים יותר (חיבור HDMI 1.4) .
4. התחדשות והתקדמות (מעבד חזק יותר , עיצוב , אפשרויות חיבור רבות) .

אתה יכול להגיד את זה על הרבה דברים - למה לקנות מאזדה 2011 אם יש לך מאזדה 2007 ?
הרי שניהם נוסעים ומספקים את הסחורה .

אנשים רוצים להתחדש מדי פעם וחוץ מזה בתקופה האחרונה הסטרימר (בעברית מזרימדיה) החל להגיע לתודעה גדולה
יותר של הציבור ואני חושב שמי שרוצה לרכוש סטרימר היום - כן ירכוש את הדגמים החדשים ולא ילך לדגמים הישנים .
וואלה, לא השתכנעתי:
1. USB מיותר, הרי אמרנו שהכל "נשאב" מהמחשב.
2. לא רלוונטי כי לדעתי הסטרימר לא צריך מערכת הפעלה מלאה. לגלוש באינטרנט ולהריץ אפליקציות על הטלוויזיה משול ללכת לקניות עם מסוק.
3. 1.4 רלוונטי רק לתלת-מימד.
4. שוב - השאלה למה להוציא את הכסף. אני מכבד את המשדרגים הכפיתיים, אבל אני יוצא פה נגד המגמה של למכור לנו משהו שאנחנו לא צריכים בכלל.
ההשוואה למכוניות לא נכונה - מן הסתם אוטו חדש יהיה יותר נוח שזה לבד מצדיק את רכישתו, אבל פה שני הסטרימרים, הפשוט והחדש, נותנים את אותם ביצועים!
הדגמים הפשוטים (או הישנים) נותנים את אותה איכות, אותם ביצועים, אותה מידת מהימנות ואפילו יותר פשטות הפעלה.
יצא פה משהו טוב - סטרימר שהוא מכשיר לא מבוזר, פשוט וקל להפעלה (שנתן נןק-אאוט לניסיונות הפיתוח של הHTPC למינהם), זול ויעיל ואז בשם ההתחדשות, התחילו לסבך אותו ולעשות ממנו מפלצת.

shkop

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
וואלה, לא השתכנעתי:
1. USB מיותר, הרי אמרנו שהכל "נשאב" מהמחשב.
2. לא רלוונטי כי לדעתי הסטרימר לא צריך מערכת הפעלה מלאה. לגלוש באינטרנט ולהריץ אפליקציות על הטלוויזיה משול ללכת לקניות עם מסוק.
3. 1.4 רלוונטי רק לתלת-מימד.
4. שוב - השאלה למה להוציא את הכסף. אני מכבד את המשדרגים הכפיתיים, אבל אני יוצא פה נגד המגמה של למכור לנו משהו שאנחנו לא צריכים בכלל.
ההשוואה למכוניות לא נכונה - מן הסתם אוטו חדש יהיה יותר נוח שזה לבד מצדיק את רכישתו, אבל פה שני הסטרימרים, הפשוט והחדש, נותנים את אותם ביצועים!
הדגמים הפשוטים (או הישנים) נותנים את אותה איכות, אותם ביצועים, אותה מידת מהימנות ואפילו יותר פשטות הפעלה.
יצא פה משהו טוב - סטרימר שהוא מכשיר לא מבוזר, פשוט וקל להפעלה (שנתן נןק-אאוט לניסיונות הפיתוח של הHTPC למינהם), זול ויעיל ואז בשם ההתחדשות, התחילו לסבך אותו ולעשות ממנו מפלצת.

נטר, אתה טועה.
על-פניו כל מה שאני זקוק לו זה משהו שיפענח את הסרטים ויעביר הלאה אבל מנסים ליצור קונספט חדש שיכול לשנות את הרגלי הצריכה שלך.
יתכן שזה יגיע למצב בו תראה סרטים ישירות מהרשת בכלל בלי להוריד שום דבר.
הסטרימר יכול לעזור לך לארגן את התכנים ואפילו בהסתכלות עתידית להחליף את המחשב הביתי במידה וזה משמש (כמו בבתים רבים) רק לצרכי גלישה, אופיס, סרטים וכיו"ב.
אתה מקבל מחשב במחיר של סביב אלף שקלים עם ממשק מודרני וייעודי למדיה. מה רע?

shlomi197

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בלי קשר למפורט סתם
האם סוף סוף הסטרימר מקליט מהטלויזיה?
אכ זה גדול

oznav

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מה לא ברור למה צריך אנדרואיד על המכשיר . אז אני אסביר מה שנראה לי מובן מאליו. ליאור קורן יאשר .

(1) אתה יכול להתקין תוכנת דרופבוקס על המכשיר ולשתף בשניה מכל מחשב או טאבלט כל קובץ יישירות להצגה על מסך הטלוויזה וחזרה מהמכשיר לכל מכשיר אחר. למי שלא מכיר Dropbox זו התוכנה בה הידיעה לשיתוף קבצים על שרת קלאוד והיר חינמית. אין עוד מכשיר כרגע שעושה את זה

(2) אתה יכול להתקין תוכנת מאקו וי או די ומאקו אוכל ועוד כל מיני תוכנות שנותנות לך אפשרות לנגן ישירות את כל הקטעים על מסך הטלויזיה. אין שום מכשיר אחר שעושה את זה.

(3) אתה יכול להתקין מייל ולקבל אותו ישירות לטלויזיה. אין מכשיר אחר שעושה את זה

(4) אתה יכול להתקין תוכנת דפדפן מתקדמת כמו דולפין ותקבל יופי של דפדפן בטלויזיה.

5 ואחרון חביב - אתה יכול להתקין תוכנת documents to go ולהציג על המכשיר ועל הטלויזיה קבצי pdf או קבצי אופיס . אין שום מכשיר אחר שעושה את זה או מסוגל לזה כרגע

הרשימה הזו יכולה להמשיך לעוד אלפי אפשרויות הגלומות ביכולת של מכשיר כזה להתקין עליו אפליקציות מאנדרואיד מרקט.

זאת בנוסף ליכולתו לנגן סרטי תלת מימד בתקן המתקדם ביותר שיש היום ( תלת מימד אקטיבי כמו של סמסונג) ששום מכשיר אחר בעולם לא עושה זאת היום וכולם מקשקשים על SBS ועל Half SBS שזה ממש לא אותה איכות.

נערך לאחרונה ב:

DOCTOR ICE

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
1. האם המכשיר כבר נמכר בארץ ???

2. מה לגבי תמיכה בעברית ??

א

אורח

אורח
הגלישה באינטרנט זה הדבר שאני דווקא מחפשת. אני גרה באוסטרליה ומעוניינת לצפות בכל הסדרות הישראליות בצפייה יישירה. האם זה ייתן לי את התשובה? יש לציין שאני גם מעוניינת לחבר את המכשיר לכבל אינטרנט ולא wifi על מנת לקבל מהירות טובה. שמנו לב שאם אנחנו מחברים מחשב נייד לטלויזיה ולא משתמשים בכבל אינטרנט אז התמונה כל פעם נתקעת...

DOCTOR ICE

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
ליאור - יש חדש בנושא ??

מתי ההשקה ?

memike

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
רק פוקורן C-200 קורא כותרות בלו ריי מלא וגם סרטים 3D

א

אורח

אורח
אין על מדיה סנטר. שקט מהיר ותומך בכל הפורמטים בלי בעיות, גלישה באינטרנט חופשי.

אין על מדיה סנטר. שקט מהיר ותומך בכל הפורמטים בלי בעיות, גלישה באינטרנט חופשי.
גם משחקים ניתן לשחק במחסך גדול במידה ובונים מחשב עם כרטיס מסך רציני.
בקיצור, כל הסטרימרים הללו, בולשיט של עסקים שרוצים למכור עוד ועוד...

א

אורח

אורח
הזמנה מוקדמת בבאג

הזמנה מוקדמת!

מחיר מיוחד– 899 ₪ במקום 999 ₪!

זמן אספקה משוער לסניפים: סוף פברואר

אנטנה לחיבור אלחוטי לרשת מתנה ברכישת Xtreamer Prodigy!
האנטנה בתקן N ובעלת מהירות העברה של עד 300Mbp/s!

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=11992&perur=

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור